Zavrieť

Porady

Zákaz predaja tabakových výrobkov cez internet (vodné fajky)

Zdravím,

chystal som sa cez eshop predávať vodné fajky, narazil som ale na nasledovný problém:

"V zmysle ustanovenia § 6 ods. 1 e) Zákona 377/2004 Z. z. o ochrane nefajčiarov a o zmene a doplnení niektorých zákonov, v znení neskorších právnych predpisov sa zakazuje predaj tabakových výrobkov formou zásielkového predaja."

Na Slovensku napriek tomu existuje viacero shopov čo predávajú vodné fajky, tabaky, tabakové výrobky atď. ...

Pravdepodobne je to ale nelegálne. Rozmýšľam, či sa tento zákon dá nejako obísť, nelegálne to robiť nechcem.

Tento zákon ma pravdupovediac dosť štve, v okolitých krajinách s podobnými vecami problém nemajú...

Ďakujem za rady
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    A.Pocs je offline (nepripojený) A.Pocs

    A.Pocs
    Je to dosť neaktuálne lebo teraz už nenájdete ani jeden slovenský online shop ktorý predáva tabak do vodných fajok, predávaju už len kamienky Shiazo. Tabak sa dá kúpiť už len cez české stránky na slovenských už nie.

    Zákaz predaja tabakových výrobkov cez internet (vodné fajky)

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.