Zavrieť

Porady

ĎAKUJEM

Keďže tento rok už to má takmer "za sebou", chcem sa z celého srdca poďakovať všetkým PORAĎÁKOM za ich nezištné rady a pomoc. Naša PORADA je niečo, čo je v tomto uponáhlanom a komerčnom svete nevídané ba až vzácne. Sú tu dobrí ľudia, ktorý si pomáhajú nie len profesne ale aj osobne ľudsky a to je veľmi vzácne. Osobne nepoznám nikoho z Vás, ale aj tak ste mi srdcu bližší ako mnohí ľudia ktorých denne stretávam.
Za to, že ste tu Vám Ď A K U J E M a prajem len a len to najlepšie.
Naposledy upravil porfin : 31.12.05 at 16:18
Usporiadat
dadika dadika

dadika je offline (nepripojený) dadika

väčšinou som sama sebou
...aj ja sa pripájam a želám veľa šťastia a pevných nervov
0 0
ekin ekin

ekin je offline (nepripojený) ekin

JOZEF,
vdaka za bleskovu reakciu.. pohotový, ako vzdy. Skutocne som vzdialena tejto oblasti, uz len okrajovo krátkodobo sa jej budem venovat - ved este svoje danove priznanie musim...:-)
P.s.
pozdravujem aj rodinku :-)
0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

Pripájam sa k poďakovaniu všetkým poraďákom aj Richardovi aj keď vás osobne nepoznám. Porada aj poraďáci mi veľmi pomáhajú. Pripájam aj novoročný vinš:
Nový rok nech je plný šťastia, zdravia, dobrých ľudí,
nech ťa láska ráno budí,
nech je s tebou koho ľúbiš,
maj vždy všetko po čom túžiš!
Prajem všetkým poraďákom šťastný a úspešný rok 2006!
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Ťažko vyjadriť slovami, aká som vám vďačná za pomoc, radu a dovolím si povedať aj priateľstvo. Je vás tak veľa, ktorí ste mi pomohli, že vás nemôžem menovať s obavou, že na niekoho zabudnem. Ak dovolíte, vyberiem si z vás aspoň jedného. Richard, možno si ani neuvedomuješ čo si pre nás všetkých urobil. Umožnil si spojenie toľkých ľudí a čo je najdôležitejšie, že sa tu vytvorila solidarita, aká nemá páru. Vďaka.
Všetkým vám prajem veľa lásky, porozumenia a pochopenia medzi nami a aj medzi vašimi najbližšími.
0 0
kaktusy kaktusy

kaktusy je offline (nepripojený) kaktusy

Super príspevok
0 0
kira kira

kira je offline (nepripojený) kira

Ďakujem Richardovi za novoročné prianie a chcem mu touto cestou popriať skutočne veľa,veľa zdravia,šťastia a pevných nervov,tak ako aj veľa dobrých nápadov.
Myslím,že hovorím nielen za seba ale za všetkých Poraďákov.
Som skutočne rada,že existuje PORADA!!!
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať