Zavrieť

Porady

Predseda spoločenstva vlastníkov bytov-vzdanie sa funkcie

Rade SVB som odovzdala písomné listom, že k 31.8.2010 žiadam o ukončenie dohody o vykonaní práce v zmysle Zákonníka práce č.311/2001 Z.z. v znení neskorších noviel.
V mesiaci jún 2010 som zvolala schôdzu vlastníkov bytov, kde neprejavil o uvedenú funkciu nikto záujem. To viete asi prečo...
V zmysle § 7c ods.3 zákona č.182/1993 Z.z. v znení neskorších predpisov má túto funkciu prevziať člen rady určený radou. No túto funkciu nechce prebrať nikto z päť člennej rady.
Mám poslať iba oznámenie na Krajský úrad odbor všeobecnej vnútornej správy, kde je registrovaná zmluva o spoločenstve vlastníkov bytov a nebytových priestorov a taktiež na Daňový úrad a Sociálnu poisťovňu (list ktorý som odovzdala rade SVB)
Ďakujem za odpovede
Naposledy upravil ebenova@zoznam.sk : 13.10.10 at 10:39
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Mária27 je offline (nepripojený) Mária27

    Mária27
    ebenova@zoznam.sk Pozri príspevok
    Rade SVB som odovzdala písomné listom, že k 31.8.2010 žiadam o ukončenie dohody o vykonaní práce v zmysle Zákonníka práce č.311/2001 Z.z. v znení neskorších noviel.
    V mesiaci jún 2010 som zvolala schôdzu vlastníkov bytov, kde neprejavil o uvedenú funkciu nikto záujem. To viete asi prečo...
    V zmysle § 7c ods.3 zákona č.182/1993 Z.z. v znení neskorších predpisov má túto funkciu prevziať člen rady určený radou. No túto funkciu nechce prebrať nikto z päť člennej rady.
    Mám poslať iba oznámenie na Krajský úrad odbor všeobecnej vnútornej správy, kde je registrovaná zmluva o spoločenstve vlastníkov bytov a nebytových priestorov a taktiež na Daňový úrad a Sociálnu poisťovňu (list ktorý som odovzdala rade SVB)
    Ďakujem za odpovede
    Neviem, či krvácaš, ale veľmi nepríjemne sa to číta.
    Prečo sa tu rozmohlo vyfarbovanie textu? Podľa Etikety Porady sa to považuje za kričanie.

    Hlasovalo 5 pouzivatelov

    Užitočné (5)
    terezamaria, verkaz, Deganova, arizona, zdenka131
    5

    verkaz je offline (nepripojený) verkaz

    verkaz
    Na zmenu registrácie zmluvy je potrebné zaslať aj zápisnicu zo zhromaždenia a uznesenie, ktorým sa berie na vedomie vzdanie sa funkcie a uvedený deň. Na sociálnu poisťovňu sa musí poslať zamestnávateľ odhlásenie registračným listom FO.

    sito je offline (nepripojený) sito

    sito
    Obsah, či to červené?

    Tichá voda brehy myje! A vie narobiť riadnu šarapatu.

    Tie tri kópie ťa už nezabijú, pošli ich. Budeš mať čisté svedomie, že to vedia všetci, ktorých sa to týka. A ktorí by ti mohli robiť prieky, že si to nenahlásila aj im.

    Bola to zábava, že???

    Predseda spoločenstva vlastníkov bytov-vzdanie sa funkcie

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.