Zavrieť

Porady

Tunis - Monastir ... ine oblasti

Piste prosim svoje skusenosti hlavne s lokalitou Monastir, jedna sa mi hlavne o plaz, kvalita cistota a podobne. Ale piste hocijake skusenosti s Tunisom a jeho plazami na pevnine. Dakujem
Usporiadat
Gapo Gapo

Gapo je offline (nepripojený) Gapo

Ja? Muž.
Nech je to v ktorejkoľvek lokalite, treba si hneď zaobstarať liek na "faraónovu pomstu". Ťavy na pláži a prípadne aj kone, občas niečo zanechajú po sebe a aj odpad z hotelov je vedený do mora a keď sa pritrafí priaznivá náhoda, zrýchlenému kroku neujdete.
0 0
foresterbig foresterbig

foresterbig je offline (nepripojený) foresterbig

Bol som v Magdii ako aj Souse 08-09 osobne si myslím že Souse je krajšie hlavne jej nová časť su tam nádherné pláže a hotely ktoré sú stavané pre nemecky hovoriacich klientov a v tomto duchu sa udržuje aj čistota a je to cítiť na luďoch preto je to kvalitnejšie ako Mahdia,kde v jej hystorickej časti bolo tolko špiny že som si niekedy myslel že sa tam vysypal nejaký mega kontajner z odpadkami.Pri každodenej prechádzke z hotela do mesta nebolo vzácnosťou vydieť potkana a to ako mŕtveho tak aj živého,mám ich nafotených.Taktiež more bolo po odlive plné trávy tzv.chaluchov a v nehotelových plážach tieto kvasili čo bol dosť nepríjemné.Na margo pytnej vody,po prýchode do hotela nás delegátka upozornila že je potrebné si kúpiť pytnú vodu a najlacnejšia je v hotelovom obchode.Keď sme tam boli asi druhý deň a po niekolkých jedlách v jedálni som sa pýtal kuchára s ktorým som sa skamarátil že z akej vody sú nápoje,polievky a čaj tak sa len pousmial a povedal že samozrejme z vodovodnej,tak po dopití bandasky sme prešli na vodovodnú a čuduj sa svete absolutne sme nemali žiadny zdravotny problém.
Apropo recenziam na webstránkach CK by som neprikladal žiadnu dôverihodnosť nakoľko si ich zvätša píšu sami.Opakujem jediné kvalitné recenzie najdete na http://www.holidaycheck.com/ alebo na http://www.tripadvisor.com/ jednoduchým skopírovaním nazvu hotela a následným vyselektovaním v danej krajine lebo názvy hotelov sa môžu opakovať aj na iných kontimentoch.Tam najdete ako haldy fotografii a vo frekventovaných hoteloch aj videa ktoré vám napovedia najviac a nie Orion a podobne tzv.recenzie.Štatný výber prajem.
Naposledy upravil foresterbig : 12.04.12 at 09:02
0 0
mafia10 mafia10

mafia10 je offline (nepripojený) mafia10

moja osobna skusenost... Tunisko uz nikdy viac. Strasny ludia, nechutny, spinavy...spinave mediny, arogantny ludia, kazdemu treba dat vsimne... nechutna dovolenka... ak ostanes v komplexe hotela tak fajn, aj more, aj personal...ak ale opustis brany hotela des a hruza
0 0
Mr.40 Mr.40

Mr.40 je offline (nepripojený) Mr.40

V Tunisku som bol 5krát (2x Sousse, Monastir, Djerba, Mahdia) a všade sa mi páčilo. Ide o to, či chceš na dovolenke oddychovať a spoznávať nové alebo len hľadať nedostatky a všetko ofrflať. Ja keď si vyberám dovolenku, prečítam si nejaké recenzie (ktoré nepokladám za rozhodujúce-čo človek, to iný názor), pozriem si fotky hotela a okolia, zistím možné výlety a potom sa rozhodnem. Čo sa týka Tuniska, súhlasím s marekom; a doporučujem aj 2-denný výlet - koloseum El Jem, skalné obydlia v Matmate, jazda v jeepoch aj na ťavách cez púšť, nádherná oáza v Chebike, prejazd soľným jazerom... a krásna čistá pláž s bielym jemným pieskom v Mahdii. Určite do Tuniska ešte niekedy pôjdem...
1 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Slovenské cestovky ponúkajú zájazd do zatvoreného hotela v Tunisku

http://tvnoviny.sk/sekcia/spravy/rad...v-tunisku.html
2 0
Lubaba Lubaba

Lubaba je offline (nepripojený) Lubaba

arizona Pozri príspevok
Slovenské cestovky ponúkajú zájazd do zatvoreného hotela v Tunisku


http://tvnoviny.sk/sekcia/spravy/rad...v-tunisku.html

ešte je v ponuke stále...Palm Inn


3 0
tutiola tutiola

tutiola je offline (nepripojený) tutiola

obyčajná pracujúca žena - už dôchodkyňa ...viac
Tak už sme z dovolenky doma a ako to dopadlo si môžete prečítať v blogu "Tunis - dovolenka 2012". Ešte chcem dodať, že pláž sme mali vždy čistú a upravenú. More bolo krásne, bez rias a krásne modré.
0 0
bromid bromid

bromid je offline (nepripojený) bromid

ahojte.
chcem sa spytat, ci sa oplati cestovat na dovolenku do tuniska. mam na mysli, hlavne koli nepokojom co boli v egypte a hlavne v susednej lybii. myslite, ze to neovpyvnilo sluzby alebo turisticky ruch? mam tak trochu obavy. sa mozrejme isli by sme 5* hotel all inclusive. dik za postrehy
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať