Zavrieť

Porady

postup pri podaní oznámenia o zamyšlaňom návrhu na vklad

Dobrý deń.

chcem podat oznámenie o zamyslanom návrhu na vklad zmluvy o prevode vlastníctva bytu. Skúsila som to vyplnit podla vyhladania udajov , cisiel LV, parciel, toto sa vsetko nahodilo, ale nevidela som nikde kde mam uviest svoje meno kedžte ja som kupujúca a potom ked zadam údaje ktoru nehnutelnost, byt kupujem tak dalej ako , klikla som dálej , dálej, ale ma t o uz neposúvalo a chybu mi neuzkazalo ziadnu. Potom som sa vrátila ale pytalo kod a heslo, viedm len heslo ktore som zadávala, ale ziadny kod, alebo císlo tohto môjho oznámenia som nevidela. Niekde som urobila chybu a neviem to naist. Da sa to nejak uložit v počítači a potom vytlačit aby som to vedla priložiť ked pôjdem na kataster.

A este kolko dni sa musí toto oznámenie poslat, a možte sa založit aj zálozna zmluva medzi bankou a predávajúcimi.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    postup pri podaní oznámenia o zamyšlaňom návrhu na vklad

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.