Zavrieť

Porady

Centralny register kradnutych a zabavenych automobilov

Zdravim. Rozmyslal som nad tym zriadit na www centralny register kradnutych a zabavenych aut (banky, exekutor apod), nakolko aspon na SK take nieco doteraz nie je. s par exekutormi som uz pisal a tam by nebol problem aktualizovat databazu. Pri prezerani a tym padom overovani auta, napr. pred kupou by nebol ziaden poplatok. Ten by bol az v pripade,ak by sukromna osoba chcela "zverejnit" automobil ktory jej bol odcudzeny, formou neakej premium sms. Myslim, ze by to malo urcite potencial a uspech. Od vas by som rad pocul nazory a pripadne rady,ci treba ZL alebo povolenia. Vdaka


PS: ak by sa nasiel programator PHP, ktory by to vedel naprogramovat, nech sa mi ozve
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

    ...originál... pepsikova
    ..ja si to neviem predstaviť...lebo napr. banka zabaví Janovi auto,lebo jej je dlžný prachy-no a potom to zabavené auto by dala do tvojej databázy-ako zabavené--či ako?..však sa ho musí čo najskôr zbaviť, aby sa jej vrátili prašule a nie ho niekde zviditeľňovať...
    ..a či je auto kradnuté sa niekedy nedozvieš ani na polícii..teda na našej..
    ...a exekútor-myslíš, že ti dá do databázy niečo zadara?..
    ..bolo by dobre, keby si to preešpekuloval, lebo ja si to nejako dobre neviem predstaviť...teda zmysel tohoto...

    zubro85 je offline (nepripojený) zubro85

    zubro85
    potencial to ma ked vydrzis prve roky straty a doprosovania sa a investicie do reklamy, len neviem ci chces spoplatnovat tu spravnu skupinu uzivatelov...

    skôr by to chcel spoplatnit tych co si chcu overit ci je auto kradnute, ale aj tam by mal byt neaky limit na overenie zdarma
    to Zubro85: nejde mi o to, aby ten web nejako extra vynasal. skor by mal byt zamerany na pomoc pri kupe jazdeneho auta, ci uz z bazaru, alebo od sukr.osoby. ved kolko x uz davali v TV, ze niekto kupil auto, na ktore bol uvaleny exekucny prikaz! a banky dlznikov riesia cez exekutorov! a stym spoplatnenim mas pravdu. lepsie bude asi spoplatnit overenie,ako vlozenie.musim to este premysliet, pripadne sa poradit s neakym pravnikom

    Centralny register kradnutych a zabavenych automobilov

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.