Zavrieť

Porady

Dovolenka s deťmi ..ako vymôcť polovicu nákladov od exmanžela ??

Som rozvedená tri roky . Výživné od manžela si non-stop musím vymáhať ....
Ale už som si zvykla , lebo mi robí napriek ...ale posledná scéna bola , že mi vykrikoval ako chodím na dovolenky s deťmi ....chcela by som sa dozvedieť , ako by sa dalo - a či sa dá ? vymôcť od neho polovicu nákladov na dovolenku za dieťa ??
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Manzel plati vyzivne na dieta?
    Vo vyzivnom su zapocitane aj taketo naklady.
    Na tom, aby uhradil polovicu nakladov na dieta na dovolenku nad ramec vyzivneho, sa s nim mozes jedine dohodnut.
    ak to nebude chciet urobit dobrovolne, tak ho nemas ako dotlacit k niecomu takemu.
    Nanajvys si poziadat o zvysenie vyzivneho ,ale argument dovolenka dietata urcite na to postacovat nebude.
    ok , ďakujem ...ale potom nechápem ako sa to mohlo podariť jednej pani , ktorá síce vyplatila celú dovolenku a potom s tým šla na súd ...nakoľko jej mimo výživného nič neprispieva a súd jej rozhodol , aby jej dal 30 % ....a preto som sa pýtala , je to neuveriteľné

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Lucia7777 Pozri príspevok
    ok , ďakujem ...ale potom nechápem ako sa to mohlo podariť jednej pani , ktorá síce vyplatila celú dovolenku a potom s tým šla na súd ...nakoľko jej mimo výživného nič neprispieva a súd jej rozhodol , aby jej dal 30 % ....a preto som sa pýtala , je to neuveriteľné
    Asi poziadala o zvysenie vyzivneho ... a podlozila dost argumentov ....

    Dovolenka s deťmi ..ako vymôcť polovicu nákladov od exmanžela ??

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.