Zavrieť

Porady

Politicka strana PORADA

Chodim na poradu celkom casto, ale zvacsa len citam. A ci uz tu alebo na inych portaloch, v spravach a asi uz takmer vsade vidim staznosti na politiku, hospodarenie s peniazmi, zivotnu situaciu na Slovensku... a tak ma napadlo, chodi sem plno inteligentnych ludi, tak preco nezalozit politicku stranu PORADA? je to len taka prvotna myslienka, ale verim, ze realizovatelna.

Moja predstava je, ze su tu ludia, ktori prichadzaju denne do kontaktu s velkym mnozstvom inych ludi, poznaju problemy bezneho zivota, su scitani... proste mame predpoklady konecne ponuknut v tejto krajine nieco nove a hlavne lepsie. Prestat zvysovat dane a ine poplatky, ale pracovat na znizeni nakladov (predrazene dialnice, rozne pochybne tendre...), ponuknut vacsiu dostupnost sluzieb online, zvysit prispevky pre tych, co to potrebuju a znizit pre tych, co to zneuzivaju. Mam plno napadov, ktore by sa mohli ujat.
Viem, ze do volieb je este daleko, ale ten cas by sa dal investovat do ucelenia myslienok, ako to bude vyzerat a ako budeme fungovat. Budem rad ak sa tu rozvinie plnohodnotna debata na tuto temu, pripadni zaujemci kontakt do sukromnej spravy


Posielam na kontakt porada.sk spravu o tejto teme, aby to nepovazovali za zneuzitie ich mena, ak by to tak bolo, nazov PORADA nepouzijeme
Usporiadat
Téma je uzavretá.
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

pepsikova Pozri príspevok
...no keď sa už delia tie funkcie, tak ja scem byť ministerkou práce a sociálnych vecí....tmavšia pleť by povinne musela robiť a platiť odvody,inak ani cent...a nesvedomití tatkovia by chodili každý druhý týždeň bez gatí po vonku, aby si zapamatovali, že deti sa iba nerobia, ale aj chovajú....a ostatná svetlá pleť by síce tiež musela robiť povinne, ale mali by menšie dane, aby sa im refundovalo, čo doteraz vyhodili do menšín...to len tak na začiatok, ešte to nemám celé premyslené..ale domyslím to..oki?...
Doplním robiť nikto nemusí, len nech si platí dôchodkové a zdravotné poistenie každý sám a kto si neplatí ten musí ísť pracovať.
0 0
politika politika

politika je offline (nepripojený) politika

vidim, ze vsetci to zobrali vazne
no co, napad to bol, pri dobrej propagacii (silnych investoroch) by to mohlo mat uspech. zatial stale vedie Fico, to ludom vobec neprekaza o kolko penazi prisiel stat za jeho posobenia? ale toto ste asi rozoberali inde. este ma stve drahy benzin, este za slovenskych korun si pamatam, ked bol nad urovnou 40 a teraz znovu je tomu tak.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
jar88 Pozri príspevok
To budeš potom šéfkou gulagu, nie ministerkou.
Tak to ešte domysli.
Podľa možností aj to s tým ponižovaním bez gatí.
------------------------------------------------
Viem, že najjednoduchšie sa rozhoduje s palicou v ruke, ale ti múdrejší, to isté zvládnu slovom.
..

...ale čoby!..to si domyslia tí, ktorých sa to bude týkať, či budú chodiť bez gatí, alebo sa budú starať o decká...
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
pavol54 Pozri príspevok
Doplním robiť nikto nemusí, len nech si platí dôchodkové a zdravotné poistenie každý sám a kto si neplatí ten musí ísť pracovať.
A to bude platiť od nového roku? Kto nechce platiť odvody, tak sa zamestná a vyhne sa tomu?:
A bude to platiť aj na dane?
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
evina Pozri príspevok
Myslíš človekom človeka?...
A ty v tom nevidíš ten rozdiel?
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

marjankaj Pozri príspevok
A to bude platiť od nového roku? Kto nechce platiť odvody, tak sa zamestná a vyhne sa tomu?:
A bude to platiť aj na dane?
dane platiť musíš len zo zisku alebo z pridanej hodnoty, poistenie aj vtedy keď si stratový, najviac poteší ak musíš platiť za zamestnanca aj vtedy ak mu dáš "Ačko", ako som čítal, tak taký čo nič nerobil má vyšší dôchodok ako taký čo pracoval a prečo?
ja som netvrdil že sa má zamestnať ale pracovať.
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
pavol54 Pozri príspevok
dane platiť musíš len zo zisku alebo z pridanej hodnoty, poistenie aj vtedy keď si stratový, najviac poteší ak musíš platiť za zamestnanca aj vtedy ak mu dáš "Ačko", ako som čítal, tak taký čo nič nerobil má vyšší dôchodok ako taký čo pracoval a prečo?
ja som netvrdil že sa má zamestnať ale pracovať.
A prečo si teraz pripadám "prispatý"?
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

marjankaj Pozri príspevok
A prečo si teraz pripadám "prispatý"?
Neviem, aj ty?
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

pavol54 Pozri príspevok
Neviem, aj ty?
No vy ste boli vždy tak trošku, jemne povedané "prispatí"
S tým už na staré kolená nič nenarobíte.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať