Zavrieť

Porady

typ na DARCEK.

ahojte mate nejake typy na darceky? Ja sa hlavne pytam co pre partnera ale mozne kludne aj pre inych clenov rodiny nieco zaujimaveee
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
Typ na darček.... nedávať darček. Radšej sa venovať jeden druhému viac. Aj tak celý rok človek nemá čas poriadne sa venovať partnerovi. Večer pri sviečke a dobrom vínku by som určite viac ocenil, ako nejaký nepotrebný darček pod stromček.

kamiles je offline (nepripojený) kamiles

kamiles
ahoj! minuly rok som dal rodicom permanentku na masaze a mam taky pocit, ze tento rok sa jej potesia este viac uz mam kupene - fyzio.sk

luja5 je offline (nepripojený) luja5

luja5
IMIP Pozri príspevok
ahojte mate nejake typy na darceky? Ja sa hlavne pytam co pre partnera ale mozne kludne aj pre inych clenov rodiny nieco zaujimaveee
darček nielen na Vianoce
u nás knihy a hudobniny v akejkoľvek podobe, darčekové poukážky, nové knihy, staré vydania kníh (napr. splnený sen jedného člena našej rodiny, pre ktorého sa podarilo po dlhšom hľadaní po antikvariátoch zohnať vytúžený trojdielny zväzok vydaný v roku 1965), nové previazanie staršej obľúbenej knihy s poškodenou pôvodnou väzbou (dá sa dať previazať do novej koženej alebo aj peknej lacnejšej látkovej väzby, stačí nebadane "potiahnúť" knihu z knihovničky a tváriť sa, že nikto nevie, kde sa tá kniha mohla "prepadnúť" ), pre hudobného fajnšmekra staré vydania platní ...
pre zberateľa niečo do zbierky, u nás pre dospelého fanúšika Ferrari má úspech čokoľvek s logom ferrari (hrnček, pero, šiltovka...), zatiaľ naposledy to bolo puzzle s ferrari z hračkárskeho obchodu, no a tá radosť – ako malé dieťa
cenia sa nám darčeky, ktoré sú prejavom našej vzájomnej pozornosti a záujmu jedného o druhého a keď náhodou alebo cielene na niečo také akurátne natrafíme, tak kúpime, schováme a v správnej chvíli "vytiahneme" , tiež darčeky, ktoré nie sú len tak ľahko dostať kúpiť v obchode, po ktorých treba trochu aj pátrať a pritom vôbec nemusia byť drahé, alebo ktoré vlastným kreatívnym spôsobom vyhotovíme alebo to dáme urobiť odborníkom ...
dodnes mám zarámované obrázky alebo odložené iné veci, ktoré namaľovali alebo vyrobili naše deti a ktoré nám darovali hocikedy aj len tak ...

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

BXLmiami
Darčekové poukážky do kozmetík,to sa mi osvedčilo pre všetky ženy v rodine.

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.