Zavrieť

Porady

Smutný sociálny prípad - prosím pomôžte, poraďte! :-(

Ďakujem všetkým, ktorí mi úprimne pomohli, ďakujem za pochopenie a empatiu.

Príspevok som si sama uzatvorila a už sa viac nebudem vracať k tu uvedenej téme. Mám na to svoje dôvody...

Prajem vám všetko dobré.
Naposledy upravil Glosterka : 09.07.10 at 19:20 Dôvod: nepríjemnosti na webe od nemenovanej osoby...:-(
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Laco-monter Laco-monter

Laco-monter je offline (nepripojený) Laco-monter

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Glosterka, ja ti síce neviem pomocť, ale určite musí byť nejaký mechanizmus na to aby si nebola úplne bez peňazí a ešte s tvojimi problémami - podla mňa máš určite na nejaké dávky nárok- držím palce...-drž sa a navštív asi nejakého právnika...
Mechanizmus aby chorý človek nebol bez peňazí spočíva v tom, že najprv musí nejaké peniaze vynaložiť ,

na dosiahnutie,udržanie a zabezpečenie dobrých vzťahov s lekármi a uradnikmi

posudzujúcimi nárok na dochodok .

0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Laco-monter Pozri príspevok
Mechanizmus aby chorý človek nebol bez peňazí spočíva v tom, že najprv musí nejaké peniaze vynaložiť ,

na dosiahnutie,udržanie a zabezpečenie dobrých vzťahov s lekármi a uradnikmi

posudzujúcimi nárok na dochodok .

Laco,nechcel si priamo napísať,že na úplatky, že? Ale samozrejme máš aj ty troška pravdu-keby nasypala "bakšiš" tam kde sa má-tak má ID vybavený hneď...
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Stanko, nie je to celkom tak ako píšeš. Tabuľky, ktoré sú prílohou zákona o soc. poistení nepustia. To by musela mať falošné výsledky lekárskych vyšetrení a tie neovplyvní posudkový lekár SP.
0 0
Laco-monter Laco-monter

Laco-monter je offline (nepripojený) Laco-monter

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Laco,nechcel si priamo napísať,že na úplatky, že? Ale samozrejme máš aj ty troška pravdu-keby nasypala "bakšiš" tam kde sa má-tak má ID vybavený hneď...
Suhlasim, bola by to pre ňu nanajvýš užitočná "investícia".

Ktorá by sa jej počas rokov poberania ID mnohonásobne vrátila.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Laco-monter Pozri príspevok
Suhlasim, bola by to pre ňu nanajvýš užitočná "investícia".

Ktorá by sa jej počas rokov poberania ID mnohonásobne vrátila.
-ty si číslo teda..., a že teba nevzali do tej novej vlády,ty by si čerpanie eurofondov vybavil hneď...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Laco,nechcel si priamo napísať,že na úplatky, že? Ale samozrejme máš aj ty troška pravdu-keby nasypala "bakšiš" tam kde sa má-tak má ID vybavený hneď...
však ja viem veronika...
0 0
Laco-monter Laco-monter

Laco-monter je offline (nepripojený) Laco-monter

Stano VITAJ po dlhom čase !

Bez Teba to nebolo ono ,

treba troška nadhľadu a optimizmu do týchto ťažkých problémov, čo sa tu preberajú.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Laco-monter Pozri príspevok
Stano VITAJ po dlhom čase !

Bez Teba to nebolo ono ,

treba troška nadhľadu a optimizmu do týchto ťažkých problémov, čo sa tu preberajú.
dík, mesiac som troška abstinoval...od porady-troška mi aj bolo smutno,ale vydržal som ten mesiac...
0 0
ErinErin ErinErin

ErinErin je offline (nepripojený) ErinErin

Navrhujem situáciu riešiť radikálne návštevou kliniky manželov Wurnovcov na Floride. Liečba by mala odstrániť zdravotné problémy spôsobené zrastmi a invalidný dôchodok či dávka v hmotnej núdzi nebude potrebná.
www.clearpassage.com
0 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

Ved to Ti zadávateľka zavrhla už na edusane, myslíš že tu ju presvedčíš?
0 0
ErinErin ErinErin

ErinErin je offline (nepripojený) ErinErin

Tretí pokus. Zavrhla to už 2x. Je to šanca na normálny život.

Už pracovali s ileom

aj vybočenou kostrčou

o čom píše.
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

ErinErin Pozri príspevok
Navrhujem situáciu riešiť radikálne návštevou kliniky manželov Wurnovcov na Floride. Liečba by mala odstrániť zdravotné problémy spôsobené zrastmi a invalidný dôchodok či dávka v hmotnej núdzi nebude potrebná.
www.clearpassage.com
Myslíš, že z manželovho čiast.inva.dôchodku bude mať na takuto liečbu prostriedky ? Alebo chceš byť jej sponzorom ?
0 0
ErinErin ErinErin

ErinErin je offline (nepripojený) ErinErin

Základom je chcieť a hľadať cestu. Aj sponzorov...

Zdalo sa mi, že za tú cenu stojí
-zbaviť sa bolestí okolo tráviaceho systému
-problémov s močovým mechúrom
-nepravidelnej, bolestivej menštruácie
-bolesti pri pohl. styku
-získať šancu mať deti.
Naposledy upravil ErinErin : 07.07.10 at 19:02
0 0
Glosterka Glosterka

Glosterka je offline (nepripojený) Glosterka

ErinErin Pozri príspevok
Základom je chcieť a hľadať cestu. Aj sponzorov...
Erin, už som si vyjadrila jasne svoj názor, tak mi prosím už toľko nevnucuj túto metódu. Sama s tým nemáš skúsenosti, tak nerob reklamu. Neverím tomu. Nie je to Tvoja vec!
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

ErinErin Pozri príspevok
Základom je chcieť a hľadať cestu. Aj sponzorov...

Zdalo sa mi, že za tú cenu stojí
-zbaviť sa bolestí okolo tráviaceho systému
-problémov s močovým mechúrom
-nepravidelnej, bolestivej menštruácie
-bolesti pri pohl. styku
-získať šancu mať deti.
môžeš prosím bližšie (pre laikov) napísať o akú liečbu sa jedná ? Príp. dlžku pobytu a náklady na liečbu ...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Sorry , ale fakt sorry , no inak sa nedá ...myslím na výraz , ktorý použijem ...

Totiž , nemienim citovať nikoho , každý sa nájde / bude vedieť / , koho mám na mysli , ale poniektoré príspevky sa nedajú inak nazvať ako ch..vtákoviny...

Keď človek niečo odmieta , alebo odporúča , musí to najprv vyskúšať, aby vedel o čom hovorí.

Tiež som fest ironický , nedám si preto rukáv urvať ,

ALE

ale v určitých oblastiach mám nejaké mantinely ...

Nejdem mentorovať , mám to na háku , no neodpustím si poznámku , otázku :

Prečo ľudia trepú kraviny, len aby nemuseli byť ticho ?
0 0
ErinErin ErinErin

ErinErin je offline (nepripojený) ErinErin

veronikasad Pozri príspevok
môžeš prosím bližšie (pre laikov) napísať o akú liečbu sa jedná ? Príp. dlžku pobytu a náklady na liečbu ...
Clear Passage je fyzioterapia. Zakladatelia manželia Wurnoví sú v americkej komore fyzioterapeutov a svoje výsledky publikujú v odborných medicínskych časopisoch.
Začalo to, keď pani Belinda Wurnová ochorela na rakovinu krčka maternice a po operáciách a ožarovaní skončila so zrastmi - frosen pelvis. Ako fyzioterapeutka hľadala nechirurgické riešenie a podarilo sa jej spolu s manželom vyriešiť jej problémy. Je to už cez 20 rokov, čo sa špecializujú na zrasty. Podobne ako chirurg, ktorý pohmatom vyšetrí rôzne orgány -napr. pečeň, dokážu vyhmatať zrasty - zníženú pohyblivosť jednotlivých orgánov. Na ich videu je liečba - vyzerá ako masáž - po 34. minúte (pán Wurn a pani Wurnová):

Čerešničkou na torte je, že raz, keď liečili pacientku so zrastmi a nepriechodnými vajcovodmi, tak otehotnela. Odvtedy sa zaoberajú aj neplodnosťou - publikovali, že dokážu spriechodniť vajcovody u dvoch tretín pacientiek.

Na ich stránke www.clearpassage.com sa dá vyplniť formulár (Questionnaire) aj on-line, z kliniky zdarma odpovedia a je možné konzultovať aj cez e-mail (aj s lekárom pacienta).

Pri liečbe neplodnosti (pacientky väčšinou nemajú bolesti a zrejme zrasty vo veľkej miere) sa dá liečba pre "cezpoľných" za týždeň - 20 hodín (pondelok až piatok 2 hodiny ráno a 2 hodiny popoludní). Malo ma to stáť cez 150 tis. Skk (na stránke je uvedené 5200 USD) - vybavovala som už len letenku a víza. Pri bolesti postupujú individuálne
Naposledy upravil ErinErin : 07.07.10 at 19:48
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Neprikladaj prosím odkazy na iné ako slovenské stránky. Ovládam len svoj vlastný jazyk. Máš vlastnú skúsenosť s touto liečbou ? Absolvovala si ju ? Ak ano, s akým výsledkom.

(výlet za 5200 USD si veľa slovenských ľudí dovoliť nemôže).
0 0
ErinErin ErinErin

ErinErin je offline (nepripojený) ErinErin

veronikasad Pozri príspevok
Neprikladaj prosím odkazy na iné ako slovenské stránky. Ovládam len svoj vlastný jazyk. Máš vlastnú skúsenosť s touto liečbou ? Absolvovala si ju ? Ak ano, s akým výsledkom.

(výlet za 5200 USD si veľa slovenských ľudí dovoliť nemôže).
Ako píšem vyššie - tesne pred vybavovaním víz a letenky som zistila, že zrasty nemám. (Tiež mi v detstve praskol "slepák" a 3 lekári tvrdili, že mám zrasty.)

Na tom odkaze sú niekedy po 34. minúte priamo zábery z liečby - najskôr pán Wurn, potom jeho manželka - tá blondínka. (Jazyk nie je až taký dôležitý.)
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

ErinErin Pozri príspevok
Ako píšem vyššie - tesne pred vybavovaním víz a letenky som zistila, že zrasty nemám. (Tiež mi v detstve praskol "slepák" a 3 lekári tvrdili, že mám zrasty.)

Na tom odkaze sú niekedy po 34. minúte priamo zábery z liečby - najskôr pán Wurn, potom jeho manželka - tá blondínka. (Jazyk nie je až taký dôležitý.)
nepoužívam smajlíkov - tak k tomu len napíšem - nekomentujem ...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať