Zavrieť

Porady

Odstúpenie od zmluvy - Energetické centrum

Dobrý deň, potrebovala by som pomoc ako napísať odstúpenie od zmluvy. Nakoľko som bez rozmýšlania (a pod nátlakom obch.partnerov) podpísala zmluvu s energetickým centrom na dodávku elektrickej energie za priateľa.
Nakoľko nám nevyhovujú ich podmienky a prístup chcela by som teraz poslať odstúpenie od zmluvy nakoľko si to neželáme.
ďakujem za pomoc
Usporiadat
kejtlinka kejtlinka

kejtlinka je offline (nepripojený) kejtlinka

Dobrý den , dnes som takémuto obchodníkovi dala nahliadnuť do zmluvy so ZSE, niečo si už samozrejme stihol opísať, no nič som mu nepodpisala a povedala som,že nemám záujem . No obávam sa,aby nezneuzil údaje zo zmluvy,prípadne nesfalsoval podpis, , poraďte prosím ,čo robiť v tomto pripade?
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

kejtlinka
Dobrý den , dnes som takémuto obchodníkovi dala nahliadnuť do zmluvy so ZSE, niečo si už samozrejme stihol opísať, no nič som mu nepodpisala a povedala som,že nemám záujem . No obávam sa,aby nezneuzil údaje zo zmluvy,prípadne nesfalsoval podpis, , poraďte prosím ,čo robiť v tomto pripade?
No počítaj, že o chvíľu dostaneš šek. Oni totiž nepoznajú etiku - idú len po prachoch.
0 0
kejtlinka kejtlinka

kejtlinka je offline (nepripojený) kejtlinka

Mňa porazí. ... a to som nič nepodpísala... le tiež mám z nich zlý pocit. Aj by som dala žiadosť o zrušenie zmluvy, ale žiadna nebola mnou podpisana
0 0
gogol99 gogol99

gogol99 je offline (nepripojený) gogol99

Možno robíte zbytočnú paniku.
0 0
Jura321 Jura321

Jura321 je offline (nepripojený) Jura321

Dobry den,omylom som podpisal zmluvu dvom distributorom elektriny...peniaze posielam len jednemu uz je to dva roky,neriesil som to lebo od toho druheho mi ziadne upomienky nechodili...az teraz mi prisla,musim tu zmluvu jednu zrusit a aky postih me caka ak tu upomienku nezaplatim?
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

@Jura321

Prečo vkladáš tu do debaty otázku? Prečo sa opakuješ?
http://www.porada.sk/t279246-omylom-...elektriny.html položená po štyroch minútach!
Ty si fakt myslíš, že ti príde ihneď odpoveď? Toto nie je profesionálna stránka (call centrum), kde sa reaguje ihneď.
Ako nováčik!
Toto si najskôr preštuduj!
http://www.porada.sk/t216110-etiketa-porady.html
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať