Zavrieť

Porady

Školenia

Zaujímalo by ma, či niekto využíva tieto videoškolenia cez internet na porade a aké s tým máte skúsenosti? Ak si objednám nejaké videoškolenie, zaplatím ho, príde mi nejaké video, kde si ho môžem pozrieť? Za tú platbu (29eur, či koľko) je len jedno to školenie-video, však... Oplatí sa mi to? Možno by sa mi zišli také školenia... na podvojné účtovníctvo. Pretože som na materskej, nemám čas chodiť po školeniach...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    mária68 je offline (nepripojený) mária68

    mária68
    Zaplatila som si po prvykrat a len teraz nedavno skolenie na Porade. Prisla preddavkova fa, zaplatila som ju, nasledne info o skoleni, kde si ho a ako mozem pozriet, pristup k nemu na jeden rok+ nejaky bonus na skolenie podobneho charakteru+ materialy na stiahnutie.... Ostra fa.Super vec, lebo k videu sa mozete neustale vracat.
    Katarína Cigánová
    martina0203 Pozri príspevok
    Zaujímalo by ma, či niekto využíva tieto videoškolenia cez internet na porade a aké s tým máte skúsenosti? Ak si objednám nejaké videoškolenie, zaplatím ho, príde mi nejaké video, kde si ho môžem pozrieť? Za tú platbu (29eur, či koľko) je len jedno to školenie-video, však... Oplatí sa mi to? Možno by sa mi zišli také školenia... na podvojné účtovníctvo. Pretože som na materskej, nemám čas chodiť po školeniach...
    Zvyčajne po uhradení ceny kurzu/ školenia / dostaneš prístupové kody ku stránke na ktorej sa školenie nachádza . Tieto školenia majú zvyčajne .odmedzenú dobu , napr. niekolko týždňov , mesiacov , . Niektoré sa dajú vytlačit / ak sú tam napr. úlohy na riešenie , pochybujem , že tiahnut na CD . Preto je tam tá doba platnosti , za ktorú sa ku danýcm školeniam možeš kedykolvek / v tej limitovanej dobe / vrátit. Podmienky sú zvyčajne pri objednávke podrobne vysvetlené.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.