Zavrieť

Porady

Usporiadat
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

A zvyčajný čas je o koľkej?
0 0
Zuzka Zuzka

Zuzka je offline (nepripojený) Zuzka

... o piatej ... ako kedysi, "Čaj o piatej"
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
bepo
Volá sa to Pizzeria Giamo a mne je to jedno kam sa pôjde,pomaly by si už mal každý vybrať tú svoju reštauráciu aby sme mohli chodiť hodnotiť
Peťo neblázni..šak ja musím vedieť aké je tam parkoviščo..čo ma budeš z firmy rozvážať
0 0
liba2 liba2

liba2 je offline (nepripojený) liba2

ALDA
Peťo neblázni..šak ja musím vedieť aké je tam parkoviščo..čo ma budeš z firmy rozvážať
Je tam dosť miesta v okolí po trase Trenčianska, Mliekarenská, Ružová dolina. Vchod do pizzerie je aj z Mliekarenskej.
0 0
džana džana

džana je offline (nepripojený) džana

PIZZERIA GIAMO , Trenčianska ul., hneď za križovatkou s Ružovou dolinou , oproti Rybe

liba2, Albo, Alda, Zuzka, Eulalia, bepo, maruška10,džana

dúfam, že tam budú kúriť........
0 0
ingi ingi

ingi je offline (nepripojený) ingi

Je mi to ľúto, že Vás neuvidím , ale tá nezbedná "chrbtová kosť"... už ma fakt hnevá.
0 0
liba2 liba2

liba2 je offline (nepripojený) liba2

džana
PIZZERIA GIAMO , Trenčianska ul., hneď za križovatkou s Ružovou dolinou , oproti Rybe

liba2, Albo, Alda, Zuzka, Eulalia, bepo, maruška10,džana

dúfam, že tam budú kúriť........
ak nie zohrejeme sa ináč
0 0
liba2 liba2

liba2 je offline (nepripojený) liba2

......Muška kde si? ešte hoduješ ?
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
ingi
Je mi to ľúto, že Vás neuvidím , ale tá nezbedná "chrbtová kosť"... už ma fakt hnevá.
Ingi..to fakt..drž sa ..nabudúce
0 0
endrju endrju

endrju je offline (nepripojený) endrju

2.6.2006, 17:00, PIZZERIA GIAMO , Trenčianska ul. 56, v smere od Miletičovej na pravej strane hneď za križovatkou s Ružovou dolinou , oproti Rybe

liba2, Albo, Alda, Zuzka, Eulalia, bepo, maruška10, džana, endrju
0 0
liba2 liba2

liba2 je offline (nepripojený) liba2

2.6.2006, 17:00, PIZZERIA GIAMO, Trenčianska ul. 56, v smere od Miletičovej na pravej strane hneď za križovatkou s Ružovou dolinou, oproti Rybe. Účasť prisľúbili:

ALBO, ALDA, bepo, džana, endrju, Eulialia, liba2, maruška10, Zuzka
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

A na mňa ste zabudli, čičo?
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

Teraz som volala s Bepom, vraj vedľa je nejaká fajná kaviareň.....len tam asi nie je nič na papanie, ale, že by sme ju mohli vyskúšať.
0 0
liba2 liba2

liba2 je offline (nepripojený) liba2

2.6.2006, 17:00, PIZZERIA GIAMO, Trenčianska ul. 56, v smere od Miletičovej na pravej strane hneď za križovatkou s Ružovou dolinou, oproti Rybe. Účasť prisľúbili:

ALBO, ALDA, bepo, džana, endrju, Eulialia, liba2, maruška10, Muška, Zuzka,

...nezabudli, len nezbadala som, že by si reagovala pozitívne
0 0
endrju endrju

endrju je offline (nepripojený) endrju

Nezabudli.

2.6.2006, 17:00, PIZZERIA GIAMO, Trenčianska ul. 56, v smere od Miletičovej na pravej strane hneď za križovatkou s Ružovou dolinou, oproti Rybe. Účasť prisľúbili:

ALBO, ALDA, bepo, džana, endrju, Eulialia, liba2, maruška10, Muška, Zuzka
0 0
liba2 liba2

liba2 je offline (nepripojený) liba2

Muška
Teraz som volala s Bepom, vraj vedľa je nejaká fajná kaviareň.....len tam asi nie je nič na papanie, ale, že by sme ju mohli vyskúšať.
Myslím, že sme ju skúšali posledne, ale okrem kávy tam nič nebolo. A ako ťa poznáme, ty budeš prvá hladná . Takže zostáva pizzeria.
0 0
endrju endrju

endrju je offline (nepripojený) endrju

Muška
A na mňa ste zabudli, čičo?
Zabudnutie zamietnuté hneď dvojmo

P.S.
Muška, nezabudni na výslužku = ospravedlnenku krahuliackej neprítomnosti
Naposledy upravil endrju : 02.06.06 at 14:40
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

2.6.2006, 17:00, PIZZERIA GIAMO, Trenčianska ul. 56, v smere od Miletičovej na pravej strane hneď za križovatkou s Ružovou dolinou, oproti Rybe. Účasť prisľúbili:

Accad, ALBO, ALDA, bepo, džana, endrju, Eulialia, liba2, maruška10, Muška, Zuzka
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

liba2
Myslím, že sme ju skúšali posledne, ale okrem kávy tam nič nebolo. A ako ťa poznáme, ty budeš prvá hladná . Takže zostáva pizzeria.
Libuška, ja som mu tiež hovorila, ale vraj to nie je tá.....ale som rada, že si tiež nepamatáš, lebo Bepo sa čudoval, že si nepamatám
0 0
babenko1 babenko1

babenko1 je offline (nepripojený) babenko1

Renata :-)
2.6.2006, 17:00, PIZZERIA GIAMO, Trenčianska ul. 56, v smere od Miletičovej na pravej strane hneď za križovatkou s Ružovou dolinou, oproti Rybe. Účasť prisľúbili:

Accad, ALBO, ALDA, bepo, babenko1, džana, endrju, Eulialia, liba2, maruška10, Muška, Zuzka
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať