Zavrieť

Porady

ecogenie ball modra gula

Pekný deň poraďáci, dochádza mi prášok na pranie, aké skúsenosti máte s ecogenie ball (modrá gulička na pranie) ?

Prečítal som staršiu diskusiu ešte z minulého roku, bohužiaľ mi veľmi nepomohla.
Usporiadat
KoxXxo KoxXxo

KoxXxo je offline (nepripojený) KoxXxo

truch Pozri príspevok
vo vnútri nie sú plastové guličky, sú tam také voňavé kamienky, celá tá guľa príjemne vonia
Tak to už len kvôli tomu sa oplatí kúpiť.
0 0
truch truch

truch je offline (nepripojený) truch

čo už, už ju mám
1 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Moja mama tiež tútp zázračnicu kúpila za 10 evri, len neviem kde.
Zatiaľ som s ňou prala iba uteráky, ktoré boli síce používané, ale nie chrontavé. Vypralo to celkom dobre, len to nevoňalo tak ako sa tvári tá ženská v teleshopingovej reklame. Asi tam nabudúce prsknem trošku aviváže.
Iné som s ňou ešte neprala, lebo mi je lúto vody a elektriny, ak by mi to dobre nevypralo, asi by ma šlak trafil....
Ale keď vyskúšam, podelím sa so zážitkom z čisto opraného prádla...
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

callyisto Pozri príspevok
Aké majú ostatní skúsenosti?
ja len dobré, ak nájdem vždy 10-teho modrú guľu http://www.restauracia.eu/gula_napojovy2_euro.html potom neviem kde je sever
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Tam sme boli iba raz, s naším kolegom Vladkom zo Spišskej.
Škoda, odišiel nám do Anglicka, tak nie je príležitosť :-))
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

AlaNR Dnes, 01:33 PM
Tam sme boli iba raz, s naším kolegom Vladkom zo Spišskej.
Škoda, odišiel nám do Anglicka, tak nie je príležitosť :-))

jój, to ja sebe ešči pamätám starú modrú guľu na žimušnej oproci koscelu, dze še ešči šedzelo na sudoch, semtam ľetali pohare a pre dym z detvoch a bystricoch nebulo vidno ku druhemu stolu
0 0
amoo amoo

amoo je offline (nepripojený) amoo

Nemam casu aby som studoval co za zazrak je ta gula. Ak by to mala byt pravda zrejme by slo o nejake fyzikalne ci chemicke zalezitosti, zrejme by slo o nejaky patent nebranim sa tomu.
Ale ide o to, aku zaruku mame ze vyrobok ktory sme si kupili je originalny, taku gulu nie je problem vyrobit niekde v cine ap. taka je bohuzial prax a prilozit k tomu ak chcete certifikat aj peciatky od NASA. Som presvedceny ze ak nozaj existuje original, tak mate malu sancu ze ste si ho kupili, vecsinou mate doma
nejake repliky urcene za ucelom biznisu a nie prania. Tym nechcem tvrdit ze ti co su s nou naozaj 100% spokojny a splna pozadovany efekt ze nemaju pravdu, ak naozaj ide o seriozny vynalez ok.
A ako je to s naramkami powerbalance predavaju sa predrazene o 30x...
0 0
callyisto callyisto

callyisto je offline (nepripojený) callyisto

Ďakujem všetkým za odpovede, nie je nad vlastnú skúsenosť - risknem to.
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Ta zazracna gula nebude iste ani taka zazracna ani taka draha, pretoze na jednej prezentacnej akcii ju ponukaju ako darcek pre kazdeho ucastnika. Pozvanky na taketo akcie chodia nevyziadane do schranky. Zrejme je tych gul na trhu uz prebytok tak lakaju ludi na tento zazrak. A popritom im ponuknu dalsie zazraky.
1 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Teraz som si vsimla, ze ta gula je nielen v teme ale aj v reklame na tejto stranke....
0 0
gypsynka gypsynka

gypsynka je offline (nepripojený) gypsynka

mám rada spoločnosť, ale som rada aj sama so sebou, milujem svoju rodinu ...viac
Ja som dostala modrú ecogenie na Vianoce. Minulý týždeň som s ňou prvýkrát prala (dala som trošku aviváže kvôli vôni), ale s výsledkom som nebola veľmi spokojná. Kolegyňa hovorila, že záclony má po nej krásne biele a prádlo nadýchané, moje sa mi zdali sivé. Aj ostatné prádlo ako keby nejak zosivelo, hoci špina a fľaky zmizli, ale to by sa možno stalo aj praním bez gule. Alebo to bude v tom, že som ju nedala nabiť na slnko, ako som sa neskôr dočítala niekde na nete? Neviem, čo si o tom myslieť, nie som fyzik, aby som si to reálne zdôvodnila, možno niektoré produkty sú fakt dobré, ale človek dnes už neverí ničomu, ako máme vedieť, čo z ponúkaných "zázrakov" naozaj funguje?
0 0
KoxXxo KoxXxo

KoxXxo je offline (nepripojený) KoxXxo

Stačí použiť TOTO.
2 0
callyisto callyisto

callyisto je offline (nepripojený) callyisto

Modrá gulička dorazila minulý týždeň z Anglicka, predvčerom prvé pranie bez aviváže a bez prášku, zatiaľ bohužiaľ nedokážem posúdiť kvalitu vypratia.
0 1
ank ank

ank je offline (nepripojený) ank

durisovad Pozri príspevok
Veru je to pekna hlupost. Dcera /v Amerike/ to kupila za asi 3 dolare, dala to do pracky, tri razy to vypralo vcelku slusne, na stvrty raz nic moc a na piaty raz vobec. Pri cene 50 Eur, za ktoru to ponukaju tu, sa mi to zda byt draha skusenost. Ale kto chce podporit spekulantov - nech sa paci, kupte si to a propagujte.
Ja ju mám a perie dobre - to čo vyperie bežný prášok, to vyperie aj guľa. Mastné fľaky, fľaky od trávy a pod. pohromy, ktoré by som aj pri bežnom prášku musela pred praním ešte špeciálne "poriešiť" mi nevyperie ani guľa.
Mám s ňou ale jeden problém. Ak má niekto skúsenosti, poraďte ... pri niektorých praniach zostane na oblečení - zaujímavé je, že na jednom max 2 kúskoch z celej dávky - čierna šmuha (jedna malá škvrna, alebo rozťahaný fľak). Ľahko sa dá aj v rukách hneď oprať, nie je to teda definitívne, ale už ma to zbytočne zdrží.
Čím to môže byť? Ako tomu zabrániť? Mohla som si ju "pokaziť" tým, že na striedačku niekedy periem aj s práškom? Raz či 2x som pri nej omylom v praní nechala aj magnetickú guľu na rozbíjanie vodného kameňa :-(
Ozvite sa niekto, kto sa s tým stretol (ešte lepšie vyriešil).
Ďakujem.
0 0
callyisto callyisto

callyisto je offline (nepripojený) callyisto

zatiaľ mám podobné skúsenosti čo sa kvality prania týka, fľaky žiadne
0 0
Gina Er Gina Er

Gina Er je offline (nepripojený) Gina Er

truch Pozri príspevok
Kúpila som si tú guľu za 10€. Vyzerá úplne ako originálna na linku vyššie. Je plnená minerálmi. Dávam ju do každého prania, vraj vydrží až na 1000 praní. Pridávam trochu prášku, alebo hodím jednu gélovú kapsulu, ak je prádlo špinavšie. Zatiaľ som spokojná, prádlo mám vypraté pekne. Či je to tou guľou neviem, ale keď ju už mám, tak ju používam
jedna gélová kapsula stačí na jedno pranie,takže Ti je guľa úplne zbytočná....
0 0
sharlota sharlota

sharlota je offline (nepripojený) sharlota

Ja som si kupila tu lacnu guľu z internetu za 5 eur. Prve pranie bolaparada, bez prášku, bez aviváže, prádlo bolo vypraté, krásne a hebké, samasom nechcela veriť. Bola som pôvodne presvedčená, že je to blbosť. Už mám guľu takmer rok, guľôčky vo vnútri sú už úplne maličké, takže do prania pridávam trošku prášku a aviváž, ale nemám problém s praním. Ide o to, že veľa ľudí trošku nerozmýšla. Toto nie je "zázračná" guľa, ktorá operie všetko. Ak však dáte prať veci bežne zašpinené, teda od vecí, ktoré idú bežne normálne oprať, tak to operie bez prášku. Ale také zašpinenie ako mastnota, kečup, tráva a podobne, tak na to treba aj trošku prášku. Ale to, čo som predtým musela riešiť odstraňovačmi škvŕn a savom je teraz v pohode vypraté na 1. krát. Takže treba triezvo a uvažovať. A nie vždy jecena zárukou kvalitiy
0 0
gogol99 gogol99

gogol99 je offline (nepripojený) gogol99

Guľa je iba ilúzia.
0 0
sharlota sharlota

sharlota je offline (nepripojený) sharlota

gogol99 Pozri príspevok
Guľa je iba ilúzia.
Tak ja som potom skutočne výborný iluzionista
0 0
Daniela Daniela

Daniela je offline (nepripojený) Daniela

callyisto Pozri príspevok
Pekný deň poraďáci, dochádza mi prášok na pranie, aké skúsenosti máte s ecogenie ball (modrá gulička na pranie) ?

Prečítal som staršiu diskusiu ešte z minulého roku, bohužiaľ mi veľmi nepomohla.
Kto tomu moze verit, ze to funguje? Zazraky nefunguju ani pri prani. Niet nad kvalitny prasok a avivaz.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať