Zavrieť

Porady

Predcasne obnovenie pozastavenej zivnosti

Dobry Den
Prosim vas da sa predcasne obnovit zivnost. Mam zivnost pozastavenu do maja 2011 a chcel by som ju obnovit v druhom mesiaci 2011 je to mozne obnovit skor ako uplinie 6mesiacov
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

    audítor, účtovník, odborný poradca ...viac KEJKA
    pozastavenie je na minimálne 6 mesiacov, takže nie, nemôžeš. resp. ak ju obnovíš, nebude sa to považovať za pozastavenie a podľa mňa budeš musieť doplatiť odvody......

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    jojork Pozri príspevok
    Dobry Den
    Prosim vas da sa predcasne obnovit zivnost. Mam zivnost pozastavenu do maja 2011 a chcel by som ju obnovit v druhom mesiaci 2011 je to mozne obnovit skor ako uplinie 6mesiacov
    pozastavená živnosť sa nedá obnoviť skôr ako uplynie 6 mesiacov. Informuj sa na ŽU, či je možné pôvodnú živnosť zrušiť a založiť si novú s rovnakým predmetom podnikania.
    Ak si živnosť pozastavil kvoli plateniu odvodov do SP, plateniu do konca júna 2011 sa nevyhneš.

    Predcasne obnovenie pozastavenej zivnosti

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.