Zavrieť

Porady

Otázky k MRP

Zdravím, mám stiahnuté demo MRP, ale potrebujem ujasniť ešte nejaké veci.
1. má niekto praktické skúsenosti s ich novinkou Výroba a kalkulácie?
2. dá sa v MRP zabezpečiť, aby sa pracovníci skladu nedostali k predajným cenám? Sú tam prístupy k skladovým pohybom a skladovým kartám, ale nie priamo k záložke Predajné ceny.
3. pokiaľ to nejde a necháme v sklade predajné ceny rovnaké ako skladové, dá sa to neskôr zmeniť pri fakturácií?
4. existuje pri MRP takáto možnosť: máme dve inštalácie na dvoch rôznych počítačov (neprepojených). Dajú sa dáta z jedného vyexportovať a naimportovať do druhého?
5. má niekto skúsenosti s tým, aby sa na dáta z MRP dali použiť v nejakej inej vlastnej aplikácií (vyexportujem údaje a použijem ich ako zdroj v Exceli, Accesse a podobne?)
6. Ak potrebujeme modul Výroba a kalkulácie, musíme mať produkt MRP Vizuálny účtovný softvér pre Windows 9x/NT/2000/XP ? Má s ním niekto skúsenosti? Ak áno, aké máte skúsenosti s ich ochotou pre úpravy špeciálne pre potreby zákazníka (nemyslím poradenstvo a hotline), ale úpravy správania sa programu.
Ďakujem.
Usporiadat
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
pozri obrázok - príloha
uhrada.JPG  
0 0
Denda Denda

Denda je offline (nepripojený) Denda

Lenka ďakujem za ukážku rolovacej šípky , ale bohužial nie je tam ponúkaný formát.
Teda nemám vôbec takúto ponuku ako máš ty v rolovacej šípke.
Asi bude problém niekde inde.

V JU a PU rolovacia šípka obsahuje všetky formáty,ale vo mzdách nie.
Naposledy upravil Denda : 28.02.06 at 17:03
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
V mzdách?
To je iná kapitola, ale dá sa to vyriešiť.
Pôjdeš na Výstupy , Zoznam úhrad, Do súboru a tam ponúkne len formát xls.
0 0
Terezap Terezap

Terezap je offline (nepripojený) Terezap

Chcem poprosiť o pomoc. Keď si v MRP vytlačím zoznam ostatných záväzkov alebo knihu prijatých faktúr, osobne mi tam chýba dátum úhrady. Je tam kolónka zaplatiť, tam nemám nič,tak viem , že je to uhradené. Ale chcela by som tam ten dátum. Dá sa to neako dodefinovať...?
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Keď si vo výstupoch a máš označené kurzorom Zoznam faktúr, tak si nastav predlohu výstupnej zostavy na 03-Zoznam prijatých faktúr (s dokladom úhrady).
0 0
Terezap Terezap

Terezap je offline (nepripojený) Terezap

Lenka, moc Ti ďakujem. Je to presne tak. Úplná banalita a už som to chcela dopisovať ručne. Dá sa to neako aj v tých záväzkoch? Lebo, tam už možnosti na výber nemám. Ďakujem si zlatá.
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
V ostatných záväzkoch tam dátum úhrady nefiguruje. Nie je taká možnosť. Daj dotaz na MRP.
0 0
Terezap Terezap

Terezap je offline (nepripojený) Terezap

Dobrá rada Lenka, za chvíľočku tak urobím a potom dám určite vedieť.
0 0
Miriam.x Miriam.x

Miriam.x je offline (nepripojený) Miriam.x

Ahojte,
nájde sa tu niekto, kto má skúsenosti aj s MRP aj s Alfou? Rozmýšľam ktorý z nich si mám kúpiť a pomohol by mi názor niekoho kto pozná oba programy. (JU)
0 0
boitana boitana

boitana je offline (nepripojený) boitana

ahojte,chcela by som poprosit nejaku mzdárku co uctuje v MRP ,idem robit rocne zuctovanie dane,a zamestnanec mi doniesol aj uplatnenie na zivotne sporenie,a moj problem spociva v tom ze neviem kde to zadefinovat -dakujem vsetkym
0 0
pingino pingino

pingino je offline (nepripojený) pingino

0 0
zuzanar zuzanar

zuzanar je offline (nepripojený) zuzanar

boitana
ahojte,chcela by som poprosit nejaku mzdárku co uctuje v MRP ,idem robit rocne zuctovanie dane,a zamestnanec mi doniesol aj uplatnenie na zivotne sporenie,a moj problem spociva v tom ze neviem kde to zadefinovat -dakujem vsetkym
v MRP win.
Výpočet - Ročné vyúčtovanie dane - nezdaniteľné čiastky cez F4 (odpočítateľné položky) - tam sa dajú zadať všetky odpočítateľné položky.
0 0
boitana boitana

boitana je offline (nepripojený) boitana

zuzanar
v MRP win.
Výpočet - Ročné vyúčtovanie dane - nezdaniteľné čiastky cez F4 (odpočítateľné položky) - tam sa dajú zadať všetky odpočítateľné položky.
dakujem ti moc si mi pomohla,krasny den
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať