Zavrieť

Porady

autobazar AAA AUTO

IMIP IMIP

IMIP je offline (nepripojený) IMIP

mate niekto skusenosti s tymto bazarom? chcem si odtial asi kupit auto.
Usporiadat
dmc dmc

dmc je offline (nepripojený) dmc

Kolecko16
Velmi ma prekvapuju vsetky tieto negativne skusenosti, pretoze ja som cez AAA uz predal 2 auta a jedno kupil a zatial som nemal ziaden problem. Je to asi dost individualne. Neviem ako ine pobocky, ale v Bratislave ma vybavili vzdy rychlo a neboli tam ziadne problemy, co si pamatam
Ja som rad ze si sa "Kolecko16" s nami podelil o tvoje super skusenosti. Obdivujem ze si sa dokonca koli tvojmu super komentaru aj dnestneho dna zaregistroval tu na "PORADE" - je videt ze aj zamestnanci "AAA" sleduju diskusie a snazia sa prispievat. Aspon vieme ze sa triafame do "cierneho"
5 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Chobot Chobot

Chobot je teraz online Chobot

Nejako sa nám tu rozmohli fantómoví členovia, všetci záhadne ospevujúci kúpu auta cez tento bazár. No mám pocit, že tam asi nemajú čo robiť alebo že prikázali zamestnancom pridávať pozitívne príspevky na fóra ako reklamu.

Tu je zoznam registrovaných členov, ktorí sa registrovali od konca marca do začiatku apríla, pridali 2-6 príspevkov a potom po nich zaľahla zem:

Milan Parsel
Jozef Foltánek (títo dvaja si v jednej téme hrkútajú ako Fico s Maďaričom v tom predvolebnom spote)
Lubo Barek
kyjko
Juraj.be
bulina
spajder
lukino_B.

Nikde nič neporadili, každý je iba spokojný s kúpou auta cez .... alebo kydajú na iné bazáre či priame predaje od osôb.

No nič, napíšem Richardovi, nech preverí ich IP adresy. Ak sa potvrdí, že ide minimálne v jednom prípade o tú istú osobu, vyrazím všetkých. A v tejto téme nedovolím pridať novoregistrovanému členovi príspevok. Nech mi nikto netvrdí, že sa registruje na porade len kvôli tomu, aby napísal svoju pozitívnu skúsenosť s autobazárom...
3 0
mirkag mirkag

mirkag je offline (nepripojený) mirkag

nikdy nevstupujte do AAA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ani kvôli kúpe a vôbec už nie kvôli predaju!!!!!!!!!!!!!
2 0
Chobot Chobot

Chobot je teraz online Chobot

juraj.be
Mona nepis tu dobru skusenost, lebo budes oznacena za fantoma a nasledne vyrazena
Pokiaľ dlhoročný člen, ktorý je na porade aktívny so svojimi vyše 800 príspevkami napíše skúsenosť, tak je dôveryhodnejší, ako niekto, kto sa práve registroval len kvôli tomu, aby prispel do témy o nejakej firme a zhodou okolností s dobrou skúsenosťou.

Ty si tu ani nie mesiac, nič si neporadil, len navádzaš svojimi príspevkami na kúpu auta cez bazár. A zhodou okolností cez AAA. Rovnako ako tie pseudomená, ktoré som hore uviedol. Mali pár príspevkov a viac na poradu neprišli. A navyše písali "zhodou okolností" do rovnakých tém, že? Trafená hus zagágala.
2 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

juraj.be
lebo mam skusenost s darexom - nie osobnu, ale blizka osoba si tam kupovala auto. To, ze poviem, ze som tam nieco predal, je podla teba reklama? myslim, ze keby som kydal na konkurenciu tak kydam este na dalsich XY spolocnosti...a keby som mal robit reklamu, tak ich chvalim az neviem kam...
robíš im reklamu, aj s tými tvojími kolegami..

a to poriadne trápnym a primitívnym spôsobom...
2 0
felix1 felix1

felix1 je offline (nepripojený) felix1

ja
Maju to perfektne prepracvane. Od škrupinkarov na Vaclavaku to zdokonalili na
skoro-monopol s ojazdenymi autami. Platia si Trolov na nete ( aj v Porade), ponukaju pod rôznymi www strankami predaj a vykup aut. V centre sa vzdy ozve centrala v Prahe alebo jej ,,spolupracujuce firmy,, . Ak das auto do predaja ako sukromna osoba na www sa ti zobrazi ponuka az po osloveni vykupcom z tvojej lokality a.t.ď.
2 0
Laco-monter Laco-monter

Laco-monter je offline (nepripojený) Laco-monter

ada159 Pozri príspevok
veľmi rada sa zapojím do vašej debaty, a v žiadnom prípade auto cez AAA auto neodporúčam z vlastnej skúsenosti. Kedysi som od nich kúpila auto, pri kúpe auta som nútene nakolko sa jednalo o sumu nad 150 tis. Sk musela dokúpiť poistenie na mechanické časti a súčasti auta, pretože sa jedná o ojazdené vozidlá a môže sa stať, že sa tam objaví skrytá závada. Takže samozrejme cena sa zvýšila. Auto som doviezla domov a ráno som zistila, že z auta vyteká olej. Kedže bola možnosť do 24 hod. auto vrátiť, hned som šla s autom do autorizovaného servisu na kontrolu. Jednalo sa o závadu za 2500,- Sk, čo som akceptovala a auto si ponechala. Kedže závadu mi mohli odstrániť až za 14 dní, vypršala lehota na vrátenie. V servise mi oznámili, že sa pri rozoberaní rosypala spojka a oprava bola v hodnote 45 tis. Poistenie, ktoré som si musela doplatiť mi bolo úplne nanič, pretože aj ked spojka bola presne vymedzená v zozname, čoho sa poistenie týka, vôbec som v AAA aute nepochodila. Nedostala som od nich ani korunu na opravu a auto sa mi predražilo zo 150 tis. na 200. Další šok bol pri predaji. AAA Auto síce v zmluve sľúbilo, že auto odkúpia, ale cena bola smiešna a okrem toho, ked technik sadol do auta, spustil, že nefunguje ABS, ktoré fungovalo, že neštartuje do 3 sek., čo neštartovalo ani pri kúpe atd. Neuhádala som sa v ničom, oni majú svoju pravdu a neakceptujú žiadne iné vyjadrenie. A nakolko som nemala ani chuť ani čas riešiť to súdnou cestou, predala som auto pod cenu niekomu inému, ale na AAA auto určite nemám pekné slovo. Takže odvážlivec, čo sa nachytá tak ako ja. NEODPORUČAM v žiadnom prípade.
Tak to bola práca servisu , nie autobazáru.

Žiaden technik nepovie či je spojka v poriadku , alebo nie,kým nevyberie motor, aj spojku z auta a potom rozhodne, čo treba vymeniť.

Ale 45 000 za opravu spojky ???

To je trochu moc,ibaže by namontovali takú,čo sa dáva do F-1.
1 0
Ice dive Ice dive

Ice dive je offline (nepripojený) Ice dive

roman29 Pozri príspevok
ja by som tam auto nekupoval.
kolovali po internete pribehy ako prave v AAA mozete kupit upravene auto so stocenymi km, aj znami mi podobne pribehy rozpravali.
Osobne skusenosti nemam, len taketo z 2. ruky.

Co mam znamych tak sa vyhybaju bazarom vseobecne a radsej kupuju cez sukromne inzeraty, pripadne si daju doviest a pod.
V kazdom pripade treba mat nezavisleho odbornika, najlepsie znameho, ktory vam to auto prezrie a predsa len bude vediet odhalit viac pripadnych uprav ktore maju zakryt nejake vady.

Uplne najidealnejsie kupovat auto nejakeho znameho znameho, ktory bude vediet potvrdit povod auta, ako na nom dotycny asi jazdil, ze nema stocene km atd.... toto asi je trocha tazsie ak mate predstavu o konkretnom modeli ... nie ako ja, ponukal znameho znamy stare auto, ale dobre, vyhovovalo na to bezne vozenie, tak som nespekuloval ... a to som dovtedy samozrejme ani nezvazoval danu znacku/typ
No zase ani auto z dovozu nemusí byť v cukríkovom stave ako si mnohí ľudia myslia... v nemecku sa tiež km stáčajú (prevažne autá idúce na export...), taktiež sa tam predávajú autá dovezené z Talianska, takže sa kľudne môže stať, že si doveziete auto na ktorom je exekúcia, alebo je kradnuté..... takže kúpa ojazdeného auta je vždy tak trochu hazard či už z bazáru, dovozu alebo aj od známeho... a na 100 % po kúpe sa objavý niečo s čím kupujúci pri kúpe nepočítal...

Stáčanie km nemusí byť v AAA pravidlom mohol ich stočiť ten čo to auto tam predával... poznám ľudí čo tam kúpili auto a kilometre sedeli s tým čo im povedal pôvodný majiteľ, čo to auto tam predával... (prevažne km tak okolo 150 000) ale zas poznám aj ľudí čo tam predali auto s 280 000 km auto a predávalo sa so 180 000 a o dva mesiace so 130 000 km...
1 0
direttore direttore

direttore je offline (nepripojený) direttore

SU TO OJEBAVACI!
VECNE DOVODY A SKUSENOST Z NITRY:
1, Na webe si mozete hladat auto podla pobocky, realny stav na pobocke je iny. Podla vyjadrenia pracovnika pobocky to je tak roky a nikomu to doteraz nevadilo. Mne ano. A vadilo by to niekomu, kto by presiel 100 km zbytocne na zaklade informacie z webu.
2. Na webe slubuju dovezenie vybrateho auta do 24 hod. Mnou vybrate auto, za ktore zobrali vratnu zalohu, nedoviezli ani na siesty den. Uviedli zaujimave priciny: Jeden pracovnik, ze auto odislo z KE a je v BB a odtial ho pojdu zobrat oni. Druhy pracovnik, ze auto je v servise. Pani, ak klamat, tak koordinovane a jednotne-).
3. Nech im sluzi ku cti, ze vratili zalohu.
NIKDY VIAC!
VELA STASTIA, AAA AUTO!-)
1 0
vedette vedette

vedette je offline (nepripojený) vedette

mam skusenost - kupovala som tam ojazdene auto (9-rocne).

bola to pobocka v bratislave, kde sa najskor tvarili ustretovo, ale ked zistili, ze chcem otestovat viac aut pred samotnou kupou, zacali ohrnat nos. nakoniec som si vybrala tretie auto v poradi, na ktorom sa mi ale nepozdaval startovanie (motor naskocil asi az na tretikrat, potom to uz bolo OK).
Inaksie bolo to auto v pohode a agent povedal, ze to da overit mechanikom. Mechanici samozrejme potvrdili, ze je to OK. Nakoniec som auto kupila, ale asi po dvoch tyzdnoch som zase mala problem so startovanim. Dnes (2 mesiace od kupy) som dokonca skoro vobec nenastartovala.

Mam od bazaru rocnu poistku na mechanicke vady (davaju na vsetky auta, len na tie lacnejsie nie su pokryte drahsie opravy), len sa obavam, ze akurat tento problem nespada do preddefinovanych chyb, ktore poistovna uhradi. Este to zrejme budem konzultovat aj s pravnikom (to, ze bol problem v startovani pred kupou a oni ma ubezpecili, ze nie je), len sa obavam, ze uz nic dodatocne neporiesim..

Zaroven upozornujem, ze chcu nalakat ludi na rozne akcie, ale ani jedna z nich v mojom pripade nefungovala - napr. auto sa da vratit do siedmich dni len v tom pripade, ak ho kupujete za sumu od 5 000 eur vyssie (napr.) a v podstate sa neda vratit, len vymenit za ine.
Takisto na stranke pisu, ze vam preplatia cestu, ked si idete vyzdvihnut auto - no tak to sa len zasmiali, ze take sa dohaduje priamo v zmluve a ked som si to predtym individualne nedohodla, tak smola.
Jedinu vyhodu som mala, ze mi dali GPS, ktore mi vsak mali poslat z centraly v Prahe, nakoniec som si po mesiaci vyckavania musela cez infolinku zistit, ze si ho mam ist vyzdvihnut do jednej predajne v BA - jednoducho chaos.
Takisto nechcem opisovat patalie pri tom, ze mi zatajili, ze auto ma iba jeden kluc, pricom v lajstre pre lizingovu spolocnost dokladovali, ze ma dva a ked som sa potom pri preberani hadala, ze ako to je mozne, ze kde je druhy kluc, tak mi ukazali druhe lajstro, kde bolo uvedene, ze je tam len jeden kluc a ze som si to zle pozrela pri podpise. A ja im na to, ze ma neupozornili na to pri obhliadke a ze to bol urcite ich umysel..

Jednoducho si pri obhliadke a kupe napiste radsej zoznam veci, na ktore urcite nesmiete zabudnut pri komunikacii.
Samozrejme, pripravte sa na dlhocizne vyckavanie, to je asi ich taktika. ked sa pojdete stazovat, nenajde sa aj dve hodiny nikto kompetentny riesit vase staznosti.
pri platbe na ich ucet platba ide asi cez antarktidu - maju bordel v uctovnictve, cize mne az po 7 dnoch potvrdili, ze maju peniaze na ucte.
no a samozrejme, riadne si precitat lizingovu zmluvu - moc to nevysvetluju a v mojom pripade, kedy som mala akontaciu 70 %, som blbemu quatrocaru mala zvysok splacat so 45-percentnym urokom (co som bohuzial pri prepoctoch zistila az po podpise), cize som to radsej splatila v prvej splatke celkovo, lebo to bol brutalny preplatok!!
No a urcite si PZP nevybavujte u nich - vsade inde to vyjde lacnejsie!! (na toto som sa nastastie nenechala nahovorit

Takze - nenechat sa ukecat trapnymi naucenymi recami
stat si za svojim
pytat sa a dookola pytat
a hlavne, nechat si zmluvu na precitanie vytlacit a zobrat si ju domov (hlavne skontrolovat technicky stav a napr. tie kluce!!)

No a na zaver - ojazdene auta - to je velky risk, len som nemala inu moznost ako kupit si to ojazdene. Snad sa to nakoniec nejako utrasie.

Ak by som v bazare kupovala druhykrat, uz by som vedela ako na to. No co uz - ludia sa ucia na vlastnych chybach

Snad som niekomu poradila
1 0
roman29 roman29

roman29 je offline (nepripojený) roman29

znamy tam siel na pohovor ohladne prace.
ale viete ako to chodi .... zarobok je vo forme provizie z kazdeho predaneho auta. Aby ako tak slusne zarobili, musia sprostredkovat vela predajov. System ako stvoreny na to aby pracovnici pouzivali najroznejsie finty len aby doslo k obchodu. v posledne uvedenom priklade finta "zimne gumy zadarmo".
no a este ak sa k tomu pridruzi ze v takych spolocnostiach hlava nevie co robi pata .,....
staci masivna inzercia, reklamy a naivni ludia tam budu nadalej chodit ....
pricom by stacilo keby sa uz ludia konecne naucili pred kazdou takouto vaznejsou kupou googlit ....
1 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Pri zháňaní možností financovania som bola v Tatrabanke upozornená, že oni s 3áčkami nespolupracujú a neodporúčajú ich kvôli neserióznosti ani svojim klientom....
1 0
jordyl jordyl

jordyl je offline (nepripojený) jordyl

Dobry den,

moja cerstva skusenost:
V piatok som telefonoval ci nahodou nechcu kupit auta, samozrejme ze chceli ze presne taky typ potrebuju, ponuknuta cena 6500 eur. Aby som prisiel cim skor, kedze som nemohol prist v piatok tak sme sa dohodli na sobotu, hovoril som mnou aj "manazer", dal mi cislo na seba aby som mu zavolal aby som nemusel cakat. Prisla sobota, skusal som volat na cislo co som dostal ci vsetko plati tak ako sme boli dohodnuty, avsak telefon nikto nezdvihol, zavolal som teda na infolinku a tam mi povedali aby som cim skor prisiel ze je vsetko vybavene nikto nebral tak sme dosli do AAA Auto. Pockali sme chvilku tak si nas zobral jeden tipek aby si prehliadol auto a prve co povedal "to auto je prilis leskle", to uz sme sa s manzelkou rehotali ze to bude zabava. Samozrejme prezrel si ho, potom skusobna jazda a pod....., vsetko ok. Tak ze do pol hodiny nam daju vediet ze kolko ponukaju za auto. Po pol hodine nam vykupca povedal ze ponukaju 5000 eur, to uz som sa otocil ze idem prec, hned ma zastavil aby som pockal. Kym odisiel uz mi volal "manazer" ze ponukaju 6000, tato ponuka sa mi nepozdavala tak som podakoval a odisiel.
Do teraz som to bral ako bezny obchod. Ale na to sa zacal zaujimavy pribeh:
Sadli sme do auta a odisli, kym sme dosli domov cca 45 minut, tak mi volali traja ludia a presviedcali ma aby som si to rozmyslel a rozne bla bla, nemal som uz na nich chut tak som im povedal ze si to premyslim. To som mal pokoj, ale iba do nedele. V nedelu uz mi zase telefonovali ze ci som si to nerozmyslel a pod. ale ze viac ako 6000 nevedia dat ale ze auto velmi chcu. Nechal som si cas na rozmyslenie takze ma volali zase o dve hodinky, to som si uz povedal ze pod podmienkou ze peniaze budem mat na ruku, budem vybaveny rychlo a dovezu ma domov ze s obchodom suhlasim. Vsetko bolo odsuhlasene a dohodnute len nejak mi nechceli dat cislo na konkretneho cloveka ktory by bol na pobocke v BA. Ale to mi az tak nevadilo ved co je dohodnute tak by malo aj platit. Teda sadol som do auta a vyrazil, este som ani nestihol dojst na pobocku a uz mi volal zase pan z infolinky ci sa mi venuju, ale kedze som tam este nebol tak im isiel zavolat ze nech uz ma cakaju.
Dorazil som na pobocku, zaklopal, vykupca zo vcerajska uz o mne vedel a hned som mu povedal ze mozme ist na kontrolu do servisu na zdvihak. Tak len ze nech pockam lebo som v poradi a ze si mam sadnut chvilku pockat, okrem toho ze ako sme sa dohodli, tak som mu povedal ze tych 6000.
A teraz prichadza to najlepsie: po chvilke cakania vykupca vysiel vonku a sa ma este raz spytal ze ako sme dohodnuty, tak som mu vysvetlil ze ma to prebehnut rychlo, peniaze na ruku (este raz dohoda bola 6000) a ze ma odvezu domov. Na co mi on odpovedal ze on to este raz poslal foto do prahy a ze sa stal niekde omyl ze mi vedia ponuknut iba 5500 eur. Na to som mu pekne vynadal a odisiel som prec.

Suma sumarum: nikto Vam neda tolko kolko Vam v AAA Auto naslubuju, nikdy im neverte co povedia, nikdy nedostanete kontakt na konkretnu osobu, stale to ide cez infolinku, aj ked sa na niecom dohodnete tak o pol minuty to uz neplati. Klobuk dole pred ich psychologickou formou "vydierania" zakaznikov v zmysle pockajte-dohodneme sa (ale dohody vytvaraju iba oni).
Odporucam z velmi velkej dialky obist tuto pochybnu firmu, a ich vydieracske praktiky!

PS: v pondelok mi este poslali SMS ze sa mi nevedeli dovolat (aj ked predtym mi volali asi 10x) a ze maju pre mna riesenie :-)

Dakujem, neprosim
1 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

jordyl Pozri príspevok
Dobry den,

moja cerstva skusenost:
V piatok som telefonoval ci nahodou nechcu kupit auta, samozrejme ze chceli ze presne taky typ potrebuju, ponuknuta cena 6500 eur. Aby som prisiel cim skor, kedze som nemohol prist v piatok tak sme sa dohodli na sobotu, hovoril som mnou aj "manazer", dal mi cislo na seba aby som mu zavolal aby som nemusel cakat. Prisla sobota, skusal som volat na cislo co som dostal ci vsetko plati tak ako sme boli dohodnuty, avsak telefon nikto nezdvihol, zavolal som teda na infolinku a tam mi povedali aby som cim skor prisiel ze je vsetko vybavene nikto nebral tak sme dosli do AAA Auto. Pockali sme chvilku tak si nas zobral jeden tipek aby si prehliadol auto a prve co povedal "to auto je prilis leskle", to uz sme sa s manzelkou rehotali ze to bude zabava. Samozrejme prezrel si ho, potom skusobna jazda a pod....., vsetko ok. Tak ze do pol hodiny nam daju vediet ze kolko ponukaju za auto. Po pol hodine nam vykupca povedal ze ponukaju 5000 eur, to uz som sa otocil ze idem prec, hned ma zastavil aby som pockal. Kym odisiel uz mi volal "manazer" ze ponukaju 6000, tato ponuka sa mi nepozdavala tak som podakoval a odisiel.
Do teraz som to bral ako bezny obchod. Ale na to sa zacal zaujimavy pribeh:
Sadli sme do auta a odisli, kym sme dosli domov cca 45 minut, tak mi volali traja ludia a presviedcali ma aby som si to rozmyslel a rozne bla bla, nemal som uz na nich chut tak som im povedal ze si to premyslim. To som mal pokoj, ale iba do nedele. V nedelu uz mi zase telefonovali ze ci som si to nerozmyslel a pod. ale ze viac ako 6000 nevedia dat ale ze auto velmi chcu. Nechal som si cas na rozmyslenie takze ma volali zase o dve hodinky, to som si uz povedal ze pod podmienkou ze peniaze budem mat na ruku, budem vybaveny rychlo a dovezu ma domov ze s obchodom suhlasim. Vsetko bolo odsuhlasene a dohodnute len nejak mi nechceli dat cislo na konkretneho cloveka ktory by bol na pobocke v BA. Ale to mi az tak nevadilo ved co je dohodnute tak by malo aj platit. Teda sadol som do auta a vyrazil, este som ani nestihol dojst na pobocku a uz mi volal zase pan z infolinky ci sa mi venuju, ale kedze som tam este nebol tak im isiel zavolat ze nech uz ma cakaju.
Dorazil som na pobocku, zaklopal, vykupca zo vcerajska uz o mne vedel a hned som mu povedal ze mozme ist na kontrolu do servisu na zdvihak. Tak len ze nech pockam lebo som v poradi a ze si mam sadnut chvilku pockat, okrem toho ze ako sme sa dohodli, tak som mu povedal ze tych 6000.
A teraz prichadza to najlepsie: po chvilke cakania vykupca vysiel vonku a sa ma este raz spytal ze ako sme dohodnuty, tak som mu vysvetlil ze ma to prebehnut rychlo, peniaze na ruku (este raz dohoda bola 6000) a ze ma odvezu domov. Na co mi on odpovedal ze on to este raz poslal foto do prahy a ze sa stal niekde omyl ze mi vedia ponuknut iba 5500 eur. Na to som mu pekne vynadal a odisiel som prec.

Suma sumarum: nikto Vam neda tolko kolko Vam v AAA Auto naslubuju, nikdy im neverte co povedia, nikdy nedostanete kontakt na konkretnu osobu, stale to ide cez infolinku, aj ked sa na niecom dohodnete tak o pol minuty to uz neplati. Klobuk dole pred ich psychologickou formou "vydierania" zakaznikov v zmysle pockajte-dohodneme sa (ale dohody vytvaraju iba oni).
Odporucam z velmi velkej dialky obist tuto pochybnu firmu, a ich vydieracske praktiky!

PS: v pondelok mi este poslali SMS ze sa mi nevedeli dovolat (aj ked predtym mi volali asi 10x) a ze maju pre mna riesenie :-)

Dakujem, neprosim
Mojmu kmotrovi sa stalo niečo podobné, ale ešte lepšie- bol som s ním, ked tam chcel predať voz- vtedy boli ešte koruny a dohodli sa na 300 tisíc korún, tak že OK, len zabudol doma potvrdko z leasingovky že ja to vyplatené, tak sme išli 2 km k nemu domov a o 10 min sme bolispať- chlapík, jéj už ste tu? takže ok 270 000 sk a kmotor sa ohradil , však bola dohoda na 300 000 a vtedy chlapík povedal vetu na ktorej sa smejem do dnes- ale to auto , keď ste boli pre potvrdenie zasa o niečo zostarlo...( opakujem po 10 minútach)
1 0
salyyyyy salyyyyy

salyyyyy je offline (nepripojený) salyyyyy

Pozor na lákadlá AAA AUTO. Zavolajú Vám, že odkúpia Vaše auto, prejdete k nim dlhé kilometre, ponúkanú cenu zrazia na tretinu, hľadajú chyby, aké sa dá...ak nesúhlasíte s cenou, poprajú Vám pekný deň a Vy znovu prejdete dlhé kilometre domov so zlým pocitom.
1 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

Viacej čítajte REFERENCIE , a potom chodte kupovať auto !

vyhnite sa problémom, lebo problémom väčšiny zákazníkov autobazarov je , že nerealisticky tužia po VYHODNEJ kupe auta

jednoducho chcu veĺa muziky,za málo peńazí, a to je NEREALISTICKÉ !

A ak su odrbaní, nepriznajú si,že je to TREST , za ich hluposť a vychcanosť, nepriznajú si,že NALETELI,

ale nadávajú na autobazar...
1 0
Kimik Kimik

Kimik je offline (nepripojený) Kimik

ja som predala cez aaa auto suzuki ignis a vsetko prebehlo ako malo, este som dostala aj viac ako som chcela
1 0
Ice dive Ice dive

Ice dive je offline (nepripojený) Ice dive

IMIP Pozri príspevok
mate niekto skusenosti s tymto bazarom? chcem si odtial asi kupit auto.
no záleží od auta, ktoré chceš kupovať... samotná kúpa nie je problém ale ak sa jedná o staršie tuctové auto a pod... isté riziko tu je...
0 0
jojom jojom

jojom je offline (nepripojený) jojom

Chcel som od nich nedávno kúpiť auto, som si ho chcel dať doniesť z Nr do BB že si ho obzriem keďže hovoria že auto vám dovezú na pobočku. Špekulovali ako beta s pi*** aby som kúpil iné auto, že toto je staré ( 6 rokov ), a čo ak sa mi nebude páčiť, poškrabaný lak a tak, proste sa ma snažili všemocne ojedobehnuť len nech nemusia auto previezť. A to by som ho kúpil, len som to nechcel priamo povedať. Nakoniec som kúpil úplne inde.
O AAA som čítal veeela.
Je to asi tak ako natrafíš, svokrovci maju od nich auto a je v pohode. Kilometre si nevšímaj dosť možné že tam nebudú správne, prever si auto na ceste, na jame odspodu z dákym známym mechanikom a pod.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať