Zavrieť

Porady

Oberon

Učtuje niekto v Oberone?Ak ano ako sa dá zlikvidovať kurzový rozdiel v PD /mimo denník/aby mi faktúra nezostávala ako čiastočne uhradená.
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

Danielam je offline (nepripojený) Danielam

Danielam
bonka
ide o uctovanie v JU?
Ano ide o účtovanie v JU.Viem že sa tam kurzové rozdiely účtuju až na konci roka.Ale ja potrebujem ten kurzový rozdiel zlikvidovať mimo PD-aby som mala na faktúre zostáva uhradiť 0.Lebo keď mi tam zostane kurzový rozdiel tak majitel sa ma za každým spýta čo to tam je.Robila som v MRP a tam sa to dalo zlikvidovať mimo PD len do zoznamu úhrad.Na takéto niečo v Oberone nemožem prísť.

bonka je offline (nepripojený) bonka

bonka
Da sa to zlikvidovat takym sposobom, ze vojdes do knihy zavazkov alebo pohladavok, nastavis sa na fakturu a tak ako ked sa vykonava bezne uhrada cez moznosti si vyberies, ale potvrdis to ako nepenaznu operaciu, zadas si interny doklad a vykonas vysporiadanie. Zaroven sa to zapise ako nepenazna operacia do dennika. Ak mas este aj ine problemy je fajn pozriet cez pomocnik, kde si najdes rozne temy, ktore su celkom zrozumitelne popisane.

janka.mo je offline (nepripojený) janka.mo

som zacinajuca uctovnicka, momentalne na materskej dovolenke ...viac janka.mo
ahojte, viete mi niekto poradit, ako urobit zapocet faktury s dobropisom v oberone? dakujem

endrju je offline (nepripojený) endrju

endrju
janka.mo Pozri príspevok
ahojte, viete mi niekto poradit, ako urobit zapocet faktury s dobropisom v oberone? dakujem
Oberon síce neovládam, ale odporúčam Ti v rámci rozcvičky zadať Tvoju otázku aspoň 100 krát zakaždým v inej téme.
Do tejto chvíle si tak urobila iba 5 krát v rôznych témach. Čo chceš takýmto konaním dosiahnuť?
Naposledy upravil endrju : 18.12.07 at 17:22

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu. Melnick
Janka skúsila si si preštudovať pomocníka?

janka.mo je offline (nepripojený) janka.mo

som zacinajuca uctovnicka, momentalne na materskej dovolenke ...viac janka.mo
hladala som to tam, ale asi nespravne, ak mozes, tak mi prosim porad...

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin Richard
Janka,
tvoja otázka nesúvisí ani s touto témou ani s inými v ktorých si zadala otázku.

Založ si prosím novú tému s vhodným názvom, aby aj ostatní našli tento problém keď ho budú hľadať.

Tému uzatváram...

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.