Zavrieť

Porady

Usporiadat
endrju endrju

endrju je offline (nepripojený) endrju

Muška
No....a prvý piatok je pred nami.

Niekoľkí si ešte pamätáme, že niektoré oslavy prebiehali v predvečer.

Takže /na príhovor niektorých poraďakov - aj mňa/ dávam návrh na stretko vo štvrok 30.11.2006.

Pricapujte poznámky, návrhy, už sa teším.
Nemala by byť založená nová téma? "Predvečer prvého piatku pred nami?"

katkaj
Ingridka tak nemôžeme za to že máme také "skvelé" meno Ale vo štvrtok má meniny jeden poraďák, pravidelne sa zúčastňujúci na stretkách
Niekto tu spomína moje meno nadarmo? Dva dni som bol na cestách a tu sa dejú veci!

brm
andrej máš po výplate....
Tvrdenie je nepravdivé. Stretko pri punči bude trvať určite dlhšie ako je možné pozorovať u mňa stav "po výplate".
Stav "po výplate" býva u mňa pozorovateľný iba veľmi krátko a veľmi zriedkavo.
Tento stav sa spravidla vyskytuje u mňa sa spravidla v niektorý deň najmä v druhej dekáde kalendárneho mesiaca.
Pozorovateľný je najdlhšie niekoľko minút.
Stav "pred výplatou" je pozorovateľný podstatne dlhšie v ktorúkoľvek dennú alebo nočnú hodinu a v ktorýkoľvek deň v mesiaci.
0 0
bepo bepo

bepo je offline (nepripojený) bepo

Andrej,tak budeš mať pred výplatou ale po peniazoch,po kreditke,po bunde,po nohaviciach a po čiapke
Keď sme pri tých názvoch- v téme sa spomína stretko v piatok,preložili ste ho na štvrtok,mne by vyhovovala streda,v utorok bol najvyšší čas tak ako to že sme sa v pondelok nestretli???
0 0
endrju endrju

endrju je offline (nepripojený) endrju

bepo
Keď sme pri tých názvoch- v téme sa spomína stretko v piatok,preložili ste ho na štvrtok,mne by vyhovovala streda,v utorok bol najvyšší čas tak ako to že sme sa v pondelok nestretli???
Peťo, mal si prísť dnes nadránom do Ftáka. :p Máš to za rohom.
Naposledy upravil endrju : 29.11.06 at 07:23
0 0
endrju endrju

endrju je offline (nepripojený) endrju

Mám nápad. Nová téma by mala mať názov "čo s načatým večerom?"
0 0
bepo bepo

bepo je offline (nepripojený) bepo

Tak sa nabudúce neschovávaj za roh,nie je ťa tam vidieť- došiel by som
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
Takže - moja doposial najblbšia otázka, tu na porade - kde vlastne bude stretko? Možte mi to prosím vytmaviť?!?
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
smith
Takže - moja doposial najblbšia otázka, tu na porade - kde vlastne bude stretko? Možte mi to prosím vytmaviť?!?
Sleduj túto tému a dočkáš sa
0 0
endrju endrju

endrju je offline (nepripojený) endrju

smith
Takže - moja doposial najblbšia otázka, tu na porade - kde vlastne bude stretko? Možte mi to prosím vytmaviť?!?
Jeden z návrhov znel: Hlavné námestie - Vianočné trhy - niektorý zo stánkov, v ktorých ponúkajú punč. Takto som to pochopil ja
Dátum 30.11.2006
Čas - ešte sa upresní; návrhov je tu viac (11:00, 16:00, 17:00 a čo ja viem ešte aký )
Naposledy upravil endrju : 29.11.06 at 10:21
0 0
katkaj katkaj

katkaj je offline (nepripojený) katkaj

endrju
Jeden znávrhov znel: Hlavné námestie - Vianočné trhy - niektorý zo stánkov, v ktorých ponúkajú punč. Takto som to pochopil ja
A čas je zatiaľ od rána do večera
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
Takže zatial nikto sa nevyjadril, či to stretko zajtra v BA bude na isto, a ak áno kde presne o koľkej?!
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

Zajtra, t.j. 30.11.2006 - stretko - Hlavné námestie

Prosím už sem plesknite , kto kedy príde:

Okopírujte tento text a pricapte sa tam s hodinou, aby tam niekto sám nepostával:

Muška - 17.00 h
0 0
brm brm

brm je offline (nepripojený) brm

živnostník
Muška
Zajtra, t.j. 30.11.2006 - stretko - Hlavné námestie

Prosím už sem plesknite , kto kedy príde:

Okopírujte tento text a pricapte sa tam s hodinou, aby tam niekto sám nepostával:

Muška - 17.00 h
brm - je mi to jedno
0 0
endrju endrju

endrju je offline (nepripojený) endrju

Muška
Zajtra, t.j. 30.11.2006 - stretko - Hlavné námestie

Prosím už sem plesknite , kto kedy príde:

Okopírujte tento text a pricapte sa tam s hodinou, aby tam niekto sám nepostával:

Muška - 17.00 h
Pleskol som si.

brm
brm - je mi to jedno
Nie je mi to jedno.

Najneskôr o 17.00 musím začať presun z Hlavného námestia smerom k miestu, na ktorom mám dohodnutý večerný program.
Z uvedeného dôvodu začiatok mojej prítomnosti na stretku najskôr o 11.00 a najneskôr o 16.55.
Naposledy upravil endrju : 29.11.06 at 17:17
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

Zajtra, t.j. 30.11.2006 - stretko - Hlavné námestie

Prosím už sem plesknite , kto kedy príde:

Okopírujte tento text a pricapte sa tam s hodinou, aby tam niekto sám nepostával:

Muška - 17.00 h
brm - je mi to jedno
Endrju - Najneskôr o 17.00 musím začať presun z Hlavného námestia smerom k miestu, na ktorom mám dohodnutý večerný program.
Z uvedeného dôvodu začiatok mojej prítomnosti na stretku najskôr o 11.00 a najneskôr o 16.55.
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
Muška
Zajtra, t.j. 30.11.2006 - stretko - Hlavné námestie

Prosím už sem plesknite , kto kedy príde:

Okopírujte tento text a pricapte sa tam s hodinou, aby tam niekto sám nepostával:

Muška - 17.00 h
Alebo už neležal
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

Zajtra, t.j. 30.11.2006 - stretko - Hlavné námestie

Prosím už sem plesknite , kto kedy príde:

Okopírujte tento text a pricapte sa tam s hodinou, aby tam niekto sám nepostával:

Muška - 17.00 h
brm - je mi to jedno
Endrju - Najneskôr o 17.00 musím začať presun z Hlavného námestia smerom k miestu, na ktorom mám dohodnutý večerný program.
Z uvedeného dôvodu začiatok mojej prítomnosti na stretku najskôr o 11.00 a najneskôr o 16.55.
Alda
Paula
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
Muška
Zajtra, t.j. 30.11.2006 - stretko - Hlavné námestie

Prosím už sem plesknite , kto kedy príde:

Okopírujte tento text a pricapte sa tam s hodinou, aby tam niekto sám nepostával:

Muška - 17.00 h
brm - je mi to jedno
Endrju - Najneskôr o 17.00 musím začať presun z Hlavného námestia smerom k miestu, na ktorom mám dohodnutý večerný program.
Z uvedeného dôvodu začiatok mojej prítomnosti na stretku najskôr o 11.00 a najneskôr o 16.55.
Smith - 17.00 h

A ako vlastne vas spoznám, keď idem prvý krát na stretko, a nikoho z Vás nepoznám. Ale predsa niekoho, Jozefa Mihála zo školenia.
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

Ja zajtra nemmôžem
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

Zajtra, t.j. 30.11.2006 - stretko - Hlavné námestie

Prosím už sem plesknite , kto kedy príde:

Okopírujte tento text a pricapte sa tam s hodinou, aby tam niekto sám nepostával:

Muška - 17.00 h
Smith - 17.00 h
brm - je mi to jedno
Endrju - Najneskôr o 17.00 musím začať presun z Hlavného námestia smerom k miestu, na ktorom mám dohodnutý večerný program.
Z uvedeného dôvodu začiatok mojej prítomnosti na stretku najskôr o 11.00 a najneskôr o 16.55.
Alda
Paula
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

Evka, nemsranduj
Veď už si dorátala alkohol.....či máš naviac? , tak dopíjaš
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať