Zavrieť

Porady

Vzor žiadosťi o vrátenie peňazí za daň z motorových vozidiel pri chybnej platbe

Zdravím.

Prehľadával som fórum porada.sk, ale nenašiel som odpoveď na moju otázku a to: Podal som daň za motorové vozidlo v tomto roku za rok 2010, ale uhradil som vyššiu sumu ako som mal.

Na DÚ mi povedali, že môžem žiadať o vrátenie "preplatku" - mohol by mi prosím niekto priložiť vzor takej žiadosti? Vopred ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    Lektor počítačových kurzov - viac na www.janzitniak.info ...viac janzitniak.info
    Takže napísal som si vlastnú žiadosť na vrátenie preplatku, na DÚ to zobrali bez problémov, dúfam, že to bude v poriadku. Vzor žiadosti som zavesil na http://www.janzitniak.info/rozne/vzo...chybnej-platbe

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    Zaujímavý spôsob propagácie vlastnej firmy na Porade. Z tvojho webu som sa dozvedela všeličo, len ako "obyčajnému" užívatelovi sa mi nepodarilo otvoriť žiadosť o vrátenie preplatku na DU ...
    Lektor počítačových kurzov - viac na www.janzitniak.info ...viac janzitniak.info
    Pre veronikasad: Bežne sa na nete takéto odkazy robia, dal som si námahu tú žiadosť vytvoriť a preto som ju zavesil na svoju stránku.

    Skúšal som ten môj link, článok aj s odkazom na stiahnutie žiadosti je tam, nemal by tam byť žiadny problém. Skús prosím Ťa pozrieť ešte raz ...

    Príp. napíšem odkaz priamo na dokument na stiahnutie a to http://www.janzitniak.info/dokumenty...idla-vzor.docx

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    Ak chceš naozaj poraďákom pomôcť, tak vzor žiadosti prilož ako prílohu k tvojmu príspevku na Porade.

    Odkaz je tam, len nájsť (rozkliknúť) tú správnu ikonu je pre IT-ákov hračka, pre ostatných ...

    Vzor žiadosťi o vrátenie peňazí za daň z motorových vozidiel pri chybnej platbe

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.