Zavrieť

Porady

CENA ZA m2/OMIETKY

Vie niekto poradit za kolko robievaju firmy m2 vnutornej omietky na ytong?robota aj s materialom....akurat ze neviem aku omietku dat-to si necham poradit co by bolo najlepsie.DAKUJEM
Naposledy upravil tiger111 : 13.09.10 at 17:14
Usporiadat
day day

day je offline (nepripojený) day

ahojte,

SDK strop sa tiez omieta, ale staci vymalovat?

dakujem
0 0
drozdm drozdm

drozdm je offline (nepripojený) drozdm

neomieta sa.. maluje sa ..ale ako prvu musiš natrieť zakladnu penetračnu vrstvu napr. rigips ground
0 0
imelo imelo

imelo je offline (nepripojený) imelo

my realizujeme sadrové strojové omietky po 4,7 e/m2 bez materiálu. www.omietky.szm.com tel.:0918068862
0 0
sabikeuk sabikeuk

sabikeuk je offline (nepripojený) sabikeuk

Ahojte, zaujimalo by ma aky je rozdiel v cene medzi strojovymi omietkami na ytong a omietkami na tehlu. Kosice/Presov.

Dakujem.
0 0
lutec lutec

lutec je offline (nepripojený) lutec

U nás, na Trenčansku stoja strojové omietky od 4,30 do 4,60 za m2. Rovnako stojí bm špalety.
Cena za materiál?. Ja som použil Cemix a cenu som si osobne dojednal v stavebninách.
Spotreba bola cca 17,5 kg/m2, t.j. cca 12mm hrúbka. Ale je to individuálne, ak je murivo krivé, spo špárami a výtlkmi, spotreba môže byť oveľa vyššia. Pod omietku treba dať poctivo (spravil som si to radšej osobne ) penetrák, a samozrejme, na prechody materiálov, napr. Ytong/beton, patrí sieťka.
0 0
lapejko lapejko

lapejko je offline (nepripojený) lapejko

živnostník remeselník
Neviem akú omietku od Cemixu si mal ale strojové sadrové majú spotrebu 8 kg/m2/cm hrúbky t.j. 16 kg/m2=2 cm hr...
0 0
lutec lutec

lutec je offline (nepripojený) lutec

Mal som na mysli vápennocementovú omietku. Tú spotrebu ber ako fakt. A sadrovú omietku by som nechcel. Poznať každú nerovnosť a pôsobia príliš umelo.
0 0
david262 david262

david262 je offline (nepripojený) david262

Dobry den
Ponukame vam strojove omietky vapennocementove v cene 6.5 komplet s materiálom cena 6.5 za m2 je na palenu tehlu , porotherm . Na ytong , porfix je 7.2 tam sa priplaca len za sietku . V cene je zaratane material znacky baumit MPI 25 , rohove pozinkovane listy, apolisty na okna , folia na okna a poriadok po sebe . Viac inf. 0902581786
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Poradi niekto kolko ale len urcite priblizne moze stat oskrabanie tapiet v byte 86m2 su prilepene rovno na panel, plus nahodenie komplet novych hladkych omietok.
0 0
lapejko lapejko

lapejko je offline (nepripojený) lapejko

živnostník remeselník
netuším koľko môže trvať odstránenie niektorých tapiet, niektoré stačí navlhčiť, na umývateľné treba parný uvoľňovač...hlavne ale treba veľmi starostlivo zmyť zvyšky lepidla...
Poznám totiž prípady, keď to zanedbali, dali omietku a do pol roka všetko spraskalo...
Tipujem min. 1,00/m2 za odstránenie, hladká gletovaná stierka do 10,00/m2, ak však bude potrebné vyrovnávať lomy spojov panelov a zrovnávať steny do vodováhy, bude to drahšie. Experti z východu čo chcú za každú cenu iba robotu, Ti určite navrhnú aj 5,00/m2, ak ale bude nasledovať montáž obložkových zárubní, montážnik zaplače...
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

dakujem, ide o to, ze je to moj pracovny priestor a potrebujem to dat cez jarne prazdniny do poriadku, uz je to strasne, tapety su bezne papierove. Kolko to teda moze vychadzat cele dokopy, material aj robota?
0 0
fortunka fortunka

fortunka je offline (nepripojený) fortunka

alaya1
dakujem, ide o to, ze je to moj pracovny priestor a potrebujem to dat cez jarne prazdniny do poriadku, uz je to strasne, tapety su bezne papierove. Kolko to teda moze vychadzat cele dokopy, material aj robota?
my prerabame krizom krazom vsetko uz 4 mesiac na firme, a ak chces vediet cenu, tak si nakresli podorys, spis co presne potrebujes a daj si to presne nacenit, osve pracu a osve material.. a budes vediet. A aj kde si to dat rovno urobit... pochybujem ze tu niekto povie aj priblizne kolko to bude stat... rozposli emailom, alebo si obvolaj majstrov a daj si to nacenit nasledne.. je to efektirnvejsie ako tu sa o tom rozpravat :Ű
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

mne je to jasne, potrebovala som len hruby odhad.
0 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
alaya1
mne je to jasne, potrebovala som len hruby odhad.
Skús tu:http://najlacnejsierekonstrukciepres...ennik-sluzieb/
alebo tu:http://www.maliarpresov.sk/maliar-presov
Moja skúsenosť je taká,že sa tie ceny "majstrov" pohybujú v cenách firiem,cez to všetko,že si to dohodneš ako fušku (bez papierov) a dotyčný z toho neplatí dane a odvody.Pár takých som zo svojho domu poslala preč.Že 13€/m2 sadrokartónu bez materiálu mi vyrazilo dych.
Naposledy upravil Peggynka : 10.02.15 at 07:24
1 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať