Zavrieť

Porady

Usporiadat
liba2 liba2

liba2 je offline (nepripojený) liba2

To endrju: nesmieš brať všetko vážne čo sa na stretku povie...
najmä keď je piatok 13-ho !! .
0 0
luebchenko luebchenko

luebchenko je offline (nepripojený) luebchenko

žena - čo viac povedať treba :) ...viac
No a aby nám všetci čo neboli a mohli byť závideli (kľudne si môžu aj hlavu trieskať a tak) a tí čo nemohli aby im smutno nebolo a slzami byt susedov nevytopili pripájam zopár záberov (ak sa podarí) . Inak ten nežne sa k sebe túliaci párik kde partner má z nedostatku vzduchu mierne sinavú farbu na tvári (zrejme z nedostatočnej klimatizácie v Auparku) je Paša Endrju s Alduškou. Ten zvyšok sme my ostatní, ba dokonca vidno i Karkulku (2foto pred ňou dokumentujú zápas o jej zviditeľnenie - v bojovom nasadení Terka-Garter a Zuzka). Tento záber je unikátny najmä tým že sa ju nielenže podarilo zväčšniť, ale sa na zábere dokonca smeje!!! (no povedzme že opatrne usmieva ) A tento zločin spáchala počas večera minimálne asi 5x!!!
Naposledy upravil luebchenko : 16.01.06 at 11:42
DSC00243.JPG  
DSC00244.JPG  
DSC00245.JPG  
DSC00246.JPG  
DSC00247.JPG  

DSC00248.JPG  
DSC00249.JPG  
DSC00250.JPG  
DSC00251.JPG  
DSC00252.JPG  

DSC00253.JPG  
1/1
0 0
endrju endrju

endrju je offline (nepripojený) endrju

Ste si robili zo mňa srandu?
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

Endrju, ale veď kukni foto 2 - veď si sa určite aj cítil ako ALI paša
0 0
Beba Beba

Beba je offline (nepripojený) Beba

No, moja packa Vám všetkým máva na pozdrav :p - už bez závažia, ale zato viac bolí . Čaká ma rehabka,rahabka ...ale na ďalšie stretko sa teším a budem fit .Musím sa však vyvarovať záberom typu č.4 . No to som sa pekne ....Ale bolo fajn. To už by mal mať Endrju aj výpomoc...?
0 0
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
verím, že bolo fajn, úprimne závidím, unikáne zábery sa, dúfam, nabudúce zopakujú.
Pozdravujem všetkých skalných.
13.2. som v KE, takže prvý piatok teoreticky v BA stíham.
Tak to roztočíme.........Pá
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

luebchenko
No a aby nám všetci čo neboli a mohli byť závideli (kľudne si môžu aj hlavu trieskať a tak) a tí čo nemohli aby im smutno nebolo a slzami byt susedov nevytopili pripájam zopár záberov (ak sa podarí) . Inak ten nežne sa k sebe túliaci párik kde partner má z nedostatku vzduchu mierne sinavú farbu na tvári (zrejme z nedostatočnej klimatizácie v Auparku) je Paša Endrju s Alduškou. Ten zvyšok sme my ostatní, ba dokonca vidno i Karkulku (2foto pred ňou dokumentujú zápas o jej zviditeľnenie - v bojovom nasadení Terka-Garter a Zuzka). Tento záber je unikátny najmä tým že sa ju nielenže podarilo zväčšniť, ale sa na zábere dokonca smeje!!! (no povedzme že opatrne usmieva ) A tento zločin spáchala počas večera minimálne asi 5x!!!
No neviem, či všetkým bolo rovnako veselo, ale zdalo sa mi, že som tam na fotečke videla aj zachmúrenú tvár.
0 0
Beba Beba

Beba je offline (nepripojený) Beba

Tweety
No neviem, či všetkým bolo rovnako veselo, ale zdalo sa mi, že som tam na fotečke videla aj zachmúrenú tvár.
To bola asi moja,ale to som asi len niečo predvádzala a netýkalo sa to pocitu na stretku:p Mne bolo fajn a za to musím poďakovať prijatiu do už zohratej spoločnosti. Cítila som sa medzi Vami ako s dlhoročnými priateľmi a netrvalo to ani dlho.Už sa teším na ďalšie.
0 0
endrju endrju

endrju je offline (nepripojený) endrju

Už o tri dni bude znovu prvý piatok v mesiaci.
0 0
Beba Beba

Beba je offline (nepripojený) Beba

Už sa teším... Kde a okoľkej ?
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

endrju
Už o tri dni bude znovu prvý piatok v mesiaci.
Akosi rýchlo máte zas piatok v Bratislave?: :p
0 0
Beba Beba

Beba je offline (nepripojený) Beba

Tak, ako aj Ty, alebo máš iný kalendár? Pri práci to veru uteká a stárneme...stárneme...
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Beba
Tak, ako aj Ty, alebo máš iný kalendár? Pri práci to veru uteká a stárneme...stárneme...
S tým rozdielom, že my nemáme žiadne stretko v piatok.
Naposledy upravil Tweety : 31.01.06 at 18:48
0 0
accad accad

accad je offline (nepripojený) accad

Ja tento piatok absentujem, ale budem na vás myslieť.
0 0
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
Tweety
S tým rozdielom, že my nemáme žiadne stretko v piatok.
13.2. som v KE, čo tak si urobiť stretko v KE?
v AIDE?
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

accad
Ja tento piatok absentujem, ale budem na vás myslieť.
Edit smútim , lebo už naozaj neviem kedy sa mi dve stretneme
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
..no Lubka..až dnes som videla necenzúrované fotečky!!
Ale to, že ma Andrej popestoval, pretože som čakala na stoličku, si nenapísala Ty koťuha ..aspom vidíte, čo Andrej vydrží a náhodou s úsmevom
Andrej neboj..donesiem si so sebou v piatok aj rybársku stoličku
0 0
brm brm

brm je offline (nepripojený) brm

živnostník
kde? kedy?
0 0
Beba Beba

Beba je offline (nepripojený) Beba

ALDA
..no Lubka..až dnes som videla necenzúrované fotečky!!
Ale to, že ma Andrej popestoval, pretože som čakala na stoličku, si nenapísala Ty koťuha ..aspom vidíte, čo Andrej vydrží a náhodou s úsmevom
Andrej neboj..donesiem si so sebou v piatok aj rybársku stoličku
Alda, on vydrží aj viac, veď je hádam dáky chlap !:p :p :p Neboj, pridám sa a bude to "vyvážené" na oboch kolenách...
0 0
endrju endrju

endrju je offline (nepripojený) endrju

Kedy?
Predsa v piatok, 3. februára 2006 o 17.00. Jasné?

Kde?
Navrhnite tak, aby neboli nadávky na obyvateľov nemenovanej mestskej časti, že oni to majú vždy najbližšie. Nech si aj oni môžu zanadávať na to, že niekto iný to má teraz najbližšie.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať