Zavrieť

Porady

hľadám seriózneho spoločníka, prípadne ponúkam svoj "KNOW HOW"

Dobrý deň,

po dlhom uvažovaní som sa rozhodol- hľadám spoločníka, s ktorým by sme mohli zrealizovať môj podnikateľský zámer. Čomu sa venujem si môžete pozrieť na mojej webovej stránke visitandcollect.com
Myšlienka a zámer je originálny a čo sa týka perspektívy, tá tu určite je. Dôkazom toho je záujem o produkty z tohto predajného zariadenia počas skúšobnej prevádzky. Vývoj projektu ma stál už pomerne dosť veľa času a taktiež hlavne peňazí. Momentálne som v situácii, keď potrebujem dokončiť drobné úpravy na zariadeniach a tie následne umiestniť na predajné miesta. Taktiež jednám s jednou Belgickou firmou, ktorá sa zaoberá predajom suvenírov po celom svete o spolupráci. Potrebujú však vidieť hotový produkt- keby táto spolupráca vyšla, tak by bola návratnosť investície veľmi rýchla. Krok mi chyba k z realizovaniu môjho plánu a veľmi by ma mrzelo, keby to všetko malo stroskotať v tejto fáze.

V prípade otázok, či záujmu ma neváhajte kontaktovať.

Ďakujem.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Dantess Dantess

Dantess je offline (nepripojený) Dantess

Mladý podnikateľ, ktorý sa ešte len učí ako to vo svete chodí ...viac
bexar Pozri príspevok
Dobrý deň,

po dlhom uvažovaní som sa rozhodol- hľadám spoločníka, s ktorým by sme mohli zrealizovať môj podnikateľský zámer. Čomu sa venujem si môžete pozrieť na mojej webovej stránke visitandcollect.com
Myšlienka a zámer je originálny a čo sa týka perspektívy, tá tu určite je. Dôkazom toho je záujem o produkty z tohto predajného zariadenia počas skúšobnej prevádzky. Vývoj projektu ma stál už pomerne dosť veľa času a taktiež hlavne peňazí. Momentálne som v situácii, keď potrebujem dokončiť drobné úpravy na zariadeniach a tie následne umiestniť na predajné miesta. Taktiež jednám s jednou Belgickou firmou, ktorá sa zaoberá predajom suvenírov po celom svete o spolupráci. Potrebujú však vidieť hotový produkt- keby táto spolupráca vyšla, tak by bola návratnosť investície veľmi rýchla. Krok mi chyba k z realizovaniu môjho plánu a veľmi by ma mrzelo, keby to všetko malo stroskotať v tejto fáze.

V prípade otázok, či záujmu ma neváhajte kontaktovať.

Ďakujem.
Neviem či je ten nápad až taký originálny... niečo takéto som videl už dávno pred tým.

Čo tak skúsiť pôžičku z banky, alebo BIC ?
0 0
bexar bexar

bexar je offline (nepripojený) bexar

áno, automat samo osebe nie je uplná novinka. Sú take automaty, kde si človek vytlačí suvenír z centu...no sú tam dané väčšinou 4 motívy, ktoré nie je možne obmieňať. Taktiež existujú predajné, no ponúkajú maximalne 2 vzory a čo sa týka vizuálu, formy predaja , spracovania, som si istý že takýto na 100% neexistuje. Tu tá možnosť je a taktiež kvalita suveníru je o niečom inom. Taktiež možnosti využitia sú tu viaceré...

Čo sa týka banky- uvažoval som nad tou možnosťou, no bývam v rodičovskom dome a nemôžem si dovoliť ísť do takého veľkého rizika.

Ďakujem za príspevok
0 0
ivka70 ivka70

ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

bexar Pozri príspevok
Čo sa týka banky- uvažoval som nad tou možnosťou, no bývam v rodičovskom dome a nemôžem si dovoliť ísť do takého veľkého rizika.

Ďakujem za príspevok
mozno ale tato poznamka sa mi velmi paci, hlavne ak hladas potencialneho partnera
0 0
Dantess Dantess

Dantess je offline (nepripojený) Dantess

Mladý podnikateľ, ktorý sa ešte len učí ako to vo svete chodí ...viac
http://www.bic.sk/index.php

Možno ich zaujmeš
0 0
bexar bexar

bexar je offline (nepripojený) bexar

vďaka za odkaz...

ivka70- Ivka, možno je pre teba ta poznámka divná, no ako bezdomovec skončiť nechcem...potenciálny partner má možnosť si zvážiť ísť do toho, alebo nie. Riziko tu samozrejme je- keby nebolo, tak tú banku riešim, nemyslíš?
0 0
dragan.michal dragan.michal

dragan.michal je offline (nepripojený) dragan.michal

bexar Pozri príspevok
o ako bezdomovec skončiť nechcem...potenciálny partner má možnosť si zvážiť ísť do toho, alebo nie. Riziko tu samozrejme je- keby nebolo, tak tú banku riešim, nemyslíš?
Takže:
1. investora asi ťažko presvedčís, tým že mu povieš že máš možnosť zohnať peniaze ale nechces riskovať. Ak sa to tebe javí ako veľké riziko a predpokladáš možnosť skrachovania, tak myslíš, že investor Ti dá len tak šmahom ruky?

2. Investor nie je debil čo vráža do všetkého čo príde. Projekty si vyberá, tým že ide do rizikovej časti tak si ich vyberá veľmi detailne a jeho cieľom je na tom zarobiť a nie prerobiť.

3. Každý investor sa Ta najprv spýta, čo si zatiaľ dokázal bez penazi. Lebo zakladne veci mozes spravit aj bez potrebnej investicie, a investicia sluzi na to, aby si to robil lepsie. Ale nieco uz musis mat.

4. Investori sa nezaujimaju len o projekty ako samostatny prvok. Velmi dolezity prvok pri investovani je aj "osoba" ktora za tym stoji. A uprimne, u Teba by som zatial neinvestoval ani euro. lebo ani Ty sam neveris svojmu projektu, a mna by si tymto nepresvedcil. A to iste typijem, ze by bolo aj pri inych investoroch.
0 0
bexar bexar

bexar je offline (nepripojený) bexar

Michal, v niečom s tebou samozrejme súhlasím. No na svoju obhajobu len dodám, že ponúkam produkt, ktorý na Slovensku nie je a ani ja si nedovolím potvrdiť jeho 100% úspech. Počas jeho skúšky sa však záujem oň potvrdil. To je moja skúsenosť. Neviem či máš skúsenosť s vývojom dákeho nového zariadenia- mal som zhruba predstavu, čo to bude asi stáť- no až samotný vývoj ukázal že som sa mýlil a tá cena bola oveľa vyššia. To bol hlavný škrt cez môj rozpočet. Viem, žiaľ moja chyba, mal som s tým rátať.
Inak prípadného investora objektívne oboznámim so všetkými + , ale aj - ktoré by mohli ohroziť jeho investíciu. No to je na dlhšiu debatu. Bude len na ňom, ako sa rozhodne.
0 0
dragan.michal dragan.michal

dragan.michal je offline (nepripojený) dragan.michal

koľko Ti chýba?
0 0
padro padro

padro je offline (nepripojený) padro

majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac
bexar Pozri príspevok
Sú take automaty, kde si človek vytlačí suvenír z centu
prave tu mam pred sebou 2 take suveniry zo Slovinska .... tam to stalo 1 EURO + vyrazilo to na tvoju vlozenu 5centovku... z tvojho prispevku som pochopil ze to beries ako skor nevyhodu ze to razi na centovky, ty tam mas vlastne mince, ale mne sa prave ze pacilo to ze sa to vyrazilo na tu moju 5 centovku ... inak kazdy co sme tam boli tak sme si vyrazili 2-3 mince a pacilo sa nam to.... trosku mam obavu ako by to slo na slovensku, zda sa mi ze je tu mrtvo strasne malo turistov,... cize potencialnych zakaznikov.
0 0
padro padro

padro je offline (nepripojený) padro

majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac
inak suhlasim s ostatnymi takym pristupom toho investora tazko asi najdes (ak myslime praveho investora)... no a menej by som tam pouzival to "originalne"
0 0
Tristann Tristann

Tristann je offline (nepripojený) Tristann

Bexar, nedaj sa odradiť! Podľa mňa si sa dostal do situácie ako mnoho úspešných podnikateľov... len treba vytrvať a popasovať sa s tým... a tí úspešní takéto prekážky prekonajú.
Úplne chápem, že nemôžeš riskovať dom svojich rodičov - to by bolo veľmi nezodpovedné a vôbec to neberiem tak, že neveríš projektu.
Neviem podrobnosti a ja mám peniaze vo svojich projektoch ale len tak naslepo ti skúsim poradiť - tuším existujú nejaké fondy rizikového kapitálu, ktoré podporujú určité podnikateľské nápady... skús čo najviac možností ako získať peniaze a niektorý z nich sa hádam vydarí!
A skús sa o podporu obrátiť aj do zahraničia...
Resp. aj tuto na porade je to dobrá téma!
0 0
bexar bexar

bexar je offline (nepripojený) bexar

dakujem...taktiez uvazujem o zahranicnej podpore. Su firmy ktore sa dlhodobo venuju podobnym veciam, pokusim sa oslovit ich. Mozno ich to oslovi.

padro- aby si bol v obraze, pozri si odkaz na moju stranku ake zariadenia ponukam ja- keby si taky automat videl v Slovinsku a vedel ze nie je odomna, tak si urcite kupis aj suvenir z mojho automatu, o tom som presvedceny
0 0
Dantess Dantess

Dantess je offline (nepripojený) Dantess

Mladý podnikateľ, ktorý sa ešte len učí ako to vo svete chodí ...viac
Môžem sa niečo opýtať ? Na tom videu sú tvoje ruky a tvoj prototyp ? Ty si postavil ten 1. stroj ? Pretože ak áno, tak si fakt zaslúžiš investora, lebo tu na porade je 99,9999 ľudí len s nápadom, ale žiadnym projektom, no ak to je tvoja práca, tak klobúk dole. Do pošty som Ti poslal jednu cesku stranku, kde je možno väčšia šanca nájsť investora. Želám veľa šťastia v podnikaní
0 0
padro padro

padro je offline (nepripojený) padro

majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac
pozerali ste Den D na CT? ..odporucam.... myslim ze prilis sa to tu sustredi na automat, ale obavam sa ze mozno si vytvoril ferarri medzi automatmi, kym ostatni pouzivaju trabant, ale treba zistit preco su spokojni s tym trabantom (osobne si myslim ze by nemali problem dat si vyrobit nieco take ako mas ty, mozno ze sa mylim a nie je to lahke vyrobit)... tak ako v tom dni D ty sa sustredis na to ze mas nejaky produkt, lenze dolezite bude predat sa, im ide o peniaze cize aby tam ludia nahadzali co najviac penazi,... u teba to stoji 2 EURA, v tom slovinsku to bolo 1 EURO, je mi jasne ze preco je to u teba drahsie je to narocnejsie, lenze z pohladu mna ako zakaznika by som si asi vybral ten 1 EUROVY. Aj mne sa paci ferarri ale nekupim si ho... skor si myslim ze miesto vyvoja automatu si sa mal sustredit na umiestnenia uz existujucich strojov, osobne som nic proti tomu stroju nemal, skor naopak bola to sranda ked sme skumali ako to funguje
0 0
bexar bexar

bexar je offline (nepripojený) bexar

Dantess- ano, cely automat som si navrhol a dal do podoby v akej sa nachadza ja. Prave ten vyvoj a postupne vylepsovania ma stali viac nez som predpokladal. Celkovo mam vyrobenych 12 ks automatov, no len dva z nich su v 100 stave. Zvysnych 10 je hotovych na 70%. Inak dakujem za odkaz.

padro- len v skrtake rozdiel medzi automatom ktory si videl v slovinsku a mojim. Vyhoda toho v Slovinsku- cena 1EUR. Nevyhoda- dane tusim 4 vzory, ktore nie je mozne obmienat. Razba na jednej strane- nie moc kvalitna. Moj- Vyhoda - moznost vyberu zo 6 motivov. Motivy je mozne obmienat, cim su predajne moznosti automatu neobmedzene. Suvenir- objstranna vysoko kvalitna razba, moznost pouzitia ako klucenka, ci privesok. Nevyhoda- cena 2 EUR. Toto je rozdiel medzi mnou a konkurenciou. V tomto som originalny- aj ked mozno nie uplne. No dakujem za tvoje postrehy.
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
Ak nie si ochotný riskovať RD, akú záruku potom vieš ponuknú investorovi?

Len tak peniaze nikto nedá určite, budú chcieť niečim zaručiť.
0 0
profesional profesional

profesional je offline (nepripojený) profesional

Ak chcem robit veci lepsie, musim ich robit uplne inak. Ten kto ma pozna vie, ze ja a konvencne myslenie nejdeme prilis dohromady. ...viac
Bez ohladu na pripadnu unikatnost tvojho automatu sa obavam, ze tato tema je porusenim pravidiel porada.sk o reklame a inzercii a mala by byt zmazana.
0 0
padro padro

padro je offline (nepripojený) padro

majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac
profesional zas to neprehanaj s tou reklamou,... kazdy druhy prispevok od teba "to je reklama" ak tu je nejaky admin nech sa o to stara,... co si tu sudca?... podla mna je to zaujimava tema... inak ty chces tie automaty vyrabat alebo aj spravovat?... smerujem ku tomu ze je vela ludi co si myslia ze maju super vec,... zial z istych dovodov to nie je predajne a preto plany stroskotaju.
Naposledy upravil padro : 18.01.11 at 12:00
0 0
bexar bexar

bexar je offline (nepripojený) bexar

padro- automaty si vyrabam sam- to by som chcel aj nadalej. Automaty by som chcel hlavne prevadzkovat, no uvazujem aj nad predajom, popripade ich prenajmom- na rozne akcie, ktore trvaju len urcity cas...Ak to vyzera ako reklama, tak sa ospravedlnujem.
0 0
TSteinar TSteinar

TSteinar je offline (nepripojený) TSteinar

mne sa ten napad paci, mozno by som skusil navrhnut zlozitejsie navrhy, aby to zaujalo. mozno nejake srdiecka a draci su v pohode, ale skor by som skusil nejake hrady, zname budovy z danych miest...
a aka velka investicia by bola treba? tiez mam jeden napad na vyrobu automatu, skusim ta neskor kontaktovat, kedze sa v tom uz nejak vyznas a vymyslime spolupracu
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať