Zavrieť

Porady

Usporiadat
endrju endrju

endrju je offline (nepripojený) endrju

Ľubi, neblázni. Šesť treffpunktov je akosi veľa
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Muška
Majka, a vraj sú teraz nejaké lacné letenky do KE a z KE ....tak sadni Ty na lietadielko a prileť do BA....a my Ťa zoberieme do Číny
Muška, díky za pozvanie, rada by som prišla , konečne by som si Vás poriadne obzrela, či ste také krásne ako na fotečkách, ale neviem čím to je,každý rok na začiatku roka mi škriatkovia:p naznášajú toľko práce na kopu, že neviem do ktorej sa mám skôr pustiť, ale veľmi rada by som si niekedy s Vami všetkými dala kávu. Možno sa to podarí.
Prajem Ti krásny slnečný deň z Východu.
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

Pre Majku:
Zabijeme sa, keď sme pekné?
A Majka dúfam, že s nami raz dáš kafe

Pre Ľubku:
Ľubi, Ty musíš byť ozaj hladná. Švacni si nejaký suchár, veď to do piatku nevydržíš.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

[QUOTE=Muška]
Zabijeme sa, keď sme pekné?

Nezabijeme, škoda by nás bola..
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Normálne som pyšný, že všetky a všetkých zúčastnených v tejto diskusií osobne poznám.
Zdravé jadro.
0 0
Beba Beba

Beba je offline (nepripojený) Beba

Muška, ďakujem za pozvanie. Ešte som sa na žiadne stretko nedostala, vždy mi do toho niečo prišlo a v piatok obyčajne cestujeme von z mesta, alebo sa niečo deje v rámci rodiny a priateľov. Je mi ľúto, keď čítam Vaše správičky a závidím, že sa osobne poznáte a stali ste sa skutočnými priateľmi. Rada by som to v piatok skúsila stihnúť, ale stále neviem kde presne a vlastne nikoho nepoznám. Mám teda prísť na poschodie s reštauráciami a začať mávať tou mojou zasadrovanou labou, ktorou mučím klávesnicu?
0 0
brm brm

brm je offline (nepripojený) brm

živnostník
beba, jasné
0 0
endrju endrju

endrju je offline (nepripojený) endrju

Beba
stále neviem kde presne a vlastne nikoho nepoznám. Mám teda prísť na poschodie s reštauráciami a začať mávať tou mojou zasadrovanou labou, ktorou mučím klávesnicu?
Príď a mávaj. Zamávame Ti aj my.

Okrem toho Ti poradím

Pozri si fotky z Krahúl, husaciny alebo predvianočného stretka.
Na fotkách nájdeš Richarda, Mušku, Aldu, Jozefa, Bepa, Babenko1, Evinu, accad, luebchenko, liba2, moju maličkosť a ešte mnoho ďalších Poraďákov z Bratislavy a bližšieho či vzdialenejšieho okolia, ktorí sa pravidelne zúčastňujú prvých piatkov.
Bude sa Ti ľahšie orientovať.

Okrem toho, ukecanú veselú kopu Poraďákov rozpoznáš v každej krčme na veľkú diaľku.
0 0
Beba Beba

Beba je offline (nepripojený) Beba

endrju
Príď a mávaj. Zamávame Ti aj my.

Okrem toho Ti poradím

Pozri si fotky z Krahúl, husaciny alebo predvianočného stretka.
Na fotkách nájdeš Richarda, Mušku, Aldu, Jozefa, Bepa, Babenko1, Evinu, accad, luebchenko, liba2, moju maličkosť a ešte mnoho ďalších Poraďákov z Bratislavy a bližšieho či vzdialenejšieho okolia, ktorí sa pravidelne zúčastňujú prvých piatkov.
Bude sa Ti ľahšie orientovať.

Okrem toho, ukecanú veselú kopu Poraďákov rozpoznáš v každej krčme na veľkú diaľku.
Hahaha, to si ich asi vytlačím a budem porovnávať, ak natrafím na rozkokošenú skupinu ľudkov, alebo prídem a poviem " hej ty človiečik, si poraďák?"
Mám návrh: ak zbadáte okuliarnatú - aj tak slepú, korpulentnejšiu ženskú v " ešte strednom" veku, nesmelo sa potulujúcu po Auparku okolo občerstvení, skúste na mňa zavolať. Nemám pamäť na tváre , tak neviem, či fotky pomôžu, aj keď si ich závistlivo pozerám. Ak mi osud do toho nič nevloží, prídem. O koľkej a kam?
0 0
brm brm

brm je offline (nepripojený) brm

živnostník
beba, my sme všetky štíhle sedemnástky...
0 0
endrju endrju

endrju je offline (nepripojený) endrju

Doplním (bez irónie): "sympatické".
Nedá sa pomýliť podľa tejto charakteristiky.

Muška, začneme teda v Pierotovi alebo v číne?
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

Andrej, podľa všetkého v Číne - lebo Ľubka je nejako hladná. Ja som Bebe poslala SS-ku s moji tel. číslom, tak nás nájde ak príde.

Takže okrúhly stôl v Číne o 17.00, potom môžeme na pitie skočiť buď Robinson - tam si ešte s nami nebol , alebo naše staré známe.
0 0
Beba Beba

Beba je offline (nepripojený) Beba

Práve som rozhodla. Zajtra sa práca koná maximálne do 17,30 -
teším sa na Vás / keď sa teším nepodarí sa, takže... - dúfam, že ruka už stačila /
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

Beba, tešíme sa
Ak prídeš neskôr zavolaj a ja Ťa ponavigujem
0 0
Beba Beba

Beba je offline (nepripojený) Beba

Ok. Dohodnuté, len musím dobiť kredit. Mám izičko.
0 0
Ružena Ružena

Ružena je offline (nepripojený) Ružena

Už sa Fašang blíži.... čo tak prísť v maskách, nech je trocha srandy, aj keď uznám, že skrývať tú ,,kráááásu nevídanú,, teda naše maličkosti je predsa len škoda.. Teším sa na stretko...
0 0
liba2 liba2

liba2 je offline (nepripojený) liba2

Ja nesľubujem ale budem sa snažiť prísť.
0 0
babenko1 babenko1

babenko1 je offline (nepripojený) babenko1

Renata :-)
takže, kde je v auparku tá čína? ja by som si tiež dala chrumkavú kačičku a ako obvykle, ja zas prídem po 18 hod..
0 0
liba2 liba2

liba2 je offline (nepripojený) liba2

babenko1
takže, kde je v auparku tá čína? ja by som si tiež dala chrumkavú kačičku a ako obvykle, ja zas prídem po 18 hod..
Je to niekde od hlavného vchodu smerom rovno za nosom dozadu - teda ani vpravo ani vľavo... no dúfam že si ma pochopila.
0 0
babenko1 babenko1

babenko1 je offline (nepripojený) babenko1

Renata :-)
libuška .. za tou fontánou a tým výťahom?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať