Zavrieť

Porady

Vykup pouziteho oleja vo velkom

Dobry den,

chcem sa spytat, ci mi vie niekto poradit nazov firmy, ktora vykupuje pouzity kuchynsky olej vo velkom. Mala by byt niekde pri Galante, ale neviem sa k nej dopracovat.
Vopred velmi pekne dakujem za info.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Danielle369 je offline (nepripojený) Danielle369

    Danielle369
    Skús či toto nie je tá firma
    Sme oprávnenými osobami na prevzatie a zber tohto odpadu. Poskytneme doklad o bezpečnom zlikvidovaní oleja v súlade so zákonom č. 223/2001 Z. z vydaný ministerstvom životného prostredia

    www.zberpouzitehooleja.sk
    zberpouzitehooleja@gmail.com

    0918 966 065
    0905 144 826
    Galanta

    lenkaki je offline (nepripojený) lenkaki

    lenkaki
    Dakujem, ale to mam uz vsetko prestudovane. To su firmy, ktore to vykupuju v malom objeme z restauracii, vyvarovni a pod. Ja by som potrebovala najst firmu, ktora to vykupuje dalej, tzn. ked to ja vykupim z restauracie, tak existuje firma, ktora to kupi odo mna dalej a ona to nasledne spracuva. Viete mi poradit v tomto? Mala by sa nachadzat niekde pri GA. Mozno su teda aj ine firmy, ale ja hladam tuto konkretnu.

    lenkaki je offline (nepripojený) lenkaki

    lenkaki
    Dakujem, vyskusam, ale myslim, ze to nie je ona. Keby ste vedeli aj o nejakej inej, tak mi napiste. Budem rada.
    dobrý deň,

    ja by som sa chcel opýtať či ste už našli hľadanú firmu?. Ja zastupujem firmu, ktorá sa zaoberá zhodnocovaním rastlinných olejov. V prípade vašej otázky ma neváhajte kontaktovať.

    +421 917 742 885

    s pozdravom
    Peter Cmar

    jan237 je offline (nepripojený) jan237

    jan237
    Dobry den, firma www.zberpouzitehooleja sidli v Galante a olej vykupuje aj vo velkom od obchodnikov s pouzitymi olejmi. Ja s nimi spolupracujem uz druhy rok a zobrali zatial akekolvek mnozstvo t.j. tisicky litrov mesacne.
    http://www.zberpouzitehooleja.sk/spolupraca.html
    Ak som pomohol som rad. Ahojte.
    J.
    Naposledy upravil jan237 : 21.11.11 at 17:46

    Vykup pouziteho oleja vo velkom

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.