Zavrieť

Porady

Skenovanie organizmu človeka prístrojom DIACOM - kto chce pokracovat?

Vcera Zita5 uzavrela temu. Myslim, ze vieceri ucastnici, ktori sa o nu zaujimali, by si radi precitali este par viet k nej.

Moj nazor - ziaden z kritikov diacomu v diskusii (myslim) neabsolvoval celu prehliadku (skenovanie) organizmu. Nechcel som sa rozpisovat a chcel som dat vecnu radu pre vsetkych - preto som povedal, nech si to overia sami. Je zaujimave, ze nik nepovedal ok, skusim, vsetci pokracovali v kritike... Opakujem, cokolvek vam napisem, ktokolvek ma moze napadnut, ze som si to vymyslel. Existuje azda lepsi sposob, ako sa presvedcit sam?

Pre tych, koho to este bavi - par AUTENTICKYCH zazitkov. Ja neverim ziadnej TV reklame. Vobec ich nepozeram. Neveril som ani diacomu. Zaujal ma ale novym pristupom. A hlavne tym, ze by som mohol obcas vynechat lekarov, ktorych mam niekedy plne zuby, hlavne ked si myslia, ze su nadludia, ked nedokazu nacasovat pacienta (hoci veterinar vas s vasim skreckom nacasuje hocikedy, aj vecer o 17:30) a pritom su to casto obycajni babraci. Nuz som si povedal, stratim 30€ ale aspon budem vediet o co ide. Mal som zistenu candidu od lekara. Nepovedal som o tom, diacom ju nasiel. A nasiel aj dalsie bakterie. Dcere diacom "povedal", ze do dvoch dni dostane silnu nadchu - dostala. Synovi zistil okrem ineho stafylokokus aureus. Dal si nasledne urobit vyter u lekara - samozrejme sa to potvrdilo. Zacal som sa o to zaujimat viac, aj cela rodina. Postupne to vyskusalo 15 blizkych ludi. Kazdy z nich sa presvedcil sam. Ani jeden z nich nie je naivny primitiv. Su to vzdelani ludia. Svagrina bola u lekara s "vredom" na palci nohy. Zistil jej stafylokoka zlateho. Zo zvedavosti sla na diacom - povedala, ze ma kozne problemy. Zistili jej stafylokoka na nohe(!) Iny chlapec mal vyrazky na celych nohach, lekari si nevedeli mesiace rady. Sla na diacom - po zisteni povodcu po siestich terapiach je uplne vylieceny. Suseda (50 rokov) mala bakteriu v klboch kolien. Obcas spadla pri chodzi. Zapper (liecba frekvencnym generatorom) ju spolu s koloidnym striebrom a tinkturou z orecha vyliecil. Mavam na perach herpes. Vzdy dlho (2 tyzdne) a bolestivo. Napriek mastickam. Po troch terapiach zapperom sa vobec nevyvinul zo zaciatocneho stadia. Takych pripadov je viac. Nechcem unavovat. Pisem len preto, lebo ste ma ziadali. Kazdy moze povedat, ze som si to vymyslel. Jasne. Ale - ak niekomu ide o zdravie, je 30€ tak vela (mamka Danka)? A co si mam mysliet o Palbe a Markize, ked ja mam taketo skusenosti? Myslim, si, ze farmaceuticke koncerny maju dost milionov, aby si kupili nejednu markizu. A otec s onkologicky chorym dietatom - da si dieta vysetrit za 5 minut... Ja som v podstate zdravy a dal som sa vysetrit komplexne -trvalo to 1h 20 min. Stalo 30€. Ci to stalo za to? Mne ano. Vam?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

    Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac Zita5
    prievan Pozri príspevok
    Vcera Zita5 uzavrela temu. Myslim, ze vieceri ucastnici, ktori sa o nu zaujimali, by si radi precitali este par viet k nej.
    V podstate admin tejto stránky nám dal možnosť uzavrieť tému ,čiže bolo na mne vybrať najlepší príspevok a tým uzavrieť tému .
    V poslednom čase je tiež želanie admina stránky Porada "čo otázka to nová téma" .Takže máte možnosť pokračovať .Pre mňa je táto oblasť témy ukončená .

    P.S. Ešte si dovolím poznámku k tým 30 euro ........tu sa nejedná len o 30 euro , ale jedná sa aj o pokus liečby drahými prípravkami .....takže je to podľa mňa dobrý biznis .
    Naposledy upravil Zita5 : 05.09.10 at 12:51

    Hlasovalo 5 pouzivatelov

    Užitočné (5)
    arizona, wagner, betka631, durisovad, terezamaria
    5

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Pokračovať ???
    A mám ....???

    prievan Pozri príspevok
    Vcera Zita5 uzavrela temu. Myslim, ze vieceri ucastnici, ktori sa o nu zaujimali, by si radi precitali este par viet k nej.

    Moj nazor - ziaden z kritikov diacomu v diskusii (myslim) neabsolvoval celu prehliadku (skenovanie) organizmu.
    To ani tak nie je o kritike ....
    Nechcel som sa rozpisovat a chcel som dat vecnu radu pre vsetkych - preto som povedal, nech si to overia sami. Je zaujimave, ze nik nepovedal ok, skusim, vsetci pokracovali v kritike... Opakujem, cokolvek vam napisem, ktokolvek ma moze napadnut, ze som si to vymyslel. Existuje azda lepsi sposob, ako sa presvedcit sam?
    Nie , neexistuje ...to je fakt ...
    ALE...

    Pre tych, koho to este bavi - par AUTENTICKYCH zazitkov. Ja neverim ziadnej TV reklame.
    Poniektoré sú aspoň ""zábavné""...
    ALE teraz čo ???
    Reklama ???...AUTENTICKÉ zážitky ...???

    Vobec ich nepozeram. Neveril som ani diacomu. Zaujal ma ale novym pristupom. A hlavne tym, ze by som mohol obcas vynechat lekarov, ktorych mam niekedy plne zuby, hlavne ked si myslia, ze su nadludia, ked nedokazu nacasovat pacienta (hoci veterinar vas s vasim skreckom nacasuje hocikedy, aj vecer o 17:30) a pritom su to casto obycajni babraci.
    Neviem posúdiť ...moji sú všetko na slovovzatí odborníci ...
    Aj termíny dodržiavajú ...dokonca MNE VOLAJÚ , ak dôjde k posunu alebo zmene termínu ...

    Nuz som si povedal, stratim 30€ ale aspon budem vediet o co ide. Mal som zistenu candidu od lekara. Nepovedal som o tom, diacom ju nasiel. A nasiel aj dalsie bakterie. Dcere diacom "povedal", ze do dvoch dni dostane silnu nadchu - dostala.
    Si predstav ...dcére nik nepovedal , že do určitého dňa dostane ...
    Zatiaľ furt dostala ...ak by "nedostala" , tak by dostala...

    Synovi zistil okrem ineho stafylokokus aureus. Dal si nasledne urobit vyter u lekara - samozrejme sa to potvrdilo. Zacal som sa o to zaujimat viac, aj cela rodina. Postupne to vyskusalo 15 blizkych ludi. Kazdy z nich sa presvedcil sam. Ani jeden z nich nie je naivny primitiv. Su to vzdelani ludia. Svagrina bola u lekara s "vredom" na palci nohy. Zistil jej stafylokoka zlateho. Zo zvedavosti sla na diacom - povedala, ze ma kozne problemy.
    Kriste.....
    A to kde mal ísť s tým vredom na nohe ...?????????
    K očnému , k zubárovi .... ?????????

    Zistili jej stafylokoka na nohe(!) Iny chlapec mal vyrazky na celych nohach, lekari si nevedeli mesiace rady. Sla na diacom - po zisteni povodcu po siestich terapiach je uplne vylieceny. Suseda (50 rokov) mala bakteriu v klboch kolien. Obcas spadla pri chodzi. Zapper (liecba frekvencnym generatorom) ju spolu s koloidnym striebrom a tinkturou z orecha vyliecil. Mavam na perach herpes. Vzdy dlho (2 tyzdne) a bolestivo. Napriek mastickam. Po troch terapiach zapperom sa vobec nevyvinul zo zaciatocneho stadia. Takych pripadov je viac. Nechcem unavovat. Pisem len preto, lebo ste ma ziadali. Kazdy moze povedat, ze som si to vymyslel. Jasne. Ale - ak niekomu ide o zdravie, je 30€ tak vela (mamka Danka)?
    Nie , nie je veľa ...za jednu plombu v pohode aj viac sa platí ...
    Viac som minul na jedno posedenie svojho času v bare ...

    A co si mam mysliet o Palbe a Markize, ked ja mam taketo skusenosti?
    Angeliku sem neťahaj ...nerieš blbosti ...dosť mám so strávením DIACOMU ...
    Myslim, si, ze farmaceuticke koncerny maju dost milionov, aby si kupili nejednu markizu. A otec s onkologicky chorym dietatom - da si dieta vysetrit za 5 minut... Ja som v podstate zdravy a dal som sa vysetrit komplexne -trvalo to 1h 20 min. Stalo 30€. Ci to stalo za to?
    Mne síce dlhšie trvalo vyšetrenie ...
    Mne ano. Vam?
    Takže ešte raz ...
    Tu nejde o to , či a alebo ....
    Mne je jedno , kde a ako sa liečiš ...
    Tak isto mi je jedno , či sa snažíš o skrytú alebo aj o inú formu reklamy ...

    Jedno je ale isté ...ak by toto všetko bola pravda , ak by ten DIACOM
    D.I.A.C.O.M. : Destruktivní Inteligentní Analogový Cizinec na Organizování Masakru
    bol taký účinný a podobných zázrakov schopný , tak ho už má nejedná ambulancia , nejedná nemocnica ...to už bolo spomenuté viacerými ....
    A nie 3O € by brali za vyšetrenie ...podstatne vyššiu čiastku ...
    Veď biznis je biznis ...aj v zdravotníctve ...

    Capisci ...????
    Naposledy upravil buchač : 05.09.10 at 11:33

    alabut je offline (nepripojený) alabut

    alabut
    Nepoznam diacom, ani princip, ale cip v sluchadlach je blbost, ani tam nema opodstatnenie. Elektrody mozu fungovat aj ako vysielac frekvencii, aj ako snimac potencialov, ktore nasledne vyhodnoti pocitac (mikropocitac?). Cela funkcia toho zazraku visi len na kvalite softwaru a skusenostiach, na zaklade ktorych bol vyvinuty. Toto posudit neviem. Napokon ultrazvukove cisticky funguju spolahlivo, aj zvukova podpora hypnozy a inych psychickych stavov, dokonca aj EEG a geofyzikalne mapovanie terenu. :-)
    DIACOM

    kattyb je offline (nepripojený) kattyb

    kattyb
    nemam osobnu skusenost s pristrojom diacom,ale mam skusenost s pristrojom bicom optima...myslim,ze je to nieco podobne...tak isto sa jedna o skenovanie...bola som velmi prekvapena tym co mi tam povedali,isla som tam s alergiou a depresiami,aj ked mi bolo povedane ze sice ano,ale ze to neni take zle,a veci ktore mi povedali potom ma po chvilke az zarazili,presne mi povedali ake problemy mam,dokonca aj psychiku pomenoval spravne,a povedal aj veci ktore nevie nikto,az som sa bala ze tusim vie na co zrovna myslim,diagnostika bola trosku draha,ale teraz chodim na terapiu a to uz stoji ovela menej...vyskusam a uvidim...a vsetci ti co tu pisu ze treba ist lekarovi-mne lekar neni schopny ani krv zobrat a vymenit ho nemozem lebo v okoli maju vsetci plny stav...

    Jachyra je offline (nepripojený) Jachyra

    Jachyra
    Ahoj, narazila som náhodou na túto tému a síce už je dlhšie neaktívna, nedá mi tu tiež niečo dodať.

    Ide o to, že mám brata s downovým syndrómom. Samozrejme to znamená, že má veľmi zníženú imunitu a teda dosť zdravotných problémov. Tak isto boli často choré aj moje dve malé sestry (pre zaujímavosť, sme 7mi súrodenci). Nakoľko rodičov už omrzelo neustále chodenie po lekároch bez akéhokoľvek výsledku, rozhodli sa sami zaujímať o rôzne možnosti liečenia.
    Trvalo to roky, ale dnes vlastnia doma práve tento prístroj DIACOM Lite Freq, ale zároveň aj zapper, aj plazmový generátor, aj magnetoterapeutické lôžko aj kadečo iné a nerobím nikomu reklamu. Rodičia sú podnikatelia, milujúci svoje deti a rozhodli sa obetovať drvivú väčšinu svojho zárobku, aby aj mne, aj mojim súrodencom pomohli.

    A moje konkrétne skúsenosti (budem hovoriť len o DIACOMe, lebo o tomto je tu reč):

    začnem, ako mi to príde na myseľ, v čom všetkom mi to pomohlo: pred asi 3ma týždňami som mala 2x po sebe upchaté mliekovody (pre info mám 3 deti, najmladšia má 6 mesiacov a kojím ju) a nakoniec to vyvŕbilo do veľmi silného zápalu pravého prsníka. Pri oboch starších deťoch som tiež dostala tento zápal, vždy to skončilo s 39,5 teplotami na pohotovosti, kde mi dali antibiotiká, ktoré mi totálne spláchli mlieko a už sa mi kojenie nepodarilo rozbehnúť. Tentoraz som k lekárom odmietla ísť. Rodičia mi večer volali, aby som radšej prišla k nim. Tak sa manžel odhodlal deti postrážiť a ja som šla k rodičom. Zoskenovali ma a všade mi našli zažratého staphylococcusa aureusa (pre srandu, mám s ním problémy už od narodenia). Ľavý prsník mi Diacomom poposilovali a na plazmovom generátore pustili 2 hodinovú terapiu s množstvom asi 3 minútových frekvencií. Potom som sa vrátila domov. V noci som ešte poteplotovala. Ráno sa prebudila vyčerpaná a s obavami. Verte, neverte, je to na vás, ale na obed som bola ako rybička, bez teploty, bez pocitu vyčerpanosti a s minimálnou bolesťou v prsníku. Potom samozrejme ešte nasledovala preliečovacia kúra, ktorú nejdem rozoberať, lebo nepatrí k téme ale odvtedy som v tomto smere ok.

    Chcete ďalšiu skúsenosť? Od narodenia poslednej dcérky koncom septembra mi staršie deti - 3 ročný chlapček a 2 ročné dievčatko - ochoreli a nie a nie sa vyliečiť. Dokonca to u všetkých troch prerástlo do silného obojstranného zápalu priedušiek s nábehom na zápal pľúc (toť diagnóza lekárky a nemocnice). Antibiotiká pomohli tak na 10 dní a potom sa zase kašeľ a nádcha deťom vrátili. Kto pozná, čo je to mať veľmi dlho choré deti vie, ako bezradne som sa cítila. A hlavne po tom, keď mi lekárka aj po mojej otázke: deti mi kašlú už 4 mesiace, čo s tým? povie len, aby som kúpila zase ĎALŠÍ sirup od kašlu. Doteraz sa hnevám, lebo sme minuli minimálne 60 eur mesačne na kadejaké prírodné sirupčeky ako mucosolvany, skorocelové sirupy a kadejaké iné veci (pomáhajú, ale nie v tomto kritickom prípade). Zo škôlky a z rozhovorov s ženami z ihriska viem, že rovnaké symptómy mali a aj majú mnohé ďalšie deti. Nakoniec som sa konečne dostala k rodičom, niekoľko týždňov pred mojim zápalom prsníka, kedy sme konečne opravili auto (holt skoro sa utrhlo ľavé riadiace rameno a oprava bola drahá). Rodičia moje deti zoskenovali Diacomom (zabudla som pripísať, že žiadne elektródy nemá, ale slúchadlá) a našli rovnako zažratý staphylococcus aureus a tiež im vyhodilo psychiské problémy, ktoré synček aj vo svojom veku začal viditeľne mať. Pustili plazmový generátor + nastolilo sa ďalšie liečenie, samozrejme Diacom ani plazmový generátor nie sú čarovné prútiky!!!

    učiteľky v škôlke samy začali badať na synčekovi zmenu. Naraz mal toľko energie, že ho ledva stíhali mať na očiach. Začal byť čulejľí, veselší a malomyseľnosť ho skoro úplne opustila, len občas ju ešte badať. Kašel aj nádcha zmizli. Dnes ich znovu skenovali a potvrdilo sa, čo som videla: staphylococcus je temer úplne vyzabíjaný!

    A v starších témach som videla nadávanie na rôzne výživové doplnky, alebo ako sa tomu hovorí mám skúsenosti s viacerými, ale poviem hlavne k jednému: GYNEXu .. moja mamina je v prechode a mala hrozné psychické problémy, pri ktorých ani magnetoterapia ani nič nepomáhalo. Až gynex jej zrazu problémy so strašným náporom hormónov pomohol a upokojil ju, len v občasných ťažkých prípadoch, ako keď by mala prísť menštruácia, ale už nepríde, tak má také tlaky, že musí každý deň užívať diazepán. Ja osobne som po treťom pôrode mala hrozné problémy, lebo rozhodené hormóny, ktoré sa mi zchaosili ešte počas tretieho tehotenstva (manžel tvrdil, že som bola 9 mesiacov na nevydržanie, len ma nakopať do zadku), sa mi ani po pôrode nechceli upokojiť. Stále sa mi prudko menili nálady, mala som silné stavy depresie a výbuchy zlosti. Bola som z toho zúfalá, hlavne kvôli mojim nabližším. Mama mi po svojej skúsenosti odporučila gynex. Reku skúsila som .. a nemohla som uveriť, keď po 7mych dňoch som sa skoro úplne upokojila len skoro, lebo som ho musela vysadiť. Síce mi upokojil hormóny, ale skoro som prišla o mlieko, nakoľko to sa tvorí tiež pomocou hormónov. Ako sa hovrorí: šikovnosť naša neopúšťaj nás.

    Kľudne vám tu môžem popridávať ďalšie kvantum mojich skúseností. Len keby som mala hovoriť o bračekovi s downovým syndrómom, ako mu to pomohlo pri diagnostikovaní parazitov v mozgu, ich zničením a následne neuveritešným znížením agresie a zlepšením vnímania a .. zmiernením psychickej retardácia? neviem, ako sa tomu presne hovorí ak budete chcieť, kľudne tu budem písať ďalej a všetko je to pravda. Že neklamem, ak budete chcieť, pošlem odkaz na foto našej veľkej rodiny, alebo prístroj diacom aj s plazmovým generátorom odfotený aj s nami v obývačke rodinného domu nejedná sa o žiadnu reklamu, lebo tiežo prístroje momentálne slúžia na súkromné účely.

    pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

    ...originál... pepsikova
    ..pridám aj ja nobelovku, ak ľudia prestanú trpieť na rakovinu ...a detičky nebudú choré..nikdy!...

    Jachyra je offline (nepripojený) Jachyra

    Jachyra
    ak ste dobre čítali, ani raz som nehovorila, že ho to vyliečilo, alebo zbavilo retardácie. Vďaka Bohu sa Dávidko naučil chodiť a cikať bez plienky, ale rozprávať napr. nevie. Tiež vidno, že síce má už 7 rokov, stále je akoby vo veku 3 ročného dieťaťa. Hovorila som o tom, že mal hrozné stavy zúrivosti a rôzne výbuchy zlosti. Diacomom ho rodičia zdiagnostikovali a plazmovým generátorom poliečili. Ale nie len to. Dúvajú mu aj koloidné striebro, kopec vitamínov, použili aj protiparazitickú liečbu a veľa iných. milujem, keď si niekto niečo poriadne neprečíta. Ostatné veci, ktorými sa Dávidko liečil, som nespomínala, aby ma niekto neobviňoval z robenia reklamy. Hovorila som len a len k téme diacom.
    Ten diagnostický prístroj nie je zázrak, je to obyčajná veda prosto zistili naši Dávidkovi v mozgu isté parazity -aké, to by som sa ich musela spýtať. Poničili mu ich a Dávidko sa upokojil a začal sa konečne hlavne smiať. A tiež bolo vidno ZMIERNENIE retardácie, nie odstránenie. A kde som povedala, že to bolo behom dna? Čo viem, DIACOM majú rodičia už rok doma, podobne aj plazmový generátor a ostatné veci tiež dlho. Predtým zase chodili po veľmi veľa vyšetreniach a snažili sa, čo to išlo. Až keď zistili, že vyšetrenia ich stoja pekné peniaze, vzali úspory a postupne kúpili tie prístroje, čo majú teraz doma.
    Liečenie Dávidka trvalo niekoľko rokov a stále trvá. dúfam, že už ste spokojnejší, rýpadlá ktorý rodič by sa dokázal pozerať na dieťa, ktoré trpí tým, že je stále choré? a downíci sú na tom niekoľkonásobne horšie.

    A že nie sme chorí? samozrejme, že hej síce poliečim deti doma so zapperom .. ale to neznamená, že keď ide synček na ďalší deň do škôlky, nepochytá kopec ďalších vírusov. A tak sa liečime zas. Ale dôležité, že sú moje deti na tom lepšie, ako ostatné v škôlke a aj to na nich vidno.
    Chceli ste skúsenosti s Diacomom, tak som ich napísala. Kopec omáčky okolo - tou som nechcela zaťažovať, ale kľudne môžem, ak si želáte

    Napr aj teraz majú moje detičky už 2 dni vysoké teploty ale vždy po zapperi (dávam adenovírusy) im riadne klesnú .. ale tie vírusy sú mršky a tak aplikujeme každý deň 3x a aby niekto nerýpal, aj deti sú mršky, posledne som ich neustriehla a stále mi vybiehali na balkón naľahko a ofúklo ich .. preto sa im teploty vrátili

    a prečo sa nejdem k rodičom diagnostikovať, čo presne im je? určite je tu nejaký votrelec, čo to bude chcieť povedať dôvod je jednoduchý: rodičia sami majú 3 malé deti a určite ich nechcem ísť nakaziť. Ale nebojte, keď deti budú tak 3 dni OK, tak k rodičom určite zájdem na diagnostiku a potom vám kľudne aj napíšem, ako to dopadlo

    Jachyra je offline (nepripojený) Jachyra

    Jachyra
    ono ja sa netrápim tomu, že mi neveríte .. je tu kopec kalerábo-tlačidlov-ľudí .. sama som až tak neverila rodičom, kým som si to neoverila na sebe

    PS: tí, kto majú downíkov doma a chodili s nimi do Horných Ružbach, možno rodičov aj poznajú, často tam s Dávidkom chodili.
    lenkay (bodka) host (bodka) sk /obrazky/Krstiny_Sara.jpg
    foto je asi spred 5tich rokov, ale sme tam všetci vrátane našich milých a jednej netere - pre tých, čo by si mysleli, že si len vymýšľam somariny
    PS2: prosím, nevyvršujte sa na tých, kto tu píšu svoje skúsenosti, len preto, že ste skeptickí a neveríte tomu. Ja vám to neberiem, je len na vás, čomu veríte a čomu nie. Veď preto je to zábava, každý sme iná osobnosť ale téma znie: Skenovanie organizmu človeka prístrojom DIACOM - ja som sa k tomu vyjadrila, kľudne poviem aj viac, aj info ak chcete vedieť. Len nechápem, načo toľký výsmech. Naštudujte si, prosím, o tom viac, pozrite si kadejaké info, skúste to sami .. a potom napíšte skúsenosť
    PS3: napr jeden z mojich bratov si stále myslí, že je to všetko šarlatánstvo .. ale on neverí temer ničomu a bojí sa, že vo všetkom je podvod
    PS4: som vyštudovaná programátorka a všetky tie prístroje, čo majú rodičia doma, som si riadne aj pokukala či po nete aj naživo, aby som sa presvedčila o ich funkčnosti čo do fyzických zákonov, elektromagnetických a frekvenčných fakt, kto neverí, nech si to jukne na nete. Napr k Diacomu sú aj pekné videjká na:
    diacomsoft (bodka) com
    na tých videjkách som našla aj rozobratie slúchadiel a diagnostickej krabičky, rovnako ako aj vysielanie z markízy, nejaké ruské vysielanie a ešte nejaké

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    Jachyra Pozri príspevok
    ak ste dobre čítali, ani raz som nehovorila, že ho to vyliečilo, alebo zbavilo retardácie. Vďaka Bohu sa Dávidko naučil chodiť a cikať bez plienky, ale rozprávať napr. nevie. Tiež vidno, že síce má už 7 rokov, stále je akoby vo veku 3 ročného dieťaťa. Hovorila som o tom, že mal hrozné stavy zúrivosti a rôzne výbuchy zlosti. Diacomom ho rodičia zdiagnostikovali a plazmovým generátorom poliečili. Ale nie len to. Dúvajú mu aj koloidné striebro, kopec vitamínov, použili aj protiparazitickú liečbu a veľa iných. milujem, keď si niekto niečo poriadne neprečíta. Ostatné veci, ktorými sa Dávidko liečil, som nespomínala, aby ma niekto neobviňoval z robenia reklamy. Hovorila som len a len k téme diacom.
    Ten diagnostický prístroj nie je zázrak, je to obyčajná veda prosto zistili naši Dávidkovi v mozgu isté parazity -aké, to by som sa ich musela spýtať. Poničili mu ich a Dávidko sa upokojil a začal sa konečne hlavne smiať. A tiež bolo vidno ZMIERNENIE retardácie, nie odstránenie. A kde som povedala, že to bolo behom dna? Čo viem, DIACOM majú rodičia už rok doma, podobne aj plazmový generátor a ostatné veci tiež dlho. Predtým zase chodili po veľmi veľa vyšetreniach a snažili sa, čo to išlo. Až keď zistili, že vyšetrenia ich stoja pekné peniaze, vzali úspory a postupne kúpili tie prístroje, čo majú teraz doma.
    Liečenie Dávidka trvalo niekoľko rokov a stále trvá. dúfam, že už ste spokojnejší, rýpadlá ktorý rodič by sa dokázal pozerať na dieťa, ktoré trpí tým, že je stále choré? a downíci sú na tom niekoľkonásobne horšie.

    A že nie sme chorí? samozrejme, že hej síce poliečim deti doma so zapperom .. ale to neznamená, že keď ide synček na ďalší deň do škôlky, nepochytá kopec ďalších vírusov. A tak sa liečime zas. Ale dôležité, že sú moje deti na tom lepšie, ako ostatné v škôlke a aj to na nich vidno.
    Chceli ste skúsenosti s Diacomom, tak som ich napísala. Kopec omáčky okolo - tou som nechcela zaťažovať, ale kľudne môžem, ak si želáte

    Napr aj teraz majú moje detičky už 2 dni vysoké teploty ale vždy po zapperi (dávam adenovírusy) im riadne klesnú .. ale tie vírusy sú mršky a tak aplikujeme každý deň 3x a aby niekto nerýpal, aj deti sú mršky, posledne som ich neustriehla a stále mi vybiehali na balkón naľahko a ofúklo ich .. preto sa im teploty vrátili

    a prečo sa nejdem k rodičom diagnostikovať, čo presne im je? určite je tu nejaký votrelec, čo to bude chcieť povedať dôvod je jednoduchý: rodičia sami majú 3 malé deti a určite ich nechcem ísť nakaziť. Ale nebojte, keď deti budú tak 3 dni OK, tak k rodičom určite zájdem na diagnostiku a potom vám kľudne aj napíšem, ako to dopadlo
    Ty prístroju veríš a my sme skeptici. OK, beriem to, každý má právo na svoj názor.

    Aj tak kvitujem, že si sem napísala, čo si to tom myslíš a ako to vidíš ty. Ja by som aj tak nedal za prístroj také peniaze (našiel som jeden inzerát, kde za neho pýtajú 5500 EUR!). Ja si myslím, že je to placebo efekt. Verím, že v 7 rokoch aj dcéra už bude chodiť a možno sa zbaví plienok aj bez Diacomu.

    Ale aspoň sú tu aj zástancovia prístroja, takže názory budú vyvážené.

    vicky21 je offline (nepripojený) vicky21

    vicky21
    Aj ja sa pridám svojou troškou k tejto téme. Spomínané vyšetrenie som absolvovala pred 2 dňami. Aj keď som človek od prírody skeptický, tak som sa na to dala prehovoriť, hlavne aj kvôli pretrvávajúcemu zhoršeniu zdravotného stavu (psoriaza). Pani, ktorá obsluhovala prístroj nemohla o mne nič vedieť, lebo som nebola nahlásená pod svojím menom, ani sa ma nič nepýtala, jednoducho mi nasadila slúchadlá a spustila diagnostiku. Čakala som fakt horšie výsledky, ale potešila ma, že mi v podstate nič nieje, len mám jeden vírus v tele, zrejme dlhodobo. Nechcela na mňa nasoliť nejaké predražené kvapky, lieky ani nič také. Navrhla mi frekvenčnú terapiu, ktorú sme aj hneď zrealizovali (nič som za ňu nepriplácala) a na druhý deň sme to zopakovali. V priebehu budúceho týždňa idem znovu na skenovanie, či problém ešte pretrváva alebo nie. Takže uvidíme :-)
    kopretinka 03.11.14 18:08 odstránil(a) z Porady

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.