Zavrieť

Porady

Hľadám skladbu - Neviem, či mi niekto povie....

Neviem, či mi niekto porozumie, ale skusim: Asi pred 2 dnami som si pozerala stránku youtube. Na obrázku bolo také pekné dievčatko v zimnej bunde a popri tom išla nádherná klasická hudba neviem, či na klavíri,alebo na piane, ale bola nádherná. Ja som si nič nepoznačila, a teraz to márne hladám. Hral to/ alebo povodný interpret, príp. skladateľ/ je nejaký Talian a má také dlhé meno - no neviem. Neviete mi niekto poradiť, kto by to mohol byť?
Naposledy upravil Dav : 22.09.10 at 18:31
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    day je offline (nepripojený) day

    day
    ako sa vola to neviem, ked bola pekna, urcite to nebola LadyGaga

    ale ja by som skusil historiu prehliadaca, tam najdes vsetko co si pozrela na nete za posledne obdobie

    Hlasovalo 6 pouzivatelov

    Užitočné (6)
    Slayer666, Oliwa, betka631, pepsikova, Melnick, Marína
    6

    zk24 je offline (nepripojený) zk24

    zk24
    zuza 74 Pozri príspevok
    Neviem, či mi niekto porozumie, ale skusim: Asi pred 2 dnami som si pozerala stránku youtube. Na obrázku bolo také pekné dievčatko v zimnej bunde a popri tom išla nádherná klasická hudba neviem, či na klavíri,alebo na piane, ale bola nádherná. Ja som si nič nepoznačila, a teraz to márne hladám. Hral to/ alebo povodný interpret, príp. skladateľ/ je nejaký Talian a má také dlhé meno - no neviem. Neviete mi niekto poradiť, kto by to mohol byť?

    Slayer666 je offline (nepripojený) Slayer666

    Slayer666
    Inak, klavir a piano su synonyma. To dievcatko nam nepomoze, lebo to len niekto nalepil prvy obrazok, ktory skrizil kurzoru jeho mysi cestu. Nie je to, ako ked rockova kapela natoci klip.

    Tu su otazky:
    1, Bola to instrumentalna skladba pre solovy klavir alebo tam boli aj ine nastroje?
    2, Urcite to bola vazna hudba? Nie vsetko instrumentalne je vazna hudba. Uplne kludne to mohol byt trochu specifickejsi jazz, alebo mohol trebars niekto hrat heavymetalovu pisen na klaviri, alebo, co je aj dost mozne, nejaky ambient ci new wave.
    3, Co znamena dlhe meno? Dlhe priezvysko, ci vela mien? V 18. a 19. storoci mali vlastne vsetci totiz vela mien. Napr. chlapik znamy ako Giacomo Puccini sa volal celym menom Giacomo Antonio Domenico Michele Secondo Maria Puccini. Skus uviest blizsie, ake dlhe meno to bolo alebo cokolvek, co ta napadne.
    4, Ako dlho trvala a asi aka rychla bola (pomala, mierne rychla, rychlejsia, velmi rychla...)?

    Je to kopka v ihle sena (kaslem na to, neslo mi to napisat spravne), ale skusim ti pomoct. No musis mi odpovedat na otazky, ok?

    Slayer666 je offline (nepripojený) Slayer666

    Slayer666
    day Pozri príspevok
    ako sa vola to neviem, ked bola pekna, urcite to nebola LadyGaga

    ale ja by som skusil historiu prehliadaca, tam najdes vsetko co si pozrela na nete za posledne obdobie
    Toto bude asi najlepsie, ak si ju nahodou nevymazala.

    Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

    Petra Nová
    Ak máš prehliadač nastavený tak, že po každom ukončení prehliadania vymaže históriu, potom nepomôže nik a nič, len sa snažiť zopakovať cestu po YOU TUBE z pred niekoľkých dní. Hádam si pamätáš aspoň niečo z tých nahrávok, cez ktoré si sa k dievčatku v zimnej bunde dopracovala.

    Aj mňa by zaujímalo, kto a akú skladbu hral dievčatku na obrázku, aj keď nepredpokladám, že to bol jediný obrázok po celý čas trvania skladby.

    Melnick je offline (nepripojený) Melnick

    človek čo opustil Poradu. Melnick
    zuza 74 Pozri príspevok
    Neviem, či mi niekto porozumie, ale skusim: Asi pred 2 dnami som si pozerala stránku youtube. Na obrázku bolo také pekné dievčatko v zimnej bunde a popri tom išla nádherná klasická hudba neviem, či na klavíri,alebo na piane, ale bola nádherná. Ja som si nič nepoznačila, a teraz to márne hladám. Hral to/ alebo povodný interpret, príp. skladateľ/ je nejaký Talian a má také dlhé meno - no neviem. Neviete mi niekto poradiť, kto by to mohol byť?
    zuza 74 bohužiaľ Ti neviem poradiť, ale viem Ťa úplne pochopiť. Dávno asi tak pred 20 -25 rokmi som si unavená sadla k TV pozrieť si kanadský film a samozrejme som v kresle zaspala. Zrazu som začala vnímať prekrásnu hudbu , úplne som precitla a vypočula si ju až do konca. Po skončení filmu som striehla na titulky a chcela som zistiť od koho je. No bohužiaľ neboli žiadne titulky a ja dodnes neviem od koho tá hudba k filmu bola. Viem iba, že témou filmu bol starec a malý chlapec v drsnej kanadskej prírode. Dodnes si hovorím: škoda, že som nezistila.......hmmm.

    Melnick je offline (nepripojený) Melnick

    človek čo opustil Poradu. Melnick
    Veľa času prešlo a ja už ani presný názov neviem. Potom, keď aj u nás bol internet prístupnejší som sa hrabala aj s ujom Google, ale nič som nezistila.
    Starec a vnuk ??? , ale naozaj neviem. Toto sa mi vynorí vždy v súvislosti s tou hudbou.

    zuza 74 je offline (nepripojený) zuza 74

    zuza 74
    Milá zk, ja ti veľmi, veľmi pekne ďakujem. To je presne ono!!!!!!!!!!!!! Hrozne sa teším, ani nevieš, ako si mi vylepšila dnešné ráno. Vôbec som nedúfala.
    Ďakujem. Hneď si kúpim CD.

    Prajem ti tiež pekný deň.

    zk24 je offline (nepripojený) zk24

    zk24
    Melnick Pozri príspevok
    zuza 74 bohužiaľ Ti neviem poradiť, ale viem Ťa úplne pochopiť. Dávno asi tak pred 20 -25 rokmi som si unavená sadla k TV pozrieť si kanadský film a samozrejme som v kresle zaspala. Zrazu som začala vnímať prekrásnu hudbu , úplne som precitla a vypočula si ju až do konca. Po skončení filmu som striehla na titulky a chcela som zistiť od koho je. No bohužiaľ neboli žiadne titulky a ja dodnes neviem od koho tá hudba k filmu bola. Viem iba, že témou filmu bol starec a malý chlapec v drsnej kanadskej prírode. Dodnes si hovorím: škoda, že som nezistila.......hmmm.

    Keby si si spomenula na presny den, kedy to hrali, mohla by si napisat do TV

    Melnick je offline (nepripojený) Melnick

    človek čo opustil Poradu. Melnick
    zk24 máš o mne veľmi vysokú mienku , keď si myslíš, že si pamätám deň spred 25 rokov .

    Ale ináč máš pochvalu odo mňa aj za zuza 74
    Dúfam, že sa day na mňa nenahnevá, keď "pasujem" Tvoju odpoveď za najlepšiu.

    Slayer666 je offline (nepripojený) Slayer666

    Slayer666
    Inak, kanadsky film z roku 1987 Stone Fox je o starcovi a jeho vnukovi a odohrava sa v prirode. Moze to byt ono?

    Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

    Petra Nová
    Ešte či ten film mal aj nejakú muziku? Ale inak ste dobrí aj so zk24. Neviem, akým systémom by som hľadala ten film, ale hlavne tú muziku s dievčatkom.

    Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

    Petra Nová
    Vieš, že neviem. Keď je hudba k filmu "nijaká", tak si ju ani neuvedomujem.
    Ak ten film má hudbu, verím, že ju nájdeš a pripojíš.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.