Zavrieť

Porady

Výpoveď po materskej dovolenke.

Mám pedavačku ktorá je na materskej dovolenke (do 3.10.2010) a zamestnávam ju na dohodu. Po skončení MD chce u mňa ostať pracovať na zmluvu , ale zamestnávateľ pri ktorom pracovala ešte pred MD s ňou nechce rozviazať pracovný pomer. Je možné ukončiť pracovný pomer aj bez výpovednej (dvojmesačnej) lehoty?
Môžem s ňou uzavrieť pracovnú zmluvu stým, že by už nenastúpila k predošlému zamestnávateľovi?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    marcel1405 Pozri príspevok
    Mám pedavačku ktorá je na materskej dovolenke (do 3.10.2010) a zamestnávam ju na dohodu. Po skončení MD chce u mňa ostať pracovať na zmluvu , ale zamestnávateľ pri ktorom pracovala ešte pred MD s ňou nechce rozviazať pracovný pomer. Je možné ukončiť pracovný pomer aj bez výpovednej (dvojmesačnej) lehoty?
    Môžem s ňou uzavrieť pracovnú zmluvu stým, že by už nenastúpila k predošlému zamestnávateľovi?
    Ak zamestnáv. nechce ale zamestnanec áno, môže podať výpoveď s VD, alebo skončiť PP dohodou, ale tu je potrebný zamestnáv. súhlas.

    ErinErin je offline (nepripojený) ErinErin

    ErinErin
    Kolegyni sa stalo niečo podobné: Po nástupe do zamestnania jej začal robiť problémy bývalý zamestnávateľ. Naša personalistka sa zamyslela a povedala, že veď zamestnaní dnes človek môže mať aj viac - kto koľko zvláda... Že nech teda dá v bývalom zamestnaní výpoveď s tým, že ešte nenastúpi do práce do býv. zamestnania a papiere teda pošlú po VD. Kolegyňa ale začala pracovať po 2,5 roku MD (nevyčerpala celé 3 roky). Môže byť alebo nie?

    Výpoveď po materskej dovolenke.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.