Zavrieť

Porady

Nero 10

ahoj,
potrebovala by som poradiť. Zakúpila som si Nero 10 a ked som si ho inštalovala do PC nedalo mi volbu jazyka. Nainštaloval sa v AN. Viem že sa dá urobiť aj inštalácia do češtiny, no neviem ako na to. V PC mám Win. vista a neviem či to nebude tým, že slovenčina na Nere nieje a kedže mám nastavený slov. jazyk, tak sa to automaticky uložilo v anglickom jazyku. Našla som len manuály v češtine, ale prosím poradiť, ako sa dá priamo v Nere zmeniť jazyk na český. Ďakujem
Usporiadat
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Skús stiahnuť toto:
2 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
daja106 daja106

daja106 je offline (nepripojený) daja106

stiahla som...čo teraz???
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Pretože je to zbalené v RARe, tak si to "rozbaľ" do nejakého voľného adresára(napr. v TotalCommanderi vysvietením súboru *.rar a klinkutím hore na ikonku dekomprimácie - krabička s vychádzajúcou zelenou šípkou) a potom len v tomto rozbalenom nájsť *.exe (môže mať aj názov Setup.exe). Malo by to potom nainštalovať češtinu, prípadne to pridá jazykový balík, ktorý potom Nero bude schopný identifikovať a ponúkne možnosť zmeny jazyka.
0 0
daja106 daja106

daja106 je offline (nepripojený) daja106

Rozbalila som, ale su tma dva priecinky v jednom su subory s koncovkou nls, alebo xml. ani jeden nieje exe. A v druhom su dva a oba maju kocovky:.exe.mui. Nieje tu nikde normalmalny exe subor.
0 0
daja106 daja106

daja106 je offline (nepripojený) daja106

Skopirovala som vsetky subory do program files NERO 10, a do cestiny mi dalo len nero smart start a pomocnika, vsetky ostatne programy zostali v anglictine. Ale napisalo mi to pri dvoch suboroch, ze sa nedaju prepisat, vraj potrebujem povolenie. Predpokladam, ze tam je cely problem. Daaka rada ako ich aj napriek tomuto zmenit?
0 0
Vlado40 Vlado40

Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

Máš Vistu a tak všetko musíš robiť ako správca ,to povolenie potrebuješ.Alebo si tie súbory skopíruj-prepíš v núdzovom režime.
0 0
daja106 daja106

daja106 je offline (nepripojený) daja106

ako sa dostanemdo nudzoveho rezimu?
0 0
tibor. tibor.

tibor. je offline (nepripojený) tibor.

99% ludi co ma nera ho aj tak nevie vyuzit. uplne staci aj starsia verzia - ktora je c slovencine.
osobne vsetky sw v cestine ignorujem.
ked idem niekomu pomoct s pc a vidim windows v cestine tak sa otocim a odidem.
ked niekto kupi sw v cestine tak je to smutne... je vela alternativ.
0 0
daja106 daja106

daja106 je offline (nepripojený) daja106

..niekomu sa hovorí, ked rozumie v anglickom jazyku, ja teda nie, a nehambím sa za to....mám 53 rokov a v škole angličtina nebola... sorry...ale mne sa dá dobre pracovať, len vtedy, keď tomu rozumiem a dokážem ten soft aj využívať, a že ho budem využívať, tak to si píš, inak by som ho nekupovala
0 0
Vlado40 Vlado40

Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

daja106 Pozri príspevok
ako sa dostanemdo nudzoveho rezimu?
Reštartuj PC a pri úvodnej obrazovke parkrát stlač F8 a potom si z ponuky vyber safe mode.
0 0
viktorviktor viktorviktor

viktorviktor je offline (nepripojený) viktorviktor

kukni sem
http://jnp.zive.cz/jazyk-v-nero-10-multimedia
0 0
daja106 daja106

daja106 je offline (nepripojený) daja106

ano to som už našla a preto som myslela že tam je ten problém, že mám Win v slovenčine a preto sa mi nainštaloval v angliskom jazyku. Či by sa nedal Nero odinštalovať, nastaviť češtinu v jazykoch a potom ho znova nainštalovať????
0 0
daja106 daja106

daja106 je offline (nepripojený) daja106

urobila som to, ale nepomohlo, nejde to ....asi z toho nič nebude, však?
0 0
viktorviktor viktorviktor

viktorviktor je offline (nepripojený) viktorviktor

máš tam Nero ControlCenter, tam by to malo ísť zmeniť, alebo skús vyhľadať uloženie jazyka v tvojom nere a tam vložiť ten stiahnutý český

subory s koncovkou nls, alebo xml vlož do každého nera -burnig,star, expres ......atd

voľakedy na oficiálnej stránke Nera boli súbory na odinštalovanie nera
Naposledy upravil viktorviktor : 25.12.10 at 21:21
0 0
daja106 daja106

daja106 je offline (nepripojený) daja106

Nero control center tam nieje, nejde ani uložiť ten stiahnutý. išlo to iba na tej úvodnej stránke
0 0
viktorviktor viktorviktor

viktorviktor je offline (nepripojený) viktorviktor

Nero ControlCenter by tam mal byť, odtiaľ sa dá aktualizovať program a meniť veci v nere. je dobre sa registrovať pri oficiálnej verzii

podľa oficiálnej stránky http://www.nero.com/eng/support-nero...ub&t=Nero%2010

Ako môžem zmeniť jazyk, v Nero Multimediálne Suite 10?
V porovnaní so staršími verziami Nero, nie je možné určiť jazyk počas inštalačného procesu s Nero Multimediálne Suite 10. Nero 10 bude inštalovať v rovnakom jazyku aký je použitý pre operačný systém.

odinštalovať nero 10 asi nie je potrebné pretože už verzia nero 9 obsahuje inštalátor ktorý umožňuje spoluprácu s10, i keď všetko je možné, rovnaké čísla nebudú spolupracovať
0 0
daja106 daja106

daja106 je offline (nepripojený) daja106

zaregistrovala som sa, aj som ich prosila o pomoc, no neprišla, a až potom som sa obrátila sem...asi s tým nič nenarobím....takže veľmi pekne ďakujem všetkým, ktorí sa mi snažili pomôcť, vážim si to...prajem veľa úspechov do nového roku...
0 0
Juraj Tlach Juraj Tlach

Juraj Tlach je offline (nepripojený) Juraj Tlach

človek
daja106 Pozri príspevok
ahoj,
potrebovala by som poradiť. Zakúpila som si Nero 10 a ked som si ho inštalovala do PC nedalo mi volbu jazyka. Nainštaloval sa v AN. Viem že sa dá urobiť aj inštalácia do češtiny, no neviem ako na to. V PC mám Win. vista a neviem či to nebude tým, že slovenčina na Nere nieje a kedže mám nastavený slov. jazyk, tak sa to automaticky uložilo v anglickom jazyku. Našla som len manuály v češtine, ale prosím poradiť, ako sa dá priamo v Nere zmeniť jazyk na český. Ďakujem
Ahoj.už sa ti to podarilo s tým nerom?mohol by som ti pomôcť...
0 0
daja106 daja106

daja106 je offline (nepripojený) daja106

ahoj, ďakujem že si zareagoval....nie neporadila som si s tým, mám to v angličtine a dosť sa natrápim aby som tomu porozumela, kedže po anglicky mi to nejde...budem rada ak by si bol ochotný mi pomôcť...
0 0
Vlado40 Vlado40

Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

Skúsila si to cez nero control center?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať