Zavrieť

Porady

Reklamacia a odstupenie od zmluvy

Chcem sa opytat ked reklamujem notebook po treti krat s tou istou vadou mam narok na odstupenie od zmluvy ?
Mam narok aj ked som notebook kupil cez internet a reklamaciu som nevybavoval cez predajcu ale rovno cez Asus servis ?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    mas narok odstupit od zmluvy.
    Obratit sa musis na predajcu, nie na servis asusu, oni iba robia servis,ale nepredavaju, takze ti ani peniaze nevratia

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    5palo9 Pozri príspevok
    A nevadi že predchadzajuce 2 reklamacie som nerobil u pradajcu ale rovno v Asuse ? Stači aby som tu tretiu dal predajcovi ?
    pretože notebook som kupolva cez internet a na stranke je napisane že možem poslat vyroboc na reklamaciu priamo vyrobcovi.
    kupoval som to cez qcomp
    Nevadi to, asus takto bezne riesi reklamacie.
    Nezabudni pri reklamacii prilozit kopie z predoslych reklamacii.
    Notebook musis reklamovat u predajcu. Predajca posiela zariadenie s tretou zavadou do servisu na diagnostiku, nie na opravu. Az ked v servise potvrdia tretiu rovnaku zavadu, tak ti vznikne narok na vratenie penazi a odstupenie od zmluvy. Nezabudni aj na to ze ked ti budu vracat peniaze a rusit zmluvu, tak musis doniest aj komplet prislusenstvo od notebooku, ktore si pri kupovani prevzal.

    5palo9 je offline (nepripojený) 5palo9

    5palo9
    A nevadi že predchadzajuce 2 reklamacie som nerobil u pradajcu ale rovno v Asuse ? Stači aby som tu tretiu dal predajcovi ?
    pretože notebook som kupolva cez internet a na stranke je napisane že možem poslat vyroboc na reklamaciu priamo vyrobcovi.
    kupoval som to cez qcomp
    arizona Pozri príspevok
    Nevadi to, asus takto bezne riesi reklamacie.
    Nezabudni pri reklamacii prilozit kopie z predoslych reklamacii.
    Staci zarucny list, tam su zaznamy

    Reklamacia a odstupenie od zmluvy

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.