Zavrieť

Porady

tehotna zamestnankyna

ahojte,vie mi prosim niekto poradit ? cakam babatko,test som si robila prvy v nedelu a druhy v stredu,oba pozitivne lekar mi povedal,ze mam dojst najskor v polke decembra.mam problem a to,ze sa bojim,ze ma vyhodia z prace akonahle sa prevali moje tehotenstvo.robim dost tazku pracu co sa dvihania tyka,cca 14-15kilove veci. knizku este nebudem mat hodnu chvilu...asi az v 12.tt. pocula som o moznosti dostat od lekara dake potvrdenie o gravidite ktore mam odovzdat zamestnavatelovi a vraj od toho dna som chranena.mate s tym skusenost? pomoze mi to,nemozu ma v tom pripade uz prepustit? dakujem za kazdu radu suzi
Usporiadat
suzika1979 suzika1979

suzika1979 je offline (nepripojený) suzika1979

ahojte,na uvod prajem vsetko dobre do roku 2011 a mam otazocku ohladom gastrolistkov pocas pn-ky. mam na ne narok,ci nie? pocas dovolenky sa u nas gastrace nedavaju,tak predpokladam,ze nedostanem ani za tie dni,co som pn...abo sa mylim?
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

suzika1979 Pozri príspevok
ahojte,na uvod prajem vsetko dobre do roku 2011 a mam otazocku ohladom gastrolistkov pocas pn-ky. mam na ne narok,ci nie? pocas dovolenky sa u nas gastrace nedavaju,tak predpokladam,ze nedostanem ani za tie dni,co som pn...abo sa mylim?
nie, nemáš. Podmienkou nároku je výkon práce viac ako 4 hod. denne.
0 0
suzika1979 suzika1979

suzika1979 je offline (nepripojený) suzika1979

myslela som si,dik. ale pojdem si aspon po tych par,co som v decembri robila...16dni. som cakala,ze veduci posle po mojej kolegyni,ako minule tomu bolo naopak,ked chybala ona.neposlal
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

A vychádzky máš? Aby si neporušila liečebný režim .
0 0
suzika1979 suzika1979

suzika1979 je offline (nepripojený) suzika1979

zajtra idem na kontrolu a po nej sa stavim v praci,ale dobry napad,ak by ma este nechali doma,vypytam si vychadzku,dakujem
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať