Zavrieť

Porady

príloha k fa - odkladáte to?

Ak máte Orange, k faktúre vždy chodia aj také prílohy k faktúre, je tam vlastne stav účtu, či máte uhradené všetky záväzky za telefonovanie. Je potrebné, aby som tieto papiere odkladala, keďže je na ňom napísané, že je to príloha k fa?
Ďakujem za odpoveď
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Manual je offline (nepripojený) Manual

    Manual
    Mickya
    Ak máte Orange, k faktúre vždy chodia aj také prílohy k faktúre, je tam vlastne stav účtu, či máte uhradené všetky záväzky za telefonovanie. Je potrebné, aby som tieto papiere odkladala, keďže je na ňom napísané, že je to príloha k fa?
    Ďakujem za odpoveď
    Neodkladám, odkladám s faktúrou len ak chodí rozpis telefonátov a to je všetko
    Pekný deň...

    Mickya je offline (nepripojený) Mickya

    Mickya
    Ešte mám podobnú otázku:
    zo Slovak telecom nám chodí faktúra na 2 stranách, na prvej je všetko vyčíslené, odkladáte aj druhú stranu? - tam je vlastne príkaz na úhradu a celková suma faktúry s DPH.
    Pre niekoho smiešna otázka, ale máme tak strašne moc všelijakých papierov, že ich naozaj musíme eliminovať jak sa dá.
    Vopred vďaka za odpoveď.

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Mickya
    Ešte mám podobnú otázku:
    zo Slovak telecom nám chodí faktúra na 2 stranách, na prvej je všetko vyčíslené, odkladáte aj druhú stranu? - tam je vlastne príkaz na úhradu a celková suma faktúry s DPH.
    Pre niekoho smiešna otázka, ale máme tak strašne moc všelijakých papierov, že ich naozaj musíme eliminovať jak sa dá.
    Vopred vďaka za odpoveď.
    Je to úplne samozrejmé, že ak má fa 2 strany, tak musia byť dve strany.
    Iné je to ak sú tam nepodstatné prílohy.

    otázka je offline (nepripojený) otázka

    účtovníčka otázka
    Ak sa uhrádza na pošte v hotovosti, treba aj druhú stranu /Slovak Telecom/=doklad o zaplatení.

    príloha k fa - odkladáte to?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.