Zavrieť

Porady

Otvorenie eshopu

Dobry den,

sme firma zaoberajuca sa tvorbou web stranok a eshopov.

Mame zaujem spustit eshop avsak nevieme s cim sa presadit.

Hladame cloveka, kt. by bol seriozny a spravoval eshop na zaklade partnerskej zmluvy.

O zisk sa chceme delit. Vlozime eshop z nasej strany a z druhej strany zvysok, podla dohody.

Viac info cez rychle spravy.

Najlepsie clovek z TN kraja.

Dakujem.

M.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    padro je offline (nepripojený) padro

    majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac padro
    tak to si to ako predstavujete? ))) ... spravit eshop je na eshope viac menej ta jednoducha cast,... ale vediet co predavat komu a ako tak to uz je o inom. to mi teda hlava nebere ze naco by sa mal niekto s vami delit

    mio001 je offline (nepripojený) mio001

    mio001
    Niekto mozno nema financie na samotnu tvorbu eshopu.

    Chceme spustit eshop uz vyse pol roka, len stale nam chyba ten "spravny tovar".

    Cerpal som z porady uzitocne informacie a tak ma napadlo, ze to mozem skusit aj takto. Uvidim, co z toho vznikne.

    Dakujem za Vas prispevok.

    camozzi je offline (nepripojený) camozzi

    camozzi
    Trosku nepomer. Z vasej strany "len" dodanie systemu a zo strany spolocnika sprava obchodu? Hm... vidim to na pomer 80:20 vo vas prospech a teda spolocnik by bol v dost velkej nevyhode. Ved si zvazte: kontakt s dodavatelmi zakaznikmi, uctovnictvo, balenie tovaru, riesenie reklamacii, reklama, marketing OPROTI: spojenie sablony s hotovym CMS systemom +/- moduly.
    To si rovno niekto moze prenajat eshop a byt sam sebe panom bez kadejakych zbytocnych zmluv.

    mio001 je offline (nepripojený) mio001

    mio001
    Nespominal som ani konkretne podmienky a diskusia sa aj tak ubera nespravnym smerom.

    No nic nechajme to tak, vidim, ze podpora z vyroby eshopu padla na neurodnu podu.

    Pekny den.

    padro je offline (nepripojený) padro

    majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac padro
    ved si uvedom co to je za nezmysel?.. nemat na system eshopu ale mat na tovar, reklamu a podobne,... to neviem co za eshopy robite ale asi ani nemate tusenie potom ako to funguje,... tych 20 eur za mesiac uz snad niekde najde... je to proste nezmysel.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.