Zavrieť

Porady

Politicka strana PORADA

Chodim na poradu celkom casto, ale zvacsa len citam. A ci uz tu alebo na inych portaloch, v spravach a asi uz takmer vsade vidim staznosti na politiku, hospodarenie s peniazmi, zivotnu situaciu na Slovensku... a tak ma napadlo, chodi sem plno inteligentnych ludi, tak preco nezalozit politicku stranu PORADA? je to len taka prvotna myslienka, ale verim, ze realizovatelna.

Moja predstava je, ze su tu ludia, ktori prichadzaju denne do kontaktu s velkym mnozstvom inych ludi, poznaju problemy bezneho zivota, su scitani... proste mame predpoklady konecne ponuknut v tejto krajine nieco nove a hlavne lepsie. Prestat zvysovat dane a ine poplatky, ale pracovat na znizeni nakladov (predrazene dialnice, rozne pochybne tendre...), ponuknut vacsiu dostupnost sluzieb online, zvysit prispevky pre tych, co to potrebuju a znizit pre tych, co to zneuzivaju. Mam plno napadov, ktore by sa mohli ujat.
Viem, ze do volieb je este daleko, ale ten cas by sa dal investovat do ucelenia myslienok, ako to bude vyzerat a ako budeme fungovat. Budem rad ak sa tu rozvinie plnohodnotna debata na tuto temu, pripadni zaujemci kontakt do sukromnej spravy


Posielam na kontakt porada.sk spravu o tejto teme, aby to nepovazovali za zneuzitie ich mena, ak by to tak bolo, nazov PORADA nepouzijeme
Usporiadat
Téma je uzavretá.
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
nevykorisťoval by som.
0 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

Toto je všetko také milé, aspon sa máme na čom zasmiať.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

jar88 Pozri príspevok
Myslím, že pracovať (nechať sa vykorisťovať) by bolo zakázané, ako prvé.
To by si dĺĺĺho neminištroval.
------------------------------------
Viď ako dopadol náš Pán na ministerstve práce.
Je síce odborník na odvody a podobne, vyzná sa v predpisoch, aj v zákonoch, chodí na poradu,
ale či nám vydrží sociálna pokladňa nevie.
----------------------------------------
Možno je v tom, že na naplnenie pokladní stačí zákon o plnení pokladní.
Neviem ale ja som sa učil- že kapitalizmus je vykorisťovanie človeka človekom...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Ja by som zobral funkciu policajného prezidenta...,ak by to bolo možnééé
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

Ja tak poskromnejšie by som si chcela už teraz zabeštelovať fleka upratovačky u nejakého pána budúceho ministra.
Budem zbierať pikošky a potom vydám knihu. Žiadna veľká zodpovednosť, jenom koště a oči na stopkách a potom Vám vybľabocem všetky tajomstvá .
1 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Stanislav 1975 Pozri príspevok
Neviem ale ja som sa učil- že kapitalizmus je vykorisťovanie človeka človekom...
A v socializme to bolo naopak
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

marjankaj Pozri príspevok
A v socializme to bolo naopak
Tak ja som sa to tak učil, však som z toho odpovedal za 1!!!
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Ja by som zobral funkciu policajného prezidenta...,ak by to bolo možnééé
Prosím ťa, Stanko, prenechaj toto radšej buchačovi , ty si vyhliadni iné.
1 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Stanislav 1975 Pozri príspevok
Tak ja som sa to tak učil, však som z toho odpovedal za 1!!!
A to si asi nedoštudoval, keď nepoznáš rozdiel medzi kapitalizmom a socializmom.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

A ja budem ministrom obrany (svojich osobných záujmov ). Budem si to, čo nahrabem, brániť do roztrhania tela (ale nie môjho).
2 0
aksas2 aksas2

aksas2 je offline (nepripojený) aksas2

Ja tak skromne, mne by stačil štátny tajomník, nebyť na očiach a mať kopec možností
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

misoft Pozri príspevok
A ja budem ministrom obrany (svojich osobných záujmov ). Budem si to, čo nahrabem, brániť do roztrhania tela (ale nie môjho).
Nemyslíš, že už je dávno pohrabané?
Čo by si chcel teraz hrabať, sneh?
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Neviem ale ja som sa učil- že kapitalizmus je vykorisťovanie človeka človekom...
No a teraz si to, čo ťa učili, porovnaj so skutočnosťou.
Dnes, na to aby si sa mohol nechať "riadne" vykorisťovať, musíš mať dobrého známeho, alebo aspoň dobrý kontakt, kadiaľ namazať to vykorisťovanie.
--------------------------------------------------------------------
Časy sa menia, ľudia zostávajú.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Všimli ste si, ako sa pozerajú naši noví politici?
---------------------------------------------
Od mladosti som bol odborník na pohľad z očí do očí. Dokonca mi stačí, ak vidím, ako sa niekto pozerá a viem, ako na tom je.
Stačilo mi vidieť spolužiaka pred tabuľou, nemusel povedať ani slovo a už som vedel (podľa jeho pohľadu) že bez gule si nesadne.
Tiež ten pohľad poznáte?
------------------------------------------------
Tí naši noví politici mi pripomínajú piatakov pred tabuľou.
Hlavne predseda parlamentu a minister soc. a rod. Jeden hľadá slová a slabiky, ktoré mu nechcú ísť na jazyk a ten druhý mi pripomína vracajúceho sa s päťkou do lavice.
---------------------------------------------------
Priznám sa, že veľa som od nich nečakal, ale to čo vidím, prekonalo moju predstavivosť aspoň päťnásobne.
Už budem voliť len tu vašu stranu (myslím stranu Porada), alebo tu kopurkovú. (aj v prípade, že tam budú samí analfabeti)
2 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
jar88 Pozri príspevok
Nemyslíš, že už je dávno pohrabané?
Čo by si chcel teraz hrabať, sneh?
...ani ten ...už bol svojho času tender vypísaný a schválený ...he ..."výhodný"...
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Neviem ale ja som sa učil- že kapitalizmus je vykorisťovanie človeka človekom...
"A v socializme to bolo presne naopak"
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...no keď sa už delia tie funkcie, tak ja scem byť ministerkou práce a sociálnych vecí....tmavšia pleť by povinne musela robiť a platiť odvody,inak ani cent...a nesvedomití tatkovia by chodili každý druhý týždeň bez gatí po vonku, aby si zapamatovali, že deti sa iba nerobia, ale aj chovajú....a ostatná svetlá pleť by síce tiež musela robiť povinne, ale mali by menšie dane, aby sa im refundovalo, čo doteraz vyhodili do menšín...to len tak na začiatok, ešte to nemám celé premyslené..ale domyslím to..oki?...
2 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

pepsikova Pozri príspevok
...no keď sa už delia tie funkcie, tak ja scem byť ministerkou práce a sociálnych vecí....tmavšia pleť by povinne musela robiť a platiť odvody,inak ani cent...a nesvedomití tatkovia by chodili každý druhý týždeň bez gatí po vonku, aby si zapamatovali, že deti sa iba nerobia, ale aj chovajú....a ostatná svetlá pleť by síce tiež musela robiť povinne, ale mali by menšie dane, aby sa im refundovalo, čo doteraz vyhodili do menšín...to len tak na začiatok, ešte to nemám celé premyslené..ale domyslím to..oki?...
Pepsi, o Tebe vo svojich pamätiach upratovačky písať nebudem, Ty sa mi už teraz páčiš ...
1 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

pavol54 Pozri príspevok
"A v socializme to bolo presne naopak"
Myslíš človekom človeka?...
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

pepsikova Pozri príspevok
...no keď sa už delia tie funkcie, tak ja scem byť ministerkou práce a sociálnych vecí....tmavšia pleť by povinne musela robiť a platiť odvody,inak ani cent...a nesvedomití tatkovia by chodili každý druhý týždeň bez gatí po vonku, aby si zapamatovali, že deti sa iba nerobia, ale aj chovajú....a ostatná svetlá pleť by síce tiež musela robiť povinne, ale mali by menšie dane, aby sa im refundovalo, čo doteraz vyhodili do menšín...to len tak na začiatok, ešte to nemám celé premyslené..ale domyslím to..oki?...
To budeš potom šéfkou gulagu, nie ministerkou.
Tak to ešte domysli.
Podľa možností aj to s tým ponižovaním bez gatí.
------------------------------------------------
Viem, že najjednoduchšie sa rozhoduje s palicou v ruke, ale ti múdrejší, to isté zvládnu slovom.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať