Zavrieť

Porady

hľadám seriózneho spoločníka, prípadne ponúkam svoj "KNOW HOW"

Dobrý deň,

po dlhom uvažovaní som sa rozhodol- hľadám spoločníka, s ktorým by sme mohli zrealizovať môj podnikateľský zámer. Čomu sa venujem si môžete pozrieť na mojej webovej stránke visitandcollect.com
Myšlienka a zámer je originálny a čo sa týka perspektívy, tá tu určite je. Dôkazom toho je záujem o produkty z tohto predajného zariadenia počas skúšobnej prevádzky. Vývoj projektu ma stál už pomerne dosť veľa času a taktiež hlavne peňazí. Momentálne som v situácii, keď potrebujem dokončiť drobné úpravy na zariadeniach a tie následne umiestniť na predajné miesta. Taktiež jednám s jednou Belgickou firmou, ktorá sa zaoberá predajom suvenírov po celom svete o spolupráci. Potrebujú však vidieť hotový produkt- keby táto spolupráca vyšla, tak by bola návratnosť investície veľmi rýchla. Krok mi chyba k z realizovaniu môjho plánu a veľmi by ma mrzelo, keby to všetko malo stroskotať v tejto fáze.

V prípade otázok, či záujmu ma neváhajte kontaktovať.

Ďakujem.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
bexar bexar

bexar je offline (nepripojený) bexar

tie srdiecka, draci, stastie, znamenia....- to je len taky doplnok. Samozrejme hlavne motivy su motivy miest, kde by sa zariadenie nachadzalo.
0 0
Rybar75 Rybar75

Rybar75 je offline (nepripojený) Rybar75

Bexar každopádne ti držím palce.

Páči sa mi tak nápad aj to, že Tvoja snaha nezostala iba v rovine "a dalo by sa toto, keby...", ale že si urobil aj krok ďalej. Vedel by som si predstaviť aj ďalšie vylepšenia tohto projektu a nové nápady k nemu no verím, že Ty to nevzdáš a postupne napriek akýmkoľvek prekážkam budeš projekt tlačiť k úspechu.

Nenechaj sa odradiť ani ľudskou závisťou a neprajnosťou. Stránku pre projekt máš tiež príjemnú.

Ešte raz, držím palce a želám Tebe i projektu úspech.

Pekný deň
0 0
bexar bexar

bexar je offline (nepripojený) bexar

velka vdaka
0 0
torrus torrus

torrus je offline (nepripojený) torrus

heh ze tvoj know how uz niekolko peknych rokov vybera eurace a libri z vreciek turistov na gibraltare fakt kamo pis tak ako j real lebo tvoj know how nie je tak tvoj ...


takto mozem aj ja prist z know how na predaj automatov od azkoyenu
0 0
Miwoslav Miwoslav

Miwoslav je offline (nepripojený) Miwoslav

Nečakaj na investora ale predávaj, veď predsa píšeš, že máš dva stroje dokončené. Myslím, že je to v štádiu, kedy to kľudne môžeš ponúkať. Alebo sa mýlim? Predaj tie dva stroje a máš zarobené na dokončenie ďalších. Ty potrebuješ obchodníka nie investora.
0 0
77capone77 77capone77

77capone77 je offline (nepripojený) 77capone77

pekná snaha o prerazenie, no ti poviem, že nie tu na SK. Cestovný ruch nula bodov. To s tým môžeš ísť niekam do zahraničia. Ale určite nie tu. Za prvé, ti to tu pôjde iba trošku a to iba v letných mesiacoch. Ale určite to nepokryje náklady, ktoré boli do toho vložené. Plus prenájom priestorov, ktoré budeš musieť platiť.
Každopádne good luck
0 0
bexar bexar

bexar je offline (nepripojený) bexar

torrus- fakt by ma zaujímalo, kde si videl automaty aké ponúkam ja, pretože je to naozaj môj produkt a žiadna kópia niečoho videného...
ak mi dáš odkaz na stránku, kde taký automat uvidím, budem ti vďačný.
automat som si taktiež evidoval na úrade priemyselného vlastníctva- robil sa tam research a ten nenašiel v systéme automat aký ponúkam ja
Naposledy upravil bexar : 29.01.11 at 12:44 Dôvod: doplnenie
0 0
Ingrid Ondruskova Ingrid Ondruskova

Ingrid Ondruskova je offline (nepripojený) Ingrid Ondruskova

snáď milá osôbka
V našej firme pracujem ako kalkulant pre nové technológie...t.j. majiteľ sa rozhodne kúpiť novú technológiu a je na mne skalkulovať, či sa to pre firmu oplatí...mňa by teda zaujímalo, keby som si ako potencionálny záujemca-živnostník chcel kúpiť jeden takýto automat, aká by bola konečná cena, resp. ak by sa jednalo len o prenájom, koľko by to mesačne stálo....na Tvojej web.stránke som nevidela cenníky...
P.S....aj ja pozerám na českom kanále deň D a rada konfrontujem úvahy potencionálnych investorov so svojimi...veľmi osožná relácia...dobrý nápad je žiaľ len 1/2 úspechu...
Naposledy upravil Ingrid Ondruskova : 29.01.11 at 13:20
0 0
bexar bexar

bexar je offline (nepripojený) bexar

Ingrid Ondruskova,
čo sa týka ceny automatu- automaty by som chcel hlavne prevádzkovať a za jeho umiestnenie by som nájomcovi platil nájomne. Výška ceny by sa dohodla buď formou pevného mesačného nájomného, alebo formou podielu z predaja. Taktiež uvažujem o možnosti automaty prenajímať-príklad, na Slovensku idú byť MS v ľadovom hokeji. Niekto by mal záujem o dočasné prenajatie automatov na predaj suvenírov z MS- cena za prenájom automatov, ich úprave, možnosti dodania suvenírov, by bolo taktiež na dohode. Ak sa mi podarí napredovať a firmu dostať do štádia, keď to bude dobré, určite orientačné cenníky za automaty, ich prenájom, či suveníry a pod. zverejním aj na internete.
Ešte k tej cene za automat- samozrejme viem, čo ma výroba takého automatu stojí a za koľko by som ho chcel zhruba ponúkať. Nechcem však konkretizovať jeho cenu, lebo tú by som zverejnil až po vzájomnej dohode so spoločníkom. Jeho cena by však bola veľmi prijateľná.

O relácii deň D som sa dozvedel tu na fóre. Predvčerom som si pozrel jej stránku a uvažujem, že by som sa tam aj prihlásil. Som si totižto vedomí, že môj produkt by sa mohol ujať hlavne v zahraničí. Na to by som potreboval spoločníka, ktorý má už s podnikaním v zahraničí isté skúsenosti
Naposledy upravil bexar : 29.01.11 at 16:09 Dôvod: uprava
0 0
Peacemaker11 Peacemaker11

Peacemaker11 je offline (nepripojený) Peacemaker11

Cawko mne sa tie automaty tiež pačia...a tu pisal Miwoslav predal by som tie dva čo mas.. dokoncil by som tie ostatne a prenajal by som ich na MS...

A k tej relacii Deň D myslim si že ked ti daju peniaze tak aj poradia a pomožu ti preraziť v zahraničí sak to je aj ich investicia tak to by som sa nebal že by ti nepomohli..

A ak by si neprerazil tak potom by som sa poobzeral po niekom...

Držím palce
0 0
bexar bexar

bexar je offline (nepripojený) bexar

Peacemaker11
ahoj, ako som už napísal, automaty moc predávať nechcem-aspoň zatiaľ. Na predaji moc nezískam- aj keď by mi možno tie peniaze predsa trochu pomohli, no nie natoľko, aby to vyriešilo moju situáciu. Potenciál skôr vidím v ich prevádzkovaní.
Čo sa týka tej relácie- čím ďaľej, tým viac o nej uvažujem. Aj keby som tam neuspel, je to skvelá príležitosť sa aspoň prezentovať a niekoho osloviť. Tak ma tam možno niekedy uvidíš Ďakujem za podporu
0 0
Peacemaker11 Peacemaker11

Peacemaker11 je offline (nepripojený) Peacemaker11

Jaj no tak potom si to poriadne skalkuluj...ale i tak možes dať aspon tie dva na MS aj ked nebudes mať dokončene ostatne. skus sa nejako dohodnut s prevadzkovatelom stadionov. je to jedinecna priležitosť prezenovať sa a pritom dať do toho to čo najmensie investicie.

A neuvažuj o Dni D ale konaj a prihlas sa..nemas čo stratiť, možes len získať a keby si aj neuspel tak par tym odvažlivcom aj poradia na koho by sa mali obratiť a tak. Videl som tam takeho čo prisiel len s kusom dreva a par papiermi a dali mu prachy čo potreboval.

Len si premysli na čo to chces použiť aby ta nemali ako dodrbať.
2 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať