Zavrieť

Porady

verejné obstarávanie

ahoj, poradaci, vedel by mi niekto z Vas poradit, kam sa mam obratit, ak som zivnostnik, ktory sa chce prihlasit do VO, ale podla Z.z. č.25/2006 a §26 o verejnom obstaravani bob 1/c hovori, ze je potrebne dokladovat potvrdenim z prislusneho sudu, ze nie som v konkurznom konani a ani firma nie je v konkurze,
ja sa teraz pytam, aky je to sud, mam ja nieco docinenia s obch. sudom ak nie som s.r.o, cize nie som tam zaregistrovany?, kto mi to potvrdenie vyda?
dakujem, s pozdravom osso zo sp. novej. vsi
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Mária27 je offline (nepripojený) Mária27

    Mária27
    Na stránke Úradu pre verejné obstarávanie je tento oznam z roku 2006, na ktorý odkazujú pri verejnom obstarávaní:


    Informácia o nových konkurzných a vyrovnávacích súdoch
    Podľa § 9 zákona č. 371/2004 Z. z. o sídlach a obvodoch súdov Slovenskej republiky a o zmene zákona č. 99/1963 Zb. Občiansky súdny poriadok v znení neskorších predpisov, ktorý nadobudol účinnosť dňa 01. 01. 2006, sa mení príslušnosť súdov na konkurzné konanie a vyrovnávacie konanie.

    V zmysle uvedeného potvrdenia preukazujúce splnenie podmienky účasti vo verejnom obstarávaní podľa § 29 ods. 1 písm. a) v nadväznosti na § 29 ods. 2 písm. a) zákona č. 523/2003 o verejnom obstarávaní a o zmene zákona č. 575/2001 Z. z. o organizácii činnosti vlády a organizácii ústrednej štátnej správy v znení neskorších predpisov vydávajú tieto súdy:

    Okresný súd Bratislava I pre obvod Krajského súdu v Bratislave,
    Okresný súd Trnava pre obvod Krajského súdu v Trnave,
    Okresný súd Trenčín pre obvod Krajského súdu v Trenčíne,
    Okresný súd Nitra pre obvod Krajského súdu v Nitre,
    Okresný súd Žilina pre obvod Krajského súdu v Žiline,
    Okresný súd Banská Bystrica pre obvod Krajského súdu v Banskej Bystrici,
    Okresný súd Prešov pre obvod Krajského súdu v Prešove,
    Okresný súd Košice I pre obvod Krajského súdu v Košiciach.

    Zdroj: http://www.uvo.gov.sk/zoznamy/podnik...kurz_sudy.html

    verejné obstarávanie

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.