Zavrieť

Porady

Dovezené auto a THK

Ahojte poradaci,

potrebujem poradit, chcem si dat poistit havarijne dovezene auto a chcu odo mna nejake THK. Vie mi niekto poradit co to je a kde sa do vykonava? A co to stoji?
Dakujem
Aťka
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    toni je offline (nepripojený) toni

    toni
    Poisťovali sme teraz auto - hav.poistka a z poisťovňe nás poslali na obhliadku, tam skontrolovali číslo motora a či ma auto rádio, strešné okno a pod. Neplatili sme nič.V poisťovni ti musia povedať, ktorá firma to pre nich robí
    Naposledy upravil toni : 24.10.05 at 13:34 Dôvod: doplnenie

    josh je offline (nepripojený) josh

    josh
    nie je to nahodou THG? spoločnosť TRANS HOLDING GROUP SLOVAKIA, s.r.o. vykonáva obhliadku vozidla tak, že skontroluje výrobné čísla, či neboli prebité a pod., tzn. vydáva certifikát o tom, že auto nie je kradnuté alebo legalizované po krádeži. http://www.thg.sk/

    anitram je offline (nepripojený) anitram

    anitram
    Slovexperta - robi obhliadky pre Kooperativu ci je auto "schopne" vstupit do havarijneho poistenia a ci nebude viac financnou zatazou pre poistovnu. Oni ho nafotia, popisu stav ...

    THG - je firma, ktora sa zaobera prelustrovavanim vyrobnych cisiel, overuje ich a zistuje hlavne, ci dovezene vozidlo nebolo kradnute, ci nim nebola vykonavana trestna cinnost v zahranici, vydavaju certifikat, ktory stoji nejaky ten peniaz, teraz uz neviem kolko.

    Aťka je offline (nepripojený) Aťka

    Aťka
    Ahojte,

    dakujem vsetkym, ale chvalabohu som nasla poistovnu kde to netreba. Ale je to THG. Takze ani niesom o nejaky ten gros lahsia za THG.

    Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

    Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac Rozalka
    welfare Pozri príspevok
    Chcem sa spýtať, ktorá poisťovňa nechce THG? mam ten istý problem.... vdaka
    Keby sa v budúcnosti zistilo, že bolo auto kradnuté alebo ním vykonaná trestná činnosť, to by bolo podstatne drahšie, ako certifikát THG.
    Mať istotu, že auto je "čisté", tiež nie je na zahodenie.

    welfare je offline (nepripojený) welfare

    welfare
    Ja to beriem, ale ked som kúpil auto, ktoré malo slovenské značky a technický? Načo potom THG?

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    welfare Pozri príspevok
    Ja to beriem, ale ked som kúpil auto, ktoré malo slovenské značky a technický? Načo potom THG?
    Slovenské značky a slovenský technický ti nezaručí, že auto nie je kradnuté.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.