Zavrieť

Porady

HDD Samsung 500Gb

Ahojte..poprosím poradiť s týmto problémom..mám nový Externý disk,s počítačom komunikuje bez problémov,ale nechce mi ho načítať Dvd prehrávač Pioneer..v čom môže byť prosím problém? iný disk aj kľúče mi načíta v pohode..dakujem za všetky rady
Usporiadat
kergulaan kergulaan

kergulaan je offline (nepripojený) kergulaan

misoft Pozri príspevok
Štvorkova rada, má v sebe Media Play, podporuje prípony *.avi, *.mkv, *.asf, *.wmv, *.mp4, *,3gp, *.vro, *.mpg, *mpeg, *.ts, *.tp, *.trp a video kodeky: Divx 3.11/4.x/5.1/6.0, XviD, h264, mpeg4, wmv, mpeg1-4. Stačí? . Tiež podporuje titulky.
Prakticky, ak k nemu pripojím ČOKOĽVEK s USB, načíta to a PREHRÁ TO! A nepotrebujem k tomu ani DVD player.
Prosim, stvorkova rada coho???? - HDD, DVD play ci televizorov. Trochu podrobnosti mozes dat?
0 0
uno81 uno81

uno81 je offline (nepripojený) uno81

podhygmin:-) Pozri príspevok
Mas to NTFS cez HDD vyskusane?Mam Samsung HDD 500GB a este som to neskusal cez format NTFS,ale zevraj to nejde.A napr.video format MP4 tiez neprehra.Aky typ Sama vlastnis?
K tej plazme..ešte neviem,či plazmu,alebo LCD,,dnes je toho na trhu dosť a ceny idú dole....HDD mám taký pekný čierny Samsung 500GB..z jednej straby je taký "presklený" ako by tam mal displej:-))..na krabičke je len toto:2,5 inch Portable 500GB Hi-Speed USB...on pôvodne fungoval ako NTFS a všetky HD filmy v mkv. formáte i 12 Gb mi tam šli natiahnuť,ale prehrávať mi to neprečítal,preto som to "prerobila" na ten Fat32 a zas tam nejdú tie mkv. fotmáty,ale aspon ho prehrávač berie..chlapci mi to tu už pekne všetko objasnili,tak už viem ,akým smerom sa uberaťpekný deň všetkým...J.
0 0
uno81 uno81

uno81 je offline (nepripojený) uno81

misoft Pozri príspevok
Štvorkova rada, má v sebe Media Play, podporuje prípony *.avi, *.mkv, *.asf, *.wmv, *.mp4, *,3gp, *.vro, *.mpg, *mpeg, *.ts, *.tp, *.trp a video kodeky: Divx 3.11/4.x/5.1/6.0, XviD, h264, mpeg4, wmv, mpeg1-4. Stačí? . Tiež podporuje titulky.
Prakticky, ak k nemu pripojím ČOKOĽVEK s USB, načíta to a PREHRÁ TO! A nepotrebujem k tomu ani DVD player.
Presne tak..čoho štvorková rada??
0 0
podhygmin:-) podhygmin:-)

podhygmin:-) je offline (nepripojený) podhygmin:-)

uno81 Pozri príspevok
Presne tak..čoho štvorková rada??
Stvorkova rada Samsung TV.Ja mam sestkovu.A teraz sa ma opytajte coho sestkovu

http://picasaweb.google.sk/rikideep/SamsungLE37C650#
0 0
Vlado40 Vlado40

Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

uno81 Pozri príspevok
Presne tak..čoho štvorková rada??
Zrejme TV.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

štvorková rada údenej klobásy :-)))))))))))))))))))
0 1
uno81 uno81

uno81 je offline (nepripojený) uno81

Nandrolon Pozri príspevok
štvorková rada údenej klobásy :-)))))))))))))))))))
dobrýýýýý
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Štvorkova rada: TV LCD HD Ready LE32C450. Preto píšem štvorkovej - lebo začína 4xx.
BTW: tuner analóg/DVB-T/DVB-C

LCD TV 32"(82 cm), 16:9, vysoký dynamický kontrast, HD rozlíšenie 1366x768, Integrovaný DVB-T/ C (digitálny pozemný/ káblový) a analógový tuner (elektronický programový sprievodca EPG + CI a CI+ slot) MPEG4, HD Ready, 1080 24p Real Movie, Wide Color Enhancer, Dolby Digital Plus, Dolby Pulse, DNIe+, SRS TruSurround HD, mód Zábava, Herný mód, hotelový mód, sleep timer/ off timer, 3xHDMI, SCART 1x, Komponent(Y/ Pb/ Pr, L/ R), kompozitný(bočný), optický výstup, PC input, PC Audio Input, 1x USB, USB 2.0 Movie, Anynet+ (HDMI-CEC), 1 TUNER PIP, Sound Output (RMS) 10Wx2, EPG, TXT 1000 strán, výstup pre slúchadlá, Stand-by príkon < 0, 3W, Vesa 200x200mm, ECO Mark.

Pre mňa stačí
Naposledy upravil misoft : 13.10.10 at 17:47
0 0
podhygmin:-) podhygmin:-)

podhygmin:-) je offline (nepripojený) podhygmin:-)



Full HD LCD TV 37"(94 cm), 16:9, Crystal TV, vysoky dynamicky kontrast, Full HD rozlišeni 1920x1080, Motion Plus 100Hz, integrovany digitalni tuner DVB-T/ C MPEG4 (pozemni/ kabelovy), analogovy tuner, EPG, CI+ slot, 1080 24p Real Movie, Wide Color Enhancer, Dolby Digital Plus, Dolby Pulse, HyperReal Engine, SRS TheaterSound, mod Zabava, Herni mod, hotelovy mod, sleep timer/ off timer, 4xHDMI, SCART 2x, Komponent(Y/ Pb/ Pr, L/ R), Kompozitni(bočni), opticky vystup, S-Video, PC input, PC Audio Input, Internet@TV., Wireless AllShare., Wireless LAN Adapter Support, podpora univerzalniho inteligentniho dalkoveho ovladače RMC30C1, USB 2.0 Movie, 2x USB 2.0, BD Wise, Ethernet (LAN), Anynet+ (HDMI-CEC), 1 TUNER PIP, 2x USB 2.0, TXT 1000 stran, vystup pro sluchatka, Stand-by příkon < 0, 3W, Vesa 200x200mm, otočný podstavec, ECO Sensor, ECO Mark
Naposledy upravil podhygmin:-) : 13.10.10 at 19:01
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

u Tej štvorkovej rady je malé to rozlíšenie, síce na klasický príjem stačí, ale do blízkej budúcnosti už jedine full hd... 768 pixelov na výšku je štandard u monitora 17 palcového...
- a momentálne pokiaľ nechcem fakt najlacnejšie, už by som išiel do LED LCD ... ten rozdiel u monitorov je markantný, u TV to bude podobne... Zvlášť ak CCFL výbojky majú dosť krátku životnosť nie ako takú, ale už "menia farby" ...
0 0
uno81 uno81

uno81 je offline (nepripojený) uno81

podhygmin:-) Pozri príspevok


Full HD LCD TV 37"(94 cm), 16:9, Crystal TV, vysoky dynamicky kontrast, Full HD rozlišeni 1920x1080, Motion Plus 100Hz, integrovany digitalni tuner DVB-T/ C MPEG4 (pozemni/ kabelovy), analogovy tuner, EPG, CI+ slot, 1080 24p Real Movie, Wide Color Enhancer, Dolby Digital Plus, Dolby Pulse, HyperReal Engine, SRS TheaterSound, mod Zabava, Herni mod, hotelovy mod, sleep timer/ off timer, 4xHDMI, SCART 2x, Komponent(Y/ Pb/ Pr, L/ R), Kompozitni(bočni), opticky vystup, S-Video, PC input, PC Audio Input, Internet@TV., Wireless AllShare., Wireless LAN Adapter Support, podpora univerzalniho inteligentniho dalkoveho ovladače RMC30C1, USB 2.0 Movie, 2x USB 2.0, BD Wise, Ethernet (LAN), Anynet+ (HDMI-CEC), 1 TUNER PIP, 2x USB 2.0, TXT 1000 stran, vystup pro sluchatka, Stand-by příkon < 0, 3W, Vesa 200x200mm, otočný podstavec, ECO Sensor, ECO Mark
Samozrejme toto rozlíšenie,ale bedňa o kúsok väčšia..lepšie sa z nej prach zhadzuje
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

podhygmin:-) Pozri príspevok


Full HD LCD TV 37"(94 cm), 16:9, Crystal TV, vysoky dynamicky kontrast, Full HD rozlišeni 1920x1080, Motion Plus 100Hz, integrovany digitalni tuner DVB-T/ C MPEG4 (pozemni/ kabelovy), analogovy tuner, EPG, CI+ slot, 1080 24p Real Movie, Wide Color Enhancer, Dolby Digital Plus, Dolby Pulse, HyperReal Engine, SRS TheaterSound, mod Zabava, Herni mod, hotelovy mod, sleep timer/ off timer, 4xHDMI, SCART 2x, Komponent(Y/ Pb/ Pr, L/ R), Kompozitni(bočni), opticky vystup, S-Video, PC input, PC Audio Input, Internet@TV., Wireless AllShare., Wireless LAN Adapter Support, podpora univerzalniho inteligentniho dalkoveho ovladače RMC30C1, USB 2.0 Movie, 2x USB 2.0, BD Wise, Ethernet (LAN), Anynet+ (HDMI-CEC), 1 TUNER PIP, 2x USB 2.0, TXT 1000 stran, vystup pro sluchatka, Stand-by příkon < 0, 3W, Vesa 200x200mm, otočný podstavec, ECO Sensor, ECO Mark
Tak keď už sa tak chválite, tak aj ja:

OTF 471, uhlopriečka 60 cm, 50 programov, analógový tuner, DO, SCART, TXT,...
OTF 471.jpg  
0 0
podhygmin:-) podhygmin:-)

podhygmin:-) je offline (nepripojený) podhygmin:-)

Chobot Pozri príspevok
Tak keď už sa tak chválite, tak aj ja:

OTF 471, uhlopriečka 60 cm, 50 programov, analógový tuner, DO, SCART, TXT,...
Kvalita sa nezaprie
0 0
uno81 uno81

uno81 je offline (nepripojený) uno81

Chobot Pozri príspevok
Tak keď už sa tak chválite, tak aj ja:

OTF 471, uhlopriečka 60 cm, 50 programov, analógový tuner, DO, SCART, TXT,...
A aké pekné DO
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Chobot: ty si mi šľohol telku - veď je to moja stará telka
BTW: toto boli a zatiaľ sú jedny z najspoľahlivejších CRT TV prijímačov.
0 0
mikes77 mikes77

mikes77 je offline (nepripojený) mikes77

K tomu media playeru zabudovanom v TV. Ja mám SAMSUNG LE32b650, problémy s prehrávaním z ext. HDD nemám, ale pokial viem filmy vo fullHD to neprehráva. Ja som to neskúšal, ale pýtal som sa v elektre. Vraj žiaden media player zabudovaný v TV ich neprehrá. Takže uno81 bude asi potrebovať aj tak samostatný media player, ktorý dokáže prehrať aj fullHD.
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

Misoft, máme ju (od novoty, vtedy stála 20.000 SKK) od roku 1995, zatiaľ bola asi 3x opravovaná, boli to také drobné vady, odišli nejaké tranzistory. Ale obraz má stále pekný a je spoľahlivá.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Chobot - moju som získal o niečo skôr - stála ma (po známosti) len niečo cez 15.000SKK a ani raz nebola opravovaná - a to šla (a ešte niekedy ide) aj 20 hodín v kuse. A obraz je perfektný. Preto som spomínal - jedny z najspoľahlivejších TV prijímačov.

>>mikes77: mal som možnosť porovnať dve varianty jedného filmu (Sherlock Holmes). Jeden bol klasický *.avi (Xvid) a druhý bol *.mkv (Matroska). Player v Samsungu prehral oba ako nič, ale rozdiel bol zjavný. V druhom prípade bol obraz omnoho ostrejší, viacej detailov bol viditeľných než v prvom prípade.
Naposledy upravil misoft : 15.10.10 at 13:43
0 0
uno81 uno81

uno81 je offline (nepripojený) uno81

..tak ja by som .avi a .mkv moc neporovnávala asi ten rozdiel je hned viditeľný..
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

HD
Matroska se prvořadě používá v nekomerční sféře při archivaci videa. Při nástupu videa ve vysokém rozlišení se Matroska stala standardem pro šíření tzv. HD ripů (nelegálních kopií Blu-ray nebo HD DVD disků s velikostí několikanásobně menší než originální disk) a TV ripů v rozlišení HDTV. Právě zde se s ní lze setkat nejčastěji.
/ normal
Xvid (dříve XviD) je MPEG-4 kompatibilní kodek s otevřeným kódem původně založený na OpenDivX. Xvid implementuje vlastnosti z MPEG-4 Advanced Simple Profile, jako jsou b-snímky, čtvrtpixelová pohybová kompenzace (Quarterpel, Qpel), globální kompenzace pohybu (GMC), lumi masking, mřížková (Trellis) kvantizace, kvantizační matice H.263, MPEG nebo vlastní, nastavitelné.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať