Zavrieť

Porady

Relax

Ako si dobíjate energiu pre náročnú cestu životom?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Lubaba je offline (nepripojený) Lubaba

    Lubaba
    ,
    ,
    ,
    ,
    ,
    ,
    ,
    ,


    Hlasovalo 7 pouzivatelov

    Užitočné (7)
    Mária27, truch, terezamaria, lujza.j, adi11, verkaz, arizona
    7

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    pondelok keramický krúžok, utorok a štvrtok Tae-bo, niekedy aj nedeľa Tae-bo ešte som zabudla 1x mesačne kozmetika kde sa vždy strašne teším, milujem masáž tváre a dekoltu úžasne si tam oddýchnem samozrejme nezabudnem si dať mobily na "tichý"
    Naposledy upravil lujza.j : 11.03.11 at 19:47

    adi11 je offline (nepripojený) adi11

    adi11
    prechadzky a behanie s havinom denne 3 aj 4 x po hodine a sem tam cvicim pri sporaku, ked vyprazam maso...

    Poola je offline (nepripojený) Poola

    Poola
    cvicenie je uzasna vec a k tomu udrzovat mysel v dobrej kondicii..
    Pokusala som sa hladat cviky 5 Tibetanov na internete, ale som zostala prekvapena na reakcie niekoho kto pisal ze cviky nie su presne ani spravne popisane.., asi naistejsie by bolo zakupit si knizku?..

    verkaz je offline (nepripojený) verkaz

    verkaz
    Je to hlavne 3x denne prechádzka s psíkom. Či prší, sneží alebo je maras. psíkovi sa to nedá vysvetliť a treba ísť von. Poobedňajšia prechádzka spojená s behom trvá niekedy aj 1 a 1/2 hod.
    Aký je to potom dobrý pocit, keď prídem domov.

    plada je offline (nepripojený) plada

    plada
    Ja cvičím päť tibeťanov, uvidíme, ako sa to prejaví. Tieto cviky vyzerajú ľahké, ale je to dobrý zaberák.

    lorelei je offline (nepripojený) lorelei

    lorelei
    Suhlasim s Pladou - 5 Tibetanov sa zda niekomu smiesne, alebo nejake joginovanie, ale je to fakt par minut a zazracnych, lebo to uzasne funguje, jedine sa treba naucit spravne dychat branicou, to je velmi dolezite a popretahujete vsetky kosti tymi cvikmi. treba zacat od cca 5 cvikov na kazdy druh, a podla svojej vole a kondicie postupne zvysovat. Odporucam velmi, uz len ten uzasny pocit, ked si zacnete uvedomovat, ze kolko energie zrazu v sebe nachadzate.... .
    Dalsia vec, ako dobit je zacat si vsimat vsetko okolo seba, brat veci pozitivne, alebo hladat aspon to pozitivum vo vsetkom, lebo ono fakt vsade je...... Tak prajem vela energie a pozitivneho myslenia

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.