Zavrieť

Porady

hnacky, zaludocne krce

dobry den,
mam silne zaludocne krce, nemozem ani lezat, zacalo ma odrazu boliet aj rameno s ktorym som mal v minulosti problem.
vsetko to zacalo hnackami, bolestivymi hnackami, mam takisto podozrenie na zlatu zilu.
den predtym som naposledy obedoval, v popoludnajsich hodinach som mal trening, kde som pil pitnu vodu, vecer pivo, pretoze som citil potrebu doplnit mineraly.nasledujuce rano som zacal hnackovat, dost bolestivo.vecer som dostal aj teploty,uzil som asi 2tabletky Reasec, a cierne uhlie.vcera uz to zo stolicou na isty cas vyzeralo normalne, rano som ranajkoval suche detske piskoty z ciernym cajom, obedoval ryzu a kuracie maso. neskor som degustoval len ryzove chlebicky a veci dietneho typu, vecer varenu ryzu,cistu.vcera som zacal pit sulinku. som zduty, mam vetry, citim sa jednoducho ako balon, no a tie krce ktore sa dostavili, mi nedovolia spat, musim byt schuleny asi ako embrio.uz je to druhy den, aj ked ubudli hnacky prisli tie krce, nemozem vykonat velku potrebu, maximalne vylucujem plyny.neviete mi prosim vas niekto pomoct?uz som v koncoch, nevladzem ani k doktorke, lebo pri chodzi som skrceny ako keby som mal hrb, bolesti su dost silne ak sa nahodou chcem na posteli vyrovnat.mozte mi poradit co mam dalej robit?co by mi mohlo konecne pomoct?v minulosti som nemal ziadne problemy takehoto typu, som sportovec,ale to s tym asi nema nic spolocne, alebo..?velka vdaka
Usporiadat
mirkoslavko mirkoslavko

mirkoslavko je offline (nepripojený) mirkoslavko

mimochodom, ked som volal na 112tku , tak ziadna sanitka nebola k dispozicii, rozvazali dializu, ci co mi to povedali. takze radsej som si pockal na to kym pride doktor ku mne, bolo to v celku rychle, netrvalo im to ani hodinu. cakam kym mi zaberie ta injekcia, a kludne si budem moct lahnut, a trochu pospat. len dufam ze to nebudu zlcove kamene, no zajtra sa uvidi. dufam ze z najhorsieho som von. vdaka za rady
0 0
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
ešte dve otázočky- teploty zvýšené alebo horúčky (môže byť aj prejav dehydratácie - odvodnenia) ale aj iného problému a druhá otázočka ako je to s peristaltikou čriev? Stačí ak by si dal niekto ucho na tvoje brucho!
Určite by som tiež radila zatiaľ piť , ale po troche a často ... nuž prajem , tiež aby to bola len tá chrípka a nie napr. Salmonela
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
buchač Pozri príspevok
Po prečítaní tohoto sa pýtam ...

Kedy sa prejavili prvé príznaky ?
Presne !!!
Len tak mierne dedukujem , že sa to objavilo minimálne v piatok ...možno už vo štvrtok ...

Odpovede sú v texte , viem že nebudú príjemné , ale zamysli sa / ak bolesti dovolia .../ a čítaj ...

P.S.:
Diagnóza na diaľku / moja /
- ak je to pravé rameno , tak by sa mohlo jednať o záchvat pankreasu , kolika je to perfektná ...
- ak ľavé , žlčníkový záchvat ?????
mirkoslavko Pozri príspevok
dostal som nospu, nerobim si srandu,len okolnosti boli katastrofalne, jej rodicia mimo republiky, moji tiez, vodicsky nevlastnim, musim s tym na sono, a dostal som nejake lieky, len to neviem precitat. mal som takisto zvyseny tlak, povedal ze to nic nieje, ale ze to mozu byt aj zlcove kamene, no z coho, to neviem.
mirkoslavko Pozri príspevok
mimochodom, ked som volal na 112tku , tak ziadna sanitka nebola k dispozicii, rozvazali dializu, ci co mi to povedali. takze radsej som si pockal na to kym pride doktor ku mne, bolo to v celku rychle, netrvalo im to ani hodinu. cakam kym mi zaberie ta injekcia, a kludne si budem moct lahnut, a trochu pospat. len dufam ze to nebudu zlcove kamene, no zajtra sa uvidi. dufam ze z najhorsieho som von. vdaka za rady
Inak , fakt nechcem byť za múdreho ...to zdôrazňujem !!!!!!!!!!!!!!!!

Ale NOSPA to len potvrdzuje ...
Rýchly prehľad o lieku

Použitie:
Kŕče hladkého svalstva v súvislosti s chorobami žlčníka a žlčníkových ciest, zápal žlčníka a žlčových ciest často spojený so žlčovými kameňmi, zápal tkaniva okolo žlčníka, zápal žlčovodov, zápal Vaterskej papily. Kŕče hladkého svalstva močového traktu: výskyt obličkových a močových kameňov, zápal obličkovej panvičky, zápal močového mechúra, bolestivé nutkanie na stolicu a moč.
Ale , čo sa týka žlníkového a pankreasového záchvatu , tak mal som možnosť oboje si zažiť ...preto som aj tak dedukoval ...a aj reagoval ...
No čo už , mladý si odskúšal bolesť v reálnom čase , bude hádam pre budúcnosť múdrejší ????
0 0
bikam bikam

bikam je offline (nepripojený) bikam

Podľa mňa je to črevná chrípka, v mojom okolí ju má teraz takmer každý - s viac alebo menej podobnými príznakmi. Tie ďalšie komplikácie však môžu byť už aj prejavom "žlčníka, pankrasu, vysokého krvného tlaku, atď." a všetkého, čo tu spomínate - s tým všetkým som sa za posledný mesiac v mojom okolí stretla - ale začiatok bol vždy črevná chrípka.
A ešte k tomu ramenu - môjho syna najprv začalo bolieť koleno, hoci pred tým s ním žiadny problém nemal, na to prišli horúčky a spomínané žalúdočné ťažkosti.
Naposledy upravil bikam : 22.06.10 at 07:20
0 0
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
tie hnačky som ja pri pankrease vôbec nemala a vtedy sa nedá nič zjesť- je predsa úplná hladovka a teploty sú vysoké a skôr "grganie" .... pankreas to nebude- to by naozaj do brucha nič nedal!
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať