Zavrieť

Porady

Špeciálny pedagóg + vychovávateľka ŠKD

Chcela by som poradiť: ako zladiť pracovnú zmluvu špeciálnej ped., keď bude vykonávať 50 % ako špec.ped. = odborný zamestnanec a 50% ako vychovávateľka v ŠKD? Myslela som na súbežný pracovný pomer, len neviem, ako bude program akceptovať, že v ŠKD je 45 dní dovolenka a pre špec. pedagóga len 30. Je na to treba jedna pracovná zmluva, alebo treba urobiť 2 pracovné zmluvy - na každú činnosť zvlášť?
Ak máte s podobným problémom skúsenosti, podeľte sa so mnou....
Vopred ďakujem!
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov

    zdenka131 je offline (nepripojený) zdenka131

    logopéd, psychopéd, pedagóg, večný študent, absolvent viacerých VŠ ...viac zdenka131
    Zamestnávateľ môže uzatvoriť aj viac ako jeden trvalý pracovný pomer súbežne za predpokladu, že každý z pracovných pomerov charakterizuje iný druh vykonávanej práce.

    Týždenný pracovný čas súbežného pracovného pomeru býva zvyčajne kratší ako ustanovený týždenný pracovný čas, ale môže sa stať, že uzatvoríte dva súbežné trvalé pracovné pomery u jedného zamestnávateľa, pričom stanovený týždenný pracovný čas je dodržaný pri oboch pracovných pomeroch.

    Každý z tých pracovných pomerov je posudzovaný samostatne, napríklad aj z hľadiska:
    • rozvrhnutia pracovného času
    • dovoleniek

    Sabadka je offline (nepripojený) Sabadka

    Kto ma pozná vie. Sabadka
    jana1972 Pozri príspevok
    Chcela by som poradiť: ako zladiť pracovnú zmluvu špeciálnej ped., keď bude vykonávať 50 % ako špec.ped. = odborný zamestnanec a 50% ako vychovávateľka v ŠKD? Myslela som na súbežný pracovný pomer, len neviem, ako bude program akceptovať, že v ŠKD je 45 dní dovolenka a pre špec. pedagóga len 30. Je na to treba jedna pracovná zmluva, alebo treba urobiť 2 pracovné zmluvy - na každú činnosť zvlášť?
    Ak máte s podobným problémom skúsenosti, podeľte sa so mnou....
    Vopred ďakujem!
    V každom prípade budeš mať 2 pracovné zmluvy na kratší pracovný čas, dva platové dekréty, do programu nahráš jeden pracovný pomer ako hlavný pracovný pomer a druhý ako vedľajší, problém bude z riešením dovolenky, pretože pedagogický zamestnanci majú viac dovolenky, teda ako vychovávateľka bude mať dovolenku ako odborný zamestnanec musí byť v práci, ťažko sa to dá skĺbiť.

    jana1972 je offline (nepripojený) jana1972

    jana1972
    no, ako vychovávateľka bude doma na dovolenke v lete a ako špec.ped. bude pekne chodiť do práce na 4 hodiny!

    ďakujem za pomoc!

    Špeciálny pedagóg + vychovávateľka ŠKD

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.