Zavrieť

Porady

Ako preukazat spolocnu domacnost

Chcel by som vediet ako preukazat spolocnu domacnost ked manzelka ma iny trvaly pobyt ja mam iny trvaly pobyt a spolocne byvame v starom rodinnom dome po starych rodicoch manzelky, ktory nie je na nas pisany, nemame ani najomnu zmluvu, nase mena nesu uvedene ani na uctoch od elektriny.

Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Mária27 je offline (nepripojený) Mária27

    Mária27
    Spoločná domácnosť sa u manželov predpokladá, nemusia mať spoločný trvalý pobyt. Skôr by sa dokazovalo, že nežijú v spoločnej domácnosti.
    Pri takýchto prípadoch sa dáva čestné vyhlásenie.

    Hlasovalo 8 pouzivatelov

    Užitočné (8)
    Lubaba, Danielle369, Tweety, vieraaaa, terezamaria, rodina1, ewita888, Paula
    8

    Majka je offline (nepripojený) Majka

    Majka
    ma narok manzel na odpocitatel.polozku na manzelku, ked ziju v spolocnej domacnosti ale ona ma iny trvaly pobyt, su manzelia ziju v jednej domacnosti a maju deti....

    Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

    Mila123
    Majka Pozri príspevok
    ma narok manzel na odpocitatel.polozku na manzelku, ked ziju v spolocnej domacnosti ale ona ma iny trvaly pobyt, su manzelia ziju v jednej domacnosti a maju deti....
    jasne, že má nárok.....

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Majka Pozri príspevok
    ma narok manzel na odpocitatel.polozku na manzelku, ked ziju v spolocnej domacnosti ale ona ma iny trvaly pobyt, su manzelia ziju v jednej domacnosti a maju deti....
    Trvalý pobyt nie je podmienkou, podstatné je, aby mali spoločnú domácnosť. Máš to uvedené už aj v príspevku č.3.

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    paseka Pozri príspevok
    Chcel by som vediet ako preukazat spolocnu domacnost ked manzelka ma iny trvaly pobyt ja mam iny trvaly pobyt a spolocne byvame v starom rodinnom dome po starych rodicoch manzelky, ktory nie je na nas pisany, nemame ani najomnu zmluvu, nase mena nesu uvedene ani na uctoch od elektriny.

    Dakujem
    Dôvod preukazovania ...??????

    Ako preukazat spolocnu domacnost

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.