Zavrieť

Porady

poradte xD

Ahoj All.Prosim Vas chcem si zalozit elektromontaznu firmu,ale bojim sa aby som mal stale pracu....aby vlastne firma fungovala.Kde by som mal hladat tie pracovne ponuky?Dakujem...xD
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

    audítor, účtovník, odborný poradca ...viac KEJKA
    môžeš sa registrovať na 123dopyt, na aaadopyt apod. Dúfať, že tvoja ponuka zaujme odberateľa.
    O prácu sa tak trochu bojíme všetci.

    profesional je offline (nepripojený) profesional

    Ak chcem robit veci lepsie, musim ich robit uplne inak. Ten kto ma pozna vie, ze ja a konvencne myslenie nejdeme prilis dohromady. ...viac profesional
    Vies, touto obavou trpi kazdy cazinajuci podnikatel. Ale neexistuje zaruceny recept ako uspejes a ako budes mat stale dost prace. Uz z toho ako si postavil otazku je vidiet ze o podniakni vlastne nic nevies. Z coho vyplyva ze mas asi 90 % sancu ze skrachujes. Podnikanie nie je urcene pre kazdeho.

    caco je offline (nepripojený) caco

    caco
    ked ti môžem poradiť ,tak to si vyhod z hlavy ,nemáš šancu.kým nebola kríza tak bolo roboty hafo ,teraz máš len sem tam niečo a ešte aj to sa ťa snažia ošklbať na čo najnižšiu cenu.po 2,5 roku som sa na to vybodol.väčšinu zákaziek uchmatnú velké firmy a tebe dajú niečo len ked nestíhajú.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.