Zavrieť

Porady

Šeherezáda

Pamätáte si ešte na francúzsku verziu príbehov tisíc a jednej noci z roku 1990. Volalo sa to tuším Les 1001 Nuits a Šeherezádu hrala Catherine-Zeta Jones. Bol to veľmi zábavný film o tom, aký boli "skutočný" hrdinovia arabských príbehov - napríklad Džin žije v súčasnom Londýne a pomáha "kúzlami" 20-teho storočia... Veľmi rád by som tento film znovu videl ale neviem ho nikde zohnať. Prosím poraďte ak o ňom viete.
Usporiadat
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Halli Pozri príspevok
....stale o tom počúvam a furt neviem o čom to je......a že vraj aj chlapi to pozerajú...no koniec sveta
Neboj, žiaden koniec sveta. Aj Jednoduchú Máriu pozerali, kedy to bolo a stále sme tu, žiaden koniec sveta sa nekoná, to musíš počkať do r. 2012
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Halli Pozri príspevok
....stale o tom počúvam a furt neviem o čom to je......a že vraj aj chlapi to pozerajú...no koniec sveta
..

..chlapov by to mohlo pozerať aj viac...hlavne tých, čo sú v šéfovských funkciách...lebo na takéhoto šéfa by pristala každá z nás...a nemusel by mať ani modré očky...
0 0
ilona ilona

ilona je offline (nepripojený) ilona

Nikdy som žiadnu telenovelu nepozerala a keď som videla 1 diel ani vo sne ma nenapadlo že to bude mať toľko častí.Zaujal ma krásny Istanbul,nádherná hudba,pekný herci a aj problémy,ktoré sú tam , ako aj ich spôsob riešenia. Priznám,že nemusím vidieť každý diel ,ale keď stíham,určite si radšej odýchnem pri peknej Šeherezáde ako pozerať vo väčšine samé vraždy,pitie.drogy, streľby a pod. Čo ma pri tom oddychu vyrušuje, to sú reklamy,ktoré už trvajú dlhšie ako film.
3 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Šeherezádu pozerám aj ja - vyjednávam každý večer .Sb mi povedal .......to Ty si vieš vždy vybrať ...dobrú 900 dielnu blbosť
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
...a náhodou nechcete aj koniec vedieť ...



Tisíc a jedna noc
Dráma / Romantický
Turecko, 2006
Znenie: Slovenské
Počet častí: 180
Veľkosť: 700 MB
Rozlíšenie: 624 x 448
Formát : AVI
Video : MPEG-4 Visual at 1 141 Kbps
Audio : MPEG Audio at 128 Kbps
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
No sb vždy zveličuje , asi ako každý chlap
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Twoflower Pozri príspevok
Pamätáte si ešte na francúzsku verziu príbehov tisíc a jednej noci z roku 1990. Volalo sa to tuším Les 1001 Nuits a Šeherezádu hrala Catherine-Zeta Jones. Bol to veľmi zábavný film o tom, aký boli "skutočný" hrdinovia arabských príbehov - napríklad Džin žije v súčasnom Londýne a pomáha "kúzlami" 20-teho storočia... Veľmi rád by som tento film znovu videl ale neviem ho nikde zohnať. Prosím poraďte ak o ňom viete.
...viem ...
0 0
tutiola tutiola

tutiola je offline (nepripojený) tutiola

obyčajná pracujúca žena - už dôchodkyňa ...viac
Po prvých dvoch častiach som celá nadšena v robote rozprávala o tom, že konečne dali dobrý seriál v hlavnom vysielacom čase. Neviem odkiaľ som nabrala, že má 4 časti. Keď ma vyviedli z omylu, bola som rozčúlena, že telenovelu zaradili do hlavného vysielacieho času. Žiadnú ďalšiu časť som nevidela a ani nepozerám seriály, ktoré majú viac ako 10 časti. Nuž čo, každý je nejaký. Čo ešte môžeme čakať od slovenských a českých vysielacích staníc. Ďalšiu telenovelu, po už začatých Ordinácia..., Panelák...Poisťovňa.... Veď sú to telenovely, ktoré majú viac dielov ako hocktoré zahraničné. Rozdiel je len vo vysielacom čase.
0 0
Tamila Tamila

Tamila je offline (nepripojený) Tamila

ilona Pozri príspevok
Nikdy som žiadnu telenovelu nepozerala a keď som videla 1 diel ani vo sne ma nenapadlo že to bude mať toľko častí.Zaujal ma krásny Istanbul,nádherná hudba,pekný herci a aj problémy,ktoré sú tam , ako aj ich spôsob riešenia. Priznám,že nemusím vidieť každý diel ,ale keď stíham,určite si radšej odýchnem pri peknej Šeherezáde ako pozerať vo väčšine samé vraždy,pitie.drogy, streľby a pod. Čo ma pri tom oddychu vyrušuje, to sú reklamy,ktoré už trvajú dlhšie ako film.
Presne to isté aj ja - myslela som, že to budú 4 časti. Zostala som verná a sledujem ďalej. Na reklamy mám recept - mám Magio a idem sledovať o hodinu neskôr, potom si to vrátim a cez reklamy posúvam. Tú ušetrenú hodinu sedím na Porade.
2 0
Maya1 Maya1

Maya1 je offline (nepripojený) Maya1

U nás doma to nevoláme Šeherezáda, ale Onur., Teda syn povie: Zase dávajú Onura?
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

A u nás to zas volajú ,,SEžEREHADA" ...
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

sila lásky + šeherezáda = srska na porade (uplatňujem samovykázanie od TV)
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Maya1 Pozri príspevok
U nás doma to nevoláme Šeherezáda, ale Onur., Teda syn povie: Zase dávajú Onura?
...u nás doma to dokonca ani nepozeráme ...
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
arizona Pozri príspevok
Ja telenovely vobec nemusim.
Ani tato,ospevovana ma nechytila za srdce...

Ale nastvala ma Markiza,lebo nemysli na tych,ktori tento zaner neoblubuju a nepozeraju.
Preco ten serial davaju v hlavnom vysielacom case,okrem pondelka denne? Brrr!

Takze Markizu som na ovladaci posunula riadne na koniec...lebo ju nemam dovod sledovat .-/
Janka, sa ti čudujem ..... určite máš kopec iných staníc a ak nie, je tam taký "čudlík", na ktorom je napísané OFF.
2 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Rozalka Pozri príspevok
Janka, sa ti čudujem ..... určite máš kopec iných staníc a ak nie, je tam taký "čudlík", na ktorom je napísané OFF.
Rozalka, ked som doma, tam si mozem vyberat z desiatok programov,takze to neriesim.Aj tak doma malo pozeram serialy,ci filmy. Moje oblubene stanice su skor dokumentarne...
Ale ked som v zahranici, tak jediny slovensky,ktory chytim je zial Markiza
Preto som nahnevana....
Aj teraz mi to ide vo vedlajsej izbe,iba ako kulisa,nesledujem to,ale chcem pocut slovencinu

Este ze existuju notebooky a externe harddisky. Ale telka,je telka
5 0
aneurizma aneurizma

aneurizma je offline (nepripojený) aneurizma

Dobrý večer, prečítala som si Vaše hodnotenia k tureckému seriálu "Tisíc a jedna noc". Priznám sa úprimne, nesledujem ho. Všetko mediálne, čo plánuje môj život, odmietam. Ale na turecký seriál sa dívam z úplne inej strany. Turecko ako Bulharsko, Rumunsko by sa rado rovnako ako ostatní, dostalo medzi členov Európskej únie. Spomínaný seriál má pozitívne zviditeľniť tento bohatý-chudobný štát. To, že majú úplne iné zmýšľanie o ženách, o rovnoprávnosti, o náboženstve, ho neodrádza od tejto činnosti...pozlátko, ktoré vnímame v seriáloch je relaxačné, len nie som si celkom istá, či aj prepojenie Turecka s členskými štátmi Európskej únie bude v budúcnosti "relaxačné".... pekný večer
0 0
Lubaba Lubaba

Lubaba je offline (nepripojený) Lubaba

relaxačné bude vtedy, ak my budeme mať dosť €, keby niečo....
2 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

A ešte k tomu ak kúpim nejaký časopis, tak sa píše len o predstaviteľoch hlavných postáv :Seherezády". Som zvedavá, do kedy to markíze vydrží a hlavnom večernom vysielaní.
Škoda, že to má 180 dielo, úplne by stačilo 5 a bol by to celkom pekný romantický seriál.
Naposledy upravil verkaz : 12.02.11 at 09:50
1 0
KoxXxo KoxXxo

KoxXxo je offline (nepripojený) KoxXxo

Celkovo pozeranie hore uvedenej TV považujem za sebapoškodzovanie. TV Hnoj detto. A keď chceš počuť slovenčinu, na nete máš všetky rádiá.
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

verkaz Pozri príspevok
A ešte k tomu ak kúpim nejaký časopis, tak sa píše len o predstaviteľoch hlavných postáv :Seherezády". Som zvedavá, do kedy to markíze vydrží a hlavnom večernom vysielaní.
Škoda, že to má 180 dielo, úplne by stačilo 5 a bol by to celkom pekný romantický seriál.
V originále to má len 90 častí. Ale 90 minútových.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať