Zavrieť

Porady

Smutný sociálny prípad - prosím pomôžte, poraďte! :-(

Ďakujem všetkým, ktorí mi úprimne pomohli, ďakujem za pochopenie a empatiu.

Príspevok som si sama uzatvorila a už sa viac nebudem vracať k tu uvedenej téme. Mám na to svoje dôvody...

Prajem vám všetko dobré.
Naposledy upravil Glosterka : 09.07.10 at 19:20 Dôvod: nepríjemnosti na webe od nemenovanej osoby...:-(
Usporiadat
Téma je uzavretá.
ErinErin ErinErin

ErinErin je offline (nepripojený) ErinErin

veronikasad Pozri príspevok
nepoužívam smajlíkov - tak k tomu len napíšem - nekomentujem ...
Neviem presne, čo myslíš, ale v živote som bola len na operácii spomínaného "slepáku" a následne môj problém riešili operačne mimo SK (v Európe), pričom zdravotná poisťovňa mi odpísala, že si môžem... Ten druh operácie, ako mi tu lekári povedali sa na SK ešte nerobí, ale mne pomohol a stal sa zázrak.

Nebola som zatiaľ na operácii mozgu, nevyberali mi žlčník, mandle, neoperovali kĺby... Je toho veľa, čo som našťastie neabsolvovala. Ale ak by som mala problém, tak sa obrátim na odborníkov. Napr. lekárov či fyzioterapeutov. Samozrejme, žiadna liečba nezaberie každému na 100%. Tí v Clear Passage sú legálnou súčasťou zdravotníckeho systému - žiadni šamani. V niektorých štátoch USA dokonca podobne ako na SK sa pred ich návštevou vyžaduje doporučenie od lekára. A tiež liečbu - hlavne bolesti v USA môže hradiť zdravotná poistka.
Avšak odborníci sa narozdiel od laikov nespoliehajú na to, či to tomu a tomu zabralo, ale na fakty - medicínske štúdie, štatistiky.
0 0
Glosterka Glosterka

Glosterka je offline (nepripojený) Glosterka

Žiadan admina o zmazanie môjho príspevku. Je mi nepríjemné ako mi ErinErin vnucuje jej "zázračnú" metódu. Je ako bláznivá ŠAMANKA! Tak to strašne silí... JA O TO NEMÁM ZÁUJEM. JE TO MOJ ŽIVOT! Je to už vrchol drzosti ako tu robí reklamu na tú priblblú a nedôveryhodnú metódu!!! Akoby nestačilo, že mi to vnucuje aj na Edusane... a ešte to všetko zneužila tak, že aj tu... A všetko poza môj chrbát...:-((( Už sa k tomu viac nebudem vyjadrovať. Howg.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
ErinErin Pozri príspevok
Navrhujem situáciu riešiť radikálne návštevou kliniky manželov Wurnovcov na Floride. Liečba by mala odstrániť zdravotné problémy spôsobené zrastmi a invalidný dôchodok či dávka v hmotnej núdzi nebude potrebná.
www.clearpassage.com
Ale tie náklady ...
ErinErin Pozri príspevok
Tretí pokus. Zavrhla to už 2x. Je to šanca na normálny život.
Už pracovali s ileom
..
aj vybočenou kostrčou
..
o čom píše.
A raz bolo veľa..
ErinErin Pozri príspevok
Základom je chcieť a hľadať cestu. Aj sponzorov...

Zdalo sa mi, že za tú cenu stojí
-zbaviť sa bolestí okolo tráviaceho systému
-problémov s močovým mechúrom
-nepravidelnej, bolestivej menštruácie
-bolesti pri pohl. styku
-získať šancu mať deti.
No coment

ErinErin Pozri príspevok
Clear Passage je fyzioterapia. Zakladatelia manželia Wurnoví sú v americkej komore fyzioterapeutov a svoje výsledky publikujú v odborných medicínskych časopisoch.
Začalo to, keď pani Belinda Wurnová ochorela na rakovinu krčka maternice a po operáciách a ožarovaní skončila so zrastmi - frosen pelvis. Ako fyzioterapeutka hľadala nechirurgické riešenie a podarilo sa jej spolu s manželom vyriešiť jej problémy. Je to už cez 20 rokov, čo sa špecializujú na zrasty. Podobne ako chirurg, ktorý pohmatom vyšetrí rôzne orgány -napr. pečeň, dokážu vyhmatať zrasty - zníženú pohyblivosť jednotlivých orgánov. Na ich videu je liečba - vyzerá ako masáž - po 34. minúte (pán Wurn a pani Wurnová):

Čerešničkou na torte je, že raz, keď liečili pacientku so zrastmi a nepriechodnými vajcovodmi, tak otehotnela. Odvtedy sa zaoberajú aj neplodnosťou - publikovali, že dokážu spriechodniť vajcovody u dvoch tretín pacientiek.

Na ich stránke www.clearpassage.com sa dá vyplniť formulár (Questionnaire) aj on-line, z kliniky zdarma odpovedia a je možné konzultovať aj cez e-mail (aj s lekárom pacienta).

Pri liečbe neplodnosti (pacientky väčšinou nemajú bolesti a zrejme zrasty vo veľkej miere) sa dá liečba pre "cezpoľných" za týždeň - 20 hodín (pondelok až piatok 2 hodiny ráno a 2 hodiny popoludní). Malo ma to stáť cez 150 tis. Skk (na stránke je uvedené 5200 USD) - vybavovala som už len letenku a víza. Pri bolesti postupujú individuálne
Ľudia .....zázrak !!!!!

ErinErin Pozri príspevok
Ako píšem vyššie - tesne pred vybavovaním víz a letenky som zistila, že zrasty nemám. (Tiež mi v detstve praskol "slepák" a 3 lekári tvrdili, že mám zrasty.)
Ale máš , máš ...a aj o nich vieš . Len sa neliečiš ...
Doporučujem Ti niektorého z nich ...http://www.healthgrades.com/local-do...-psychiatrists
Jedno sedenie cca 60 minút za 500 doláčov ...

Na tom odkaze sú niekedy po 34. minúte priamo zábery z liečby - najskôr pán Wurn, potom jeho manželka - tá blondínka. (Jazyk nie je až taký dôležitý.)
ErinErin Pozri príspevok
Neviem presne, čo myslíš, ale v živote som bola len na operácii spomínaného "slepáku" a následne môj problém riešili operačne mimo SK (v Európe), pričom zdravotná poisťovňa mi odpísala, že si môžem... Ten druh operácie, ako mi tu lekári povedali sa na SK ešte nerobí, ale mne pomohol a stal sa zázrak.
Veď vravím .....ľudia ...zázrak sa stal ..
Nebola som zatiaľ na operácii mozgu
Ponáhľaj sa ...
, nevyberali mi žlčník, mandle, neoperovali kĺby... Je toho veľa, čo som našťastie neabsolvovala. Ale ak by som mala problém, tak sa obrátim na odborníkov. Napr. lekárov či fyzioterapeutov. Samozrejme, žiadna liečba nezaberie každému na 100%.
Jedna veta ....len táto je reálna ...
Tí v Clear Passage sú legálnou súčasťou zdravotníckeho systému - žiadni šamani. V niektorých štátoch USA dokonca podobne ako na SK sa pred ich návštevou vyžaduje doporučenie od lekára. A tiež liečbu - hlavne bolesti v USA môže hradiť zdravotná poistka.
Avšak odborníci sa narozdiel od laikov nespoliehajú na to, či to tomu a tomu zabralo, ale na fakty - medicínske štúdie, štatistiky.
- 6 / šesť / príspevkov ...ani z jedného sa nedá vyčítať , že Ty si bola na tom vyšetrení , liečení ...procedúrach ...ale doporučuješ , ako keby si tam bola x - krát...
- 1 / jednu / diagnózu som si všimol , t.j. prasknutý slepák ...iné nič ...tak o čo sa vlastne snažíš , fakt , o čo ???
A kto Ti povedal , že slepák sa na Slovensku nerobí ???
Mne ho v roku 1978 vo Vojenskom špitáli na vrátnici službukonajúci maník vybral ...ani sa s tým nejak nepiplal ...
Naposledy upravil buchač : 08.07.10 at 11:43
3 0
Lenka1979 Lenka1979

Lenka1979 je offline (nepripojený) Lenka1979

najlepšie spoznať osobne :-) ...viac
... super trefa, Juraj.. sto bodov...
0 0
ErinErin ErinErin

ErinErin je offline (nepripojený) ErinErin

buchač Pozri príspevok
Ale tie náklady ...

A raz bolo veľa..

No coment


Ľudia .....zázrak !!!!!





- 6 / šesť / príspevkov ...ani z jedného sa nedá vyčítať , že Ty si bola na tom vyšetrení , liečení ...procedúrach ...ale doporučuješ , ako keby si tam bola x - krát...
- 1 / jednu / diagnózu som si všimol , t.j. prasknutý slepák ...iné nič ...tak o čo sa vlastne snažíš , fakt , o čo ???
A kto Ti povedal , že slepák sa na Slovensku nerobí ???
Mne ho v roku 1978 vo Vojenskom špitáli na vrátnici službukonajúci maník vybral ...ani sa s tým nejak nepiplal ...
Buchač, aká je otázka? Pochopila som len, že na mňa...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
ErinErin Pozri príspevok
Buchač, aká je otázka? Pochopila som len, že na mňa...
Otázka ???
Žiadna predsa , len komentár ...
Že na Teba ...čo ???...útočím ???...Ani nie , to by inak vyzeralo , ale to mám zakázané...

Akurát poznámočka :

Kto chce so mnou hovoriť, ten nesmie počúvať iba seba samého
0 0
ErinErin ErinErin

ErinErin je offline (nepripojený) ErinErin

buchač Pozri príspevok
Otázka ???
Žiadna predsa , len komentár ...
Že na Teba ...čo ???...útočím ???...Ani nie , to by inak vyzeralo , ale to mám zakázané...

Akurát poznámočka :

Kto chce so mnou hovoriť, ten nesmie počúvať iba seba samého
Buchač, to bolo myslené, že či máš otázku na mňa. Autorke som tu napísala len jeden krátky príspevok, ostatné sú odpovede ostatným na otázky. Bolo to v snahe pomôcť, a ak to už bolo príliš, ospravedlňujem sa.

Prekvapuje ma Tvoje zaujatie problematikou. Možno aj autorkin manžel by sa takto zaujímal o jej problémy. Ten by mal zrejme zmiešané pocity - na jednej strane strach, že ak by manželka hypoteticky vyzdravela, zmení sa nielen jej život ale aj ich vzťah, na druhej strane jej určite chce dopriať život v plnosti, ako to len bude možné, aj prekonaním vlastného strachu.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
ErinErin Pozri príspevok
Buchač, to bolo myslené, že či máš otázku na mňa. Autorke som tu napísala len jeden krátky príspevok, ostatné sú odpovede ostatným na otázky. Bolo to v snahe pomôcť, a ak to už bolo príliš, ospravedlňujem sa.

Prekvapuje ma Tvoje zaujatie problematikou. Možno aj autorkin manžel by sa takto zaujímal o jej problémy. Ten by mal zrejme zmiešané pocity - na jednej strane strach, že ak by manželka hypoteticky vyzdravela, zmení sa nielen jej život ale aj ich vzťah, na druhej strane jej určite chce dopriať život v plnosti, ako to len bude možné, aj prekonaním vlastného strachu.
He , he .....

Psychológiu na mňa nevyťahuj , pohoríš ...

P.S.:
Ospravedlňovať sa nemusíš , niet za čo...teda mne ...
0 0
ErinErin ErinErin

ErinErin je offline (nepripojený) ErinErin

buchač Pozri príspevok
He , he .....

Psychológiu na mňa nevyťahuj , pohoríš ...

P.S.:
Ospravedlňovať sa nemusíš , niet za čo...teda mne ...
No dík, Buchač! Pohorím vždy a čudujem sa, že sa to nedeje len v TV seriáloch...
0 0
0123misa 0123misa

0123misa je offline (nepripojený) 0123misa

neviem ci to tu pisali iny, necitala som prispevky....

Ja si myslim, ze pokial nemas vsetky tie choroby potvrdene na papiery tak si to skus dako zariadit. a prehladne to nejak zloz. Ja mam skusenosti len take, ze otec po mozgovej porazke zostal doma a nerobi, mama si chcela vybavit opatrovatelsky prispevok no nedali jej ho, skusala asi dva krat, no mnohy vraveli ze musi ist hoci aj 5 krat ale musi, jednoducho na prvy krat ti nikto neda, viem ze si bola uz vela krat, a je to ist unavujuce, ale raz sa to podarit musi, oni len skusaju ci prides este alebo to nechas tak. Nakoniec si ho mama asi na treti krat vybavila. Poznam vela pripadov na to.... nieco som citala ze tvoj muz pobera ID, to aj moj otec, a tak by si mohla skusit si vybavit aspon ten opatrovatelsky prispevok, co nieje vela ani malo. Zadalsie, tvoj muz mozno nevie ze od statu si moze poberat prispevky na napr satstvo, benzin, cez poistovnu aj rozne pomocky, alebo peniaze na pomocky aj zlavy na vynos odpadu, cestovne ani nevravim...atd . Otec vela behal po nete a nasiel si ako to ma vybavit, a vybavil si to sam. Ak by si chcela nieco este blyzsie vediet, tak mi napis, a od otca ti zistim aj nejaky postup, nie su to velke peniaze, ale kazda koruna pomoze.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať