Zavrieť

Porady

trnavsky kraj-VZN 23/2010 ...

zdravím,

chcela som sa spýtať, ako to je pri VZN pri dani z mot.vozidiel, či použiť VZN č.23/2010, pretože som našla na nete,že tieto sadzby treba použit len pri predpokladaných sumách-pri preddavkoch a odhade....alebo treba použit ešte staré VZN 12/2007??? ďakujem za radu

a ešte malé info, dali by ste vozidlo, čo nie je v techn.preukaze písané na firmu, no používa ho celý rok do dani z mot. vozidiel? ...ked nie su vlastníkom oficialne? ..predpokladám,že nie...ale radšej sa spýtam
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    delina15 je offline (nepripojený) delina15

    delina15
    v záverečných ustanoveniach je písané, že týmto novým VZN sa ruší staré-teda 12/2007...takže teda použiť nove, podla mojho názoru...len neviem prečo bolo na jednej stránke také zavádzajúce info...

    delina15 je offline (nepripojený) delina15

    delina15
    no pri malom pátraní som sa odpoved na moj prvý dotaz dozvedela, len pri r.52 treba to nové VZN použiť...ale ako postupovať pri druhej otázke???? dať tam to motorové vozidlo ked ho používaju al. nie? minuly rok ho tak učtovníčka dala :-/

    trnavsky kraj-VZN 23/2010 ...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.