Zavrieť

Porady

Nero 10

ahoj,
potrebovala by som poradiť. Zakúpila som si Nero 10 a ked som si ho inštalovala do PC nedalo mi volbu jazyka. Nainštaloval sa v AN. Viem že sa dá urobiť aj inštalácia do češtiny, no neviem ako na to. V PC mám Win. vista a neviem či to nebude tým, že slovenčina na Nere nieje a kedže mám nastavený slov. jazyk, tak sa to automaticky uložilo v anglickom jazyku. Našla som len manuály v češtine, ale prosím poradiť, ako sa dá priamo v Nere zmeniť jazyk na český. Ďakujem
Usporiadat
daja106 daja106

daja106 je offline (nepripojený) daja106

vo Viste control center nieje
0 0
Vlado40 Vlado40

Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

Čo má OS s Nerom.Myslím Nero control center ,alebo tak sa nejako sa nazýva časť nera kde sa vkladajú aj sériové čísla na napr.mp3PRO Plug-In ... a tam je aj voľba jazyka.To je súčasťou Nera nie windows.
Ale zmenu jazyka ponúka iba verzia Nero multilanguage pack ak sa nemýlim.
http://ftp6.nero.com/user_guides/ner...nter_en-US.pdf
Naposledy upravil Vlado40 : 19.02.11 at 21:16
0 0
Juraj Tlach Juraj Tlach

Juraj Tlach je offline (nepripojený) Juraj Tlach

človek
daja106 Pozri príspevok
ahoj,
potrebovala by som poradiť. Zakúpila som si Nero 10 a ked som si ho inštalovala do PC nedalo mi volbu jazyka. Nainštaloval sa v AN. Viem že sa dá urobiť aj inštalácia do češtiny, no neviem ako na to. V PC mám Win. vista a neviem či to nebude tým, že slovenčina na Nere nieje a kedže mám nastavený slov. jazyk, tak sa to automaticky uložilo v anglickom jazyku. Našla som len manuály v češtine, ale prosím poradiť, ako sa dá priamo v Nere zmeniť jazyk na český. Ďakujem
Ahoj.Môžem ti pomôcť, ale tu sa mi to zdá zdĺhavé.v kontaktných informáciách nájdeš spôsob, ako sa so mnou spojiť.Tak sa môžeš spýtať priamo, čo ti nepôjde alebo čomu nebudeš rozumieť.pravda je, že program sám o sebe slovenčinu nepodporuje, čiže po inštalácii v neznámych OS púšťa angličtinu.Už to tu bolo povedané.Stačí prepísať anglické súbory českými, program ich dokonca sám obsahuje, a je to.Sám ho používam v českom jazyku.
2 0
daja106 daja106

daja106 je offline (nepripojený) daja106

prepáč, nemohla som hned reagovať...v control center namám na výber jazyk, bol iba na začiatku inštalácie ak sa spustí Linux, tam bola volba jazyka..a vôbec neviem ako prepísať súbory na české
0 0
daja106 daja106

daja106 je offline (nepripojený) daja106

poslala som žiadosť na skype - daja106, možno by si ma to týmto spôsobom najako navigoval
0 0
daja106 daja106

daja106 je offline (nepripojený) daja106

Dobrý deň, chcem týmto oznámiť, že môj problém s Nerom je vyriešený , beží mi v jazyku českom,a konečne môžem pracovať bez problémov za čo vďačím Jurajovi Tlachovi, ktorý so mnou trávil kopec hodín, až dovtedy, kým tento môj problém nevyriešil. Je veľmi ochotný, milý a trpezlivý. Všimla som si , že na Porade za zaregistroval v deň, kedy začal riešiť môjho Nera a vyriešil, takže si myslím, že Porada získala dobrého odborníka. Právom mu patrí moja veľká vďaka. Všetkým prajem pekný deň....
2 0
jakro jakro

jakro je offline (nepripojený) jakro

čeština
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

jakro Pozri príspevok
čeština
Ak máš podobný problém, ako už bol diskutované v inej téme, stačí do tej témy napísať nový príspevok. Nemusíš zadávať novú tému. Tvoju tému som pripojil k pôvodnej téme. Dúfam, že ti či najskôr poradia.

A čítal si už túto tému celú? Nenašiel si tam odpoveď na tvoj problém?
0 0
Juraj Tlach Juraj Tlach

Juraj Tlach je offline (nepripojený) Juraj Tlach

človek
jakro Pozri príspevok
čeština
Ahoj. Zmeň jazyk v OS. Manuálne V Nere 10 sa mi nepodarilo zmeniť jazyk BacitUp, Vision a Mediahub. Na tieto tri je nutné zmeniť jazyk operačného systému. Ostatok ide v pohode v češtine.
0 0
jakro jakro

jakro je offline (nepripojený) jakro

Zdravím, zmenu OS miestnom nastavení som zmenil na čeština/Česká republika a nepomohlo, multilanguage pack nemôžem použit,aspoň som nenašiel, neboť vlastním OS wn XP Home
0 0
Juraj Tlach Juraj Tlach

Juraj Tlach je offline (nepripojený) Juraj Tlach

človek
jakro Pozri príspevok
Zdravím, zmenu OS miestnom nastavení som zmenil na čeština/Česká republika a nepomohlo, multilanguage pack nemôžem použit,aspoň som nenašiel, neboť vlastním OS wn XP Home
ale to predsa nevadí.Jazyk sa dá nainštalovať.Potreboval by som ale nejaké informácie, aký sp máš, či je to anglický alebo slovenský...potom uvidíme.
0 0
jakro jakro

jakro je offline (nepripojený) jakro

Pozdravuj, až teraz som sa dostal k téme. Mám Win XP Home
a SP3 Slovak. A chcel som sa opýtať Juraj, šlo by to riešiť cez SKYPE - revver-i.Ďakujem
0 0
Juraj Tlach Juraj Tlach

Juraj Tlach je offline (nepripojený) Juraj Tlach

človek
jakro Pozri príspevok
Pozdravuj, až teraz som sa dostal k téme. Mám Win XP Home
a SP3 Slovak. A chcel som sa opýtať Juraj, šlo by to riešiť cez SKYPE - revver-i.Ďakujem
Home edície sú také, ktoré majú napr.jednotný balík OS anglický a na ten sa inštalujú jednotlivé LIP jazyky.Sú to malé súbory.Ovšem, ak je zmluva tej či tej krajiny, je OS preložený celý.Čiže nie je anglicky, ale napr.korejský, český a pod.Slovenský je takťiež poslovenčená angličtina.MUI paky sú pre OS profesionál.A sú to veľké súbory, je to vlastne zmena OS na ten či ten jazyk.Z tohto vyplýva, že čeština nie je možná.Jedine originál OS Český.Alebo update na novšiu verziu systému win.Asi tak.
0 0
jakro jakro

jakro je offline (nepripojený) jakro

K tomuto som dospel, po dlhšom bádaní na internetu, mám OS poslovenčená angličtina tak že sa NERO 10 inštaluje po anglicky.
Robím pokusy české súbory napr. ...CZ.xml na ...US.xml, je to ale časovo náročné o výsledku budem informovať.
0 0
Juraj Tlach Juraj Tlach

Juraj Tlach je offline (nepripojený) Juraj Tlach

človek
jakro Pozri príspevok
K tomuto som dospel, po dlhšom bádaní na internetu, mám OS poslovenčená angličtina tak že sa NERO 10 inštaluje po anglicky.
Robím pokusy české súbory napr. ...CZ.xml na ...US.xml, je to ale časovo náročné o výsledku budem informovať.
Výsledok som už písal vyššie, nepodarilo sa mi preložiť Vision, Mediahub a BackItUp.Možno budeš úspešnejší.
0 0
Juraj Tlach Juraj Tlach

Juraj Tlach je offline (nepripojený) Juraj Tlach

človek
Jedine použiť staršiu verziu, kde sa jazyk jednoducho nastaví pri inštalácii - Nero 9 a staršie. Nero desať sa líši tým, že sa to pokúsili naskladať do pár aplikácii, napr.foto a showtime atď. nahradili mediahub, čo sa aspoň pre mňa pracuje s tým horšie a vlastne to už ani nepoužívam.Myslím si, že deviatka je na to lepšie.
0 0
CORODBA27 CORODBA27

CORODBA27 je offline (nepripojený) CORODBA27

Zdravím. Vidím že sa Vám podarilo vyriešiť jazyk na NERO 1O. Aj ja mám ten istý problém, viete mi poradiť? Ďakujem vopred.
0 0
qwertzo qwertzo

qwertzo je offline (nepripojený) qwertzo

Odinstaluj nero , chod do ovladacich panelov vyber miestne jazykove nastavenia a v zalozke miestne nastavenia vyber vsade cestina to sprav aj v zalozke upresnit. Bude chcet reset PC resetuj a spusti instalaciu. Jeden z tychto nastaveni ma vplyv aj na nero 10. Pretoze sa zial nero dal cestou ze si zisti jazyk podla systemovych nastaveni co je zial blbost Cestinu volim preto lebo neviem ci nero 10 ma aj slovencinu. Ak nastavite slovencinu a nero tu slovencinu nema vyberie default jazyk anglicky.
0 0
Juraj Tlach Juraj Tlach

Juraj Tlach je offline (nepripojený) Juraj Tlach

človek
qwertzo Pozri príspevok
Odinstaluj nero , chod do ovladacich panelov vyber miestne jazykove nastavenia a v zalozke miestne nastavenia vyber vsade cestina to sprav aj v zalozke upresnit. Bude chcet reset PC resetuj a spusti instalaciu. Jeden z tychto nastaveni ma vplyv aj na nero 10. Pretoze sa zial nero dal cestou ze si zisti jazyk podla systemovych nastaveni co je zial blbost Cestinu volim preto lebo neviem ci nero 10 ma aj slovencinu. Ak nastavite slovencinu a nero tu slovencinu nema vyberie default jazyk anglicky.
Nič neodinštaluvávaj. Len zmeň jazyk.
0 0
Juraj Tlach Juraj Tlach

Juraj Tlach je offline (nepripojený) Juraj Tlach

človek
Po inštalácii nero 10 jazykové balíky nainštaluje všetky. Ide len v akom jazykovom systéme sa spustí. Niečo sa dá použiť, ale nie na všetky Nero-programy. S akou súčasťou chceš pracovať ty?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať