Zavrieť

Porady

pripojenie k internetu

Dobry den,
prosim vas vedel by mi niekto poradit mam wifi, nainstalovane ovladace, klikla som si na bezdratove pripojenie k sieti, vybrala som polozku ktora zodpovedala mojej siete a vlozila kod. ale ukazuje mi ze to len nacitava sitovu adresu a caka az bude siet pripravena. Dakujem

Michaela
Usporiadat
Vlado40 Vlado40

Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

Skús to prepojiť sieťovým káblom ak je to možné či ide internet po kábli.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
misela71 misela71

misela71 je offline (nepripojený) misela71

nemam kablovy internet ale wifi bezdr. pripojenie
0 0
Vlado40 Vlado40

Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

Od koho ,akým spôsobom ,modem do USB ...
0 0
misela71 misela71

misela71 je offline (nepripojený) misela71

bbox nema usb, bouygues telecom inak som v zahranici
0 0
tranzistor20 tranzistor20

tranzistor20 je offline (nepripojený) tranzistor20

Nieje mozne zeby si na tom AP ci wifi routri mala vypnute DHCP ? skus si IP nastavit manualne .....
0 0
misela71 misela71

misela71 je offline (nepripojený) misela71

skusala som si dat do run dhcp client ale vyslo mi len prazdne okno
0 0
tranzistor20 tranzistor20

tranzistor20 je offline (nepripojený) tranzistor20

Skus toto http://www.howto.sk/content/zmena-ip-adresy a daj vediet ako to dopadlo....
0 0
misela71 misela71

misela71 je offline (nepripojený) misela71

vypisalo mi to za nemoze najst uvedenu cestu
0 0
Vlado40 Vlado40

Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

Nepoznám to ,ale skús si na chvíľu vypnúť firewall ak je v menu.
0 0
tranzistor20 tranzistor20

tranzistor20 je offline (nepripojený) tranzistor20

v ktorom kroku ti to vypisalo ? ...vlado, firewallom to nemoze byt .... ona ma problem s pridelenim ip a to ide na uplne inej vrstve
0 0
misela71 misela71

misela71 je offline (nepripojený) misela71

v tom prvom kroku pri odstraneni ip adresy. asi to bude tou ip adresou lebo ked mi vypisalo omezeni nebo zadne pripojeni klikla som si na tu bunku pre opravu a nasledne mi vypisalo ze nejde dokoncit obnovovani adresy IP
0 0
tranzistor20 tranzistor20

tranzistor20 je offline (nepripojený) tranzistor20

Oki...uz je mi to jasnejsie ... vies ten prvy krok mal uvolnit pridelene IP ..ale ty si ziadnu IP pridelenu nemala.... takze teraz si znova otvor start > run > napis cmd > potom arp -d. Potom otvor ovladaci panel > centrum sieti a spravovat sietove pripojenia. Klikni pravym tlacitkom na bezdrotove pripojenie k sieti a zvol "disable" alebo "vypnut" ...neviem v akom jazyku to mas. Potom znova tak isto akurat ze zvolis "zapnut" alebo enable. Potom sa daj pripojit k sieti a daj vediet ci ta pripojilo... Ak nie tak skus niekoho zavolat s dalsim notebookom co by sa vyskusal pripojit s tvojim heslom....ze ci jemu to pojde...aby sme vedeli vylucit ze to nieje tym BBOX -om...
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

to tranzistor20:
BBOX je klasický sieťový modem s Wifi http://www.bbox.bouyguestelecom.fr/a...ents-bbox.html a môže byť problém aj v tom, že nemá v modeme nastavenú MAC adresu notebooku. mne sa to tiež stalo na D-linku pred rokom - mal som desktop + NB a nastavený filter na MAC v D-linku. keď sme kúpili nový netbook, tiež som sa divil prečo nejde pripojiť do mojej wifi siete - musel som MAC netbooku pridať do zoznamu v D-linku a potom to šlapalo
pozri moj príspevok č.17:http://www.porada.sk/t124477-wifi-na-notebook.html
Naposledy upravil srska : 10.01.11 at 09:42
1 0
tranzistor20 tranzistor20

tranzistor20 je offline (nepripojený) tranzistor20

mna to uz tiez napadlo... len ja mam pocit ze oni maju novy ten bbox a ze na jednom notebooku im to ide a na druhom nie ... preto som to tu nespominal...
0 0
misela71 misela71

misela71 je offline (nepripojený) misela71

cez cmd _ipconfig/all mi mi vypisalo ze DHCP povolen ale pri adrese IP nemam nic len nuly????? nemoze byt to problem?
0 0
misela71 misela71

misela71 je offline (nepripojený) misela71

neuverite!!!!!! problem vyrieseny skusila som najskor vypnut firewall nepomohlo a potom som odinstalovala antivirus a funguje internet!!!!!! v com mohol byt problem s antivirusom? dakujem vam velmi pekne za pomoc
0 0
Vlado40 Vlado40

Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

Ak to bol antivýrus ,ktorý kontroloval aj firewall ,tak nepovolil spojenie.Antivýrus si nejaký nainštaluj napr. AVAST5 free.

http://tahaj.sme.sk/software/824
0 0
mecky mecky

mecky je offline (nepripojený) mecky

misela71 Pozri príspevok
neuverite!!!!!! problem vyrieseny skusila som najskor vypnut firewall nepomohlo a potom som odinstalovala antivirus a funguje internet!!!!!! v com mohol byt problem s antivirusom? dakujem vam velmi pekne za pomoc
a co to bol za antivirus? ESS?
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Mám podozrenie, že asi to bol ESS, Avast a ostatné "normálne" to povolia.
0 0
tranzistor20 tranzistor20

tranzistor20 je offline (nepripojený) tranzistor20

no napriklad nod ma vlastny firewall...ked sa pripajam k jednemu klientovi cez vnc, musi ho vypnut... ale jemu aspon ide net...ale este som nepocul zeby blokoval pridelenie IP ... najlepsi antivirus je odpojit sa od internetu ... no hlavne ze sme vsetci zdravy...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať