Zavrieť

Porady

Zviditeľnenie členov uzatvárajúcich témy

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac

Anketa: Ste za zviditeľnenie členov uzatvarajúcich témy?

Počet hlasujúcich
319. Na účasť v tejto ankete nemáte prístupové práva.
  • Áno, súhlasím s vidteľnosťou

    156 48.90%
  • Nie, nesúhlasím s viditeľnosťou

    142 44.51%
  • Je mi to jedno...........

    21 6.58%
Dobrý večer.

Mám iba jednu otázku. Prečo nie je vidieť zoznam členov, ktorí svojím

hlasom prispejú k uzatvoreniu témy? Ďakujem
Usporiadat
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Katija Pozri príspevok
Môžu. Je to ideova chyba. Skúsila som. Priznávam, že teraz už jeden z noname hlasov za ÁNO je tam odo mňa.
Hlasovanie nemá význam. Nezaregistrovaná, neprihlásená môžem odklikať toľko hlasov, koľko chcem. Práve som pridala dva hlasy a do večera hádam dvesto naklikám
0 0
Katija Katija

Katija je offline (nepripojený) Katija

alla66 Pozri príspevok
Hlasovanie nemá význam. Nezaregistrovaná, neprihlásená môžem odklikať toľko hlasov, koľko chcem. Práve som pridala dva hlasy a do večera hádam dvesto naklikám
Aj tisíc, keď ťa to bude baviť.
Podľa mňa má zmysel to, že na tejto ankete názorne vidno čo sa stane ak niektorí dostanú možnosť rozhodovať o niečom len tak, bez zodpovednosti - veď to nevidno.
Doteraz štyri tajné hlasy priznané. Lenže v ankete ich je oveľa viac. Klik sem, klik tam..... funguje to. Dobrá zábava? Alebo len zvedavosť?
Ani jeden argument tých, čo tu písali o potrebe zachovávať anonymitu pri zatváraní tém ma nepresvedčil. Anonymita zvádza k zneužívaniu.
6 0
Stefan2005 Stefan2005

Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

!
Katija Pozri príspevok
... Anonymita zvádza k zneužívaniu.
Súhlasím.

alla66 Pozri príspevok
...Nezaregistrovaná, neprihlásená môžem odklikať toľko hlasov, koľko chcem...
Všetky nové tlačítka boli vraj pridané za účelom moderovania jednotlivých príspevkov samotnými poraďákmi. Vyzerá to tak, že "moderovať" možno aj inkognito - a to nie je dobré.

Načo potom je ceremónia ohľadne registrácie - platný mail, potvrdzujúca SMS - keď aj bez nej možno veselo šantiť ?

P.S. ... až odhalíme všetky možnosti neprihláseného moderovania (a zistia to aj iní), to potom bude len veselo...
1 0
Zitulda Zitulda

Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

Podľa môjho názoru, by tému nemal nik iný uzatvárať,iba samotný zadávateľ. Klikať na vyriešené...to nikto okrem zadávateľa nemôže vedieť, či pre neho je už téma vyriešená...teda, či dostal na svju otázku dostatočnú odpoveď. Iba on po zvážení že už nechce, aby sa do témy niekto pripájal a rozvíjal by mal právo tému uzavrieť.
6 0
Heni Heni

Heni je offline (nepripojený) Heni

Stefan2005 Pozri príspevok
Katija, Veronika - máte pravdu...
Pomaly ale iste začínam nechápať zmysel registrácie...
Ako neregistrovaný a neprihlásený vidím skoro všetko a dokonca niekedy mám k veciam jednoduchší prístup... Asi sa viackrát budem musieť navšíviť Poradu ako neprihlásený
ja som už dávnejšie písala, že aj vyhľadávanie je jednoduchšie pre neregistrovaného ako pre registrovaného člena...
takže nejako sa to pomotalo, asi sa vymenili práva a možnosti registrovaných a neregistrovaných...
2 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Zitulda Pozri príspevok
Podľa môjho názoru, by tému nemal nik iný uzatvárať,iba samotný zadávateľ. Klikať na vyriešené...to nikto okrem zadávateľa nemôže vedieť, či pre neho je už téma vyriešená...teda, či dostal na svju otázku dostatočnú odpoveď. Iba on po zvážení že už nechce, aby sa do témy niekto pripájal a rozvíjal by mal právo tému uzavrieť.
Keby to takto Zitulda bolo, nemusela by Alla66 zakladať túto tému a taktiež by nikto nemusel hlasovať. Nie je to tak, hoci je to logické.

Založím tému, počkám na odpovede a až sa mi zdajú dobré, resp. niektorá je najlepšia, tak uzatvorím tému, nech zbytočne nevznikajú megatémy.

A ako sa Alla66 presvedčila, tak klikať môžu kľudne neprihlásení okoloidúci, tak
tomu už nerozumiem vôbec
3 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

Takze ja si nemyslim, ze kdekto neprihlaseny okoloiduci klika na tlacitko vyriesene. Preco a z akeho dovodu by to robil. Novacik, ktory zada temu si pocka na odpovede a tym padom je prenho vec vyriesena. Pochybujem, ze by sa zapodieval tlacitkom vyriesene. Myslim si, ze temy uzatvaraju prihlaseni dlhorocni poradaci a preto som za ich zviditelnenie.
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
adi11 Pozri príspevok
Takze ja si nemyslim, ze kdekto neprihlaseny okoloiduci klika na tlacitko vyriesene. Preco a z akeho dovodu by to robil. Novacik, ktory zada temu si pocka na odpovede a tym padom je prenho vec vyriesena. Pochybujem, ze by sa zapodieval tlacitkom vyriesene. Myslim si, ze temy uzatvaraju prihlaseni dlhorocni poradaci a preto som za ich zviditelnenie.
okoloidúci majú právo hlasovať v ankete, uzatvárať témy je blokované
1 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Lubaba Pozri príspevok
myslím že tlačítko vyriešené by mal použiť zadávateľ témy, veď on musí najlepšie vedieť, či mu to pomohlo a že tedá sa s tým netreba viac zaoberať
Zitulda Pozri príspevok
Podľa môjho názoru, by tému nemal nik iný uzatvárať,iba samotný zadávateľ. Klikať na vyriešené...to nikto okrem zadávateľa nemôže vedieť, či pre neho je už téma vyriešená...teda, či dostal na svju otázku dostatočnú odpoveď. Iba on po zvážení že už nechce, aby sa do témy niekto pripájal a rozvíjal by mal právo tému uzavrieť.
A. Hlavne taký by to využil, čo zadá otázku a viac sem na Poradu alebo do tej témy nepáchne.
B. Niektorí tú istú otázku zadajú do dvoch rôznych porád, príp. do tej istej pod iným názvom - ťažko od nich očakávať, že si duplicitnú tému uzatvoria sami.
C. Taktiež ťažko očakávať, že si sami tému uzatvoria tí, čo zadali otázku, ktorá sa tu riešila už XYZ-krát.
Naposledy upravil Llívia : 01.11.10 at 16:23
1 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

alla66 Pozri príspevok
okoloidúci majú právo hlasovať v ankete, uzatvárať témy je blokované
nemala som na mysli hlasovanie, to vidim, ze hlasuju aj okoloiduci...
zle som sa vyjadrila, myslela som na prihlasenych novacikov..
1 0
Almena Almena

Almena je offline (nepripojený) Almena

Aj ja som tu len chvíľu, ale natrafujem len na takéto veci, že čo sa môže a nemôže, ako v škole. A to hľadám niečo o výrostkoch na petách, lenže je tu tak vela tém, že je to neprehľadné. A dokiaľ sa naučím to ovládanie tlačítiek, aj zabudnem, čo som chcela.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Almena Pozri príspevok
Aj ja som tu len chvíľu, ale natrafujem len na takéto veci, že čo sa môže a nemôže, ako v škole. A to hľadám niečo o výrostkoch na petách, lenže je tu tak vela tém, že je to neprehľadné. A dokiaľ sa naučím to ovládanie tlačítiek, aj zabudnem, čo som chcela.


Nik nie je dokonalý ...mne už len málo chýba ...

Ak použiješ vyhľadávač , to je to okienko hore , tak potom po zadaní termínu sa Ti objaví aj toto

http://www.porada.sk/gsearch.php?do=...9f143142d92675

A to nevravím o tom , že zdravie je trochu iná téma ...
3 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Almena Pozri príspevok
Aj ja som tu len chvíľu, ale natrafujem len na takéto veci, že čo sa môže a nemôže, ako v škole. A to hľadám niečo o výrostkoch na petách, lenže je tu tak vela tém, že je to neprehľadné. A dokiaľ sa naučím to ovládanie tlačítiek, aj zabudnem, čo som chcela.
použi Google vyhľadávač : Výrastky na pätách a vyskočí http://www.porada.sk/t57034-bolesti-v-pate.html
5 0
Almena Almena

Almena je offline (nepripojený) Almena

No však stále len cez google som vyhľadala potrebné veci. Ale často ma odkázalo na príspevky čo boli tu písané, tak čo budem chodiť po google, keď si to rovno tu nájdem. Ale je to veru horšie hladanie tu, ako na google. Tam vidieť veru všetkým, čo sú tu, vidieť až rovno do žalúdka. Ja preto radšej nechcem mať cez ten profil nič.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Almena Pozri príspevok
No však stále len cez google som vyhľadala potrebné veci. Ale často ma odkázalo na príspevky čo boli tu písané, tak čo budem chodiť po google, keď si to rovno tu nájdem. Ale je to veru horšie hladanie tu, ako na google. Tam vidieť veru všetkým, čo sú tu, vidieť až rovno do žalúdka. Ja preto radšej nechcem mať cez ten profil nič.
a kráľ je nahý
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Almena Pozri príspevok
No však stále len cez google som vyhľadala potrebné veci. Ale často ma odkázalo na príspevky čo boli tu písané, tak čo budem chodiť po google, keď si to rovno tu nájdem. Ale je to veru horšie hladanie tu, ako na google. Tam vidieť veru všetkým, čo sú tu, vidieť až rovno do žalúdka. Ja preto radšej nechcem mať cez ten profil nič.


http://pokec.azet.sk/tino12/fotoalbumy/no-proste-buchac
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

Ako si nám Juraj omladol a opeknel
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
........no-proste-buchac..........
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Neverím, že to nevinné chlapča tasí kolty.
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

Melnick Pozri príspevok
Neverím, že to nevinné chlapča tasí kolty.
Ide o to, čo má to chlapča namysli pod slovom kolt ...
Ale rukávy si hádam vie vytasiť pri šarvátkach s rovesníkmi.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať