Zavrieť

Porady

Usporiadat
Téma je uzavretá.
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Tibor, ale ty si napísal, že máš doma sporáky, nie horáky. Preto ťa Oliwa "podpichla" ...
0 0
Heni Heni

Heni je offline (nepripojený) Heni

Albert Lamberty Pozri príspevok
parky zjedol,sporak nevypol..vraj.
zistili to spolubyvajuci 31-ho.
....
to uz asi nezistim..
myslím, že ak by ti toľko dní horel oheň na plynovom sporáku, tak by si to zistil aj na digestore... (teda, ak ho nad sporákom máš)
ak by 9 dní horel oheň, alebo teda sálalo teplo priamo naň, určite by musel byť nejak "postihnutý", mal by byť síce ohňovzdorný, ale nemyslím, že by sa na ňom také dlhodobé opaľovanie nepodpísalo... možno nejak očmudený alebo trochu zdeformovaný a pod....
tak by si snáď mohol zistiť, či ten horák skutočne horel 9 dní, alebo ťa len "lakovali"
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Chobot Pozri príspevok
Však tiež 4, ale niekedy, ak sa varí väčší obed, tak šlapú všetky...

Ešteže trúba je elektrická.
...a to na Miletičke ??? ..
...hm , len 4 ......alebo všetky ...

Lebo u nás okolo stanice v Petrovom sade ...
0 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Je to prinajmenšom nepochopiteľné..........aby horák horel toľko dní a nič sa neprihodilo........
Myslím, že môžeš ďakovať za to, že všetko dopadlo O.K......... Tie " drobné " za plyn snáď priateľ zaplatí. Do budúcnosti mu daj výstrahu, že nesmie zapínať sporák, resp. mu nedaj kľúče.
5 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

čo keď mu po uvarení párkov zostala zima tak si zakúril ja to tiež tak robievam v čase keď sa ešte nekúri a je mi ráno zimka dokonca keď sme kupovali sporák tak moj chlap pred predavačom zahlásil "samozrejme že vrch plynový ako by sme ti zakúrili" predavač bol z toho
0 0
peterkos2 peterkos2

peterkos2 je offline (nepripojený) peterkos2

Ak tam nebol prísun kyslíku,ktorý je potrebný na horenie-čiže uzatvorená miestnosť,tak by ten horák horel obmedzený čas,určite nie 9 dní.Keď sa kyslík spotrebuje,oheň zhasne.Osobná skúsenosť
1 0
patrixo patrixo

patrixo je offline (nepripojený) patrixo

patrixo :)
ty chces dajake drogy varit priznaj sa
0 0
Albert Lamberty Albert Lamberty

Albert Lamberty je offline (nepripojený) Albert Lamberty

hej,a veľa
0 0
Albert Lamberty Albert Lamberty

Albert Lamberty je offline (nepripojený) Albert Lamberty

na digestore by to vidiet nebolo,oheň bol slabucky..vraj..ja som to nevidela..a do bytu neaky ten prisun kyslika stale je,takze to mozne fakt bolo.horak je jemne poznaceny
0 0
Albert Lamberty Albert Lamberty

Albert Lamberty je offline (nepripojený) Albert Lamberty

parky na prach vraj slapu
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať